Garnier, Ambre Solaire Kids, Hydrating Spray SPF 50 (Spray ochronny dla dzieci)

Garnier, Ambre Solaire Kids, Hydrating Spray SPF 50 (Spray ochronny dla dzieci)

Średnia ocena: 4.00/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

Średnia ocena: 4.61/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Skóra najmłodszych wymaga szczególnej ochrony przeciwsłonecznej.

Bardzo wysoka ochrona delikatnej skory dziecka przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB.
Hipoalergiczna i wodoodporna formuła.

wrażliwa, sucha
kremy przeciwsłoneczne
nawilżające, ochronne
hipoalergiczna
w butelce, w sprayu
Filtry
SPF > 50

Doskonały dla dzieci

Krem dla dzieci ma bardzo wysoki filtr, co jest ważne. Bardzo szybko się wchłania i co najważniejsze nie pozostawia tłustej warstwy. Wygodna forma spray ułatwia aplikacje. Dodatkowy plus to wodoodporność. Nie mówimy tu o takiej niby wodoodporności, jak większość produktów do opalania, ten krem na prawdę pozostaje na skórze! Wycieranie ręcznikiem czy kąpiel w basenie mu niestraszne

Polecam !!!

Bardzo wygodna forma aplikacji o lekkiej konsystencji, szybko wchłaniającej się. Ogromnym plusem jest to, że się nie lepi. Dobrze chroni, nie podrażnia, nie uczula. Jest bardzo wydajny. To idealny produkt na lato z dzieckiem.

Skuteczny.

Przy takich upałach jakie obecnie są taki spray to konieczność. Moje dziecko ma pół roku i potrzebowałam czegoś delikatnego,aby nie podrażnić delikatnej skóry. Spray Garnier bardzo dobrze się sprawdził, choć trochę się obawiałam,ponieważ na opakowaniu nie ma informacji o wieku.
U nas spray skutecznie uchronił skórę, synek nie miał żadnych poparzeń. Dużo spacerujemy i czasami nóżki wystawały na słońcu. Spray smarowałam tylko raz, w zupełności starczało na wiele godzin. Dość gęsty, ale nie było problemu z rozsmarowaniem. Forma aplikacji niezbyt dobra, konsystencja gęsta i podczas wydobycia wydostaje się za dużo balsamu. Jest lepki, ale przynajmniej po kontakcie z wodą od razu nie spływa.
Nie jest wydajny właśnie przez formę aplikacji, lepiej sprawdziłaby się tubka.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dobra ochrona

Użyty tylko dwa razy przez pogode :/
Ale spełnia swoją role na słońcu , Nie uczula co najważniejsze ! świetnie się dozuje dzięki wygodnej butelce , najlepiej rozpylić na ręce i nasmarować maluszka :)
Nawilża delikatna skórkę dziecka ,brak białym plam na ciele ale na buźce zostawił lekkie ślady. Zapach ładny , jeżeli ktoś lubi kosmetyki zapachowe dla dzieci . Mały minus ze producent nie napisał od ilu miesięcy może byc stosowany wiec spróbowałam na małej części skory moje 10-cio miesięcznej córki aby się przekonać czy nie uczula i czy jest dla niej bezpieczny.
I napewno będę go używać co lato aby chronić swoje dziecko na słońcu :)

Idealny dla dzieci

Wysoka ochrona skóry mojego dziecka to dla mnie priorytet podczas wakacji. Co prawda tylko raz udało się przetestować z moim dzieckiem ten produkt, ponieważ pogoda nie sprzyjała, ale jestem w pełni zadowolona.
Opakowanie bardzo wygodne, estetyczne. Szybko i bezproblemowo nakłada się i rozprowadza produkt na skórze. Ładnie nawilża skórę, nie lepi się, przyjemnie pachnie.
Jest to kosmetyk idealny dla dzieci. Polecam!

Świetna ochrona dla dzieci

Jestem bardzo zadowolona z tego sprayu ma piękny zapach lekką konsystencję a atomizer idealnie ułatwia jego rozprowadzenie. Produkt bardzo szybko się wchłania jest lekki i co najważniejszy idealny dla delikatnej skóry dziecka świetnie ją chroni i nawilża zdecydowanie polecam

Delikatny dla dzieci

Delikatny krem
Nawilża skórę dzieci i jej nie podrażenia
Dobrze chroni przed słońcem
Dobrze się rozprowadza i wchłania
Nie brudzi ubrań
Ma przyjemny zapach
Butelka spray to idealne rozwiązanie szybka aplikacja na skórę dziecka

Bardzo dobra ochrona

Spf 50 to mocna ochrona podczas ekspozycji na słońce. Dostępny jest w formie sprayu co bardzo ułatwia aplikację (zarówno u dzieci jak i mężczyzny!). Aplikacja jest na tyle wygodna, a formuła lekka że mąż chętnie po niego sięga podczas sportu na świeżym powietrzu. Zapach jest raczej niewyczuwalny, dzięki czemu nie martwię się o wrażliwą skórę. Nie powodował uczuleń czy podrażnień. Nie zauważyłam również żeby bielił skórę, łatwo się go rozprowadza i szybko się wchłania, woda również mu nie straszna. Ochrona jest na prawdę porządna i może to być produkt do stosowania przez całą rodzinę.

Gorąco polecam

Skóra najmłodszych wymaga szczególnej ochrony przeciwsłonecznej. Kosmetyki Ambre Solaire dla dzieci oferują zaawansowaną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Formuła spray'u pomaga chronić ich skórę również przed skutkami promieniowania podczerwonego.

Idealna ochrona dla dziecka.

Uwielbiam produkt za wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.Balsam dzięki atomizerowi szybko się nakłada na skórę dziecka.Dodatkowym atutem jest wodoodporna formua.Zapach produktu jest dość intensywny ale po kilku chwilach ukatnia się.

Obowiązkowy w placaczku z pszczółką.

Przewygodna formuła spray pozwala na to, by nawet moja 3 letnia córka używała go sama. Uwielbia patrzeć, jak spray pokrywa jej delikatną skórę. Krem nie jest gęsty, więc pięknie i szybko się wchłania. Idealny nad wodę. Barwa pastelowy żółty, dlatego wielka frajda w oczach dziecko.
Jednak muszę zaznaczyć, by mamy wykonały najpierw test w jednym miejscu na skórze dziecka, czy spray nie uczula. Jedno z moich dzieci miało wysypkę. Na szczęście zniknęła już na drugi dzień.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Idealna ochrona dla dzieci

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu
Szybko się wchłania, dozuje idealną porcje produktu, nie pozostawia białych śladów, pięknie pachnie. Można dokładać produkt, skóra nie jest tłusta tylko nawilżona. Sprawdził się idealnie i będzie mi towarzyszył całe lato.