Easy Livin', 3D Lift Beauty Roller (Roller z dwoma głowicami z różowego kwarcu)

Easy Livin', 3D Lift Beauty Roller (Roller z dwoma głowicami z różowego kwarcu)

Cena PLN 169.00

3D LIFT BEAUTY ROLLER z dwoma głowicami wyraźnie poprawi owal twarzy i zrelaksuje. Głowice zostały wykonane z różowego kwarcu nazywanego w Azji "kamienieniem miłości”. Kamień za pomocą chłodu zamyka pory, wspomaga drenaż limfy oraz krążenie krwi. Wspomoże Cię przy konturowaniu twarzy: poprawi owal, podkreśli kości policzkowe czy łuki brwiowe. Masażer ma działanie przeciwzmarszczkowe, zmniejsza opuchliznę oraz cienie pod oczami. Można go używać "na sucho" lub w duecie z ulubionym olejkiem bądź serum. Wałeczek może być używany wraz z maską w płachcie co pozwoli składnikom aktywnym wniknąć w głąb skóry. Masażer jest idealny do "przygotowania" naszej cery przed wielkim wyjściem, wspaniale odświeża, rozjaśnia i rozświetla naszą skórę, a bruzdy i zmarszczki są płytsze.
- Wyraźnie wyczuwalny lifting twarzy i poprawienie konturu kości policzkowych oraz owalu
- Dotlenienie i odżywienie skóry dzięki poprawie krążenia
- Dzięki swojemu kształtowi idealnie konturuje problematyczne miejsca
- Z twoim ulubionym olejkiem lub serum- czyni cuda!
- Relaksuje i uspokaja, przynosi ukojenie po zabiegach medycyny estetycznej

inne
do twarzy
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Nietypowy roller z kamienia miłości

Ten roller najpierw zobaczyłam u koleżanki zanim sama go zakupiłam. Przyznam szczerze, że jego cena mnie trochę odstraszyła ale ona jest zachwycona, a mój roller roztrzaskał się na drobny mak, więc i tak potrzebowałam kupić nowy. Jest trochę nietypowy ponieważ ma dwie głowice, a nie jedną jak zdecydowana większość na rynku. Wykonany jest z różowego kwarcu.
I to jak on działa to niesamowite jest. Dwie głowice idealnie nadają się do masażu twarzy i poprawiania owalu, ja co prawda raz masuję a raz nie ale widać różnicę, nawet po samej jakości skóry, że jest taka jędrniejsza. Świetnie dopasowuje się do okolic żuchwy i niezwykle przyjemnie mi się go używa. O wiele przyjemniej niż w przypadku takiego standardowego rollera. Tak mnie to relaksuje... mini rytuał a tyle mi daje, już szczególnie po całym stresującym dniu, no cudo.

Używam go na całą twarz, wiadomo, ale również okolice żuchwy, kości policzkowe, linia brwi, i po prostu mistrzostwo. Rano zazwyczaj nie mając już tyle czasu używam go w okolicach właśnie łuku brwiowego i pod oczami. Znosi opuchnięcia w okolicy worków pod oczami, usuwa nadmiar wody i dzięki temu wyglądam bardzo świeżo, promiennie, nie widać po mnie odwodnienia albo, że np zbiera mi się woda przed okresem (tak, głównie przed okresem twarz mi napuchnie często, woda się zatrzymuje).

Używam go zawsze z kremem, olejkiem albo serum. Rano to wmasowuję nim krem na twarz i pod oczy, natomiast wieczorami olejki. Serum szybko wchłania się więc ciężko jest masować skórę twarzy do osiągnięcia pożądanego efektu. ale krem czy olejek to idealnie.

Trochę też zaczęłam się interesować masażem twarzy, zauważyłam, że nawet 2 minuty rano sprawia, że wszelkie opuchnięcia, woda i takie zmęczenie znika, nie widać po mnie nic takiego. Za to twarz mam taką promienną i wypoczętą. Nawet makijaż lepiej mi się trzyma na tak przygotowanej skórze. Zauważyłam też, że jakoś skóry mi się poprawiła. Jest taka jędrniejsza.

Jeśli zaś chodzi o jakoś tego rollera to na prawdę, z ręką na sercu, stwierdzam, że jest rewelacyjna. Nie ma długiej rączki ale właśnie ma taką idealną do dłoni, super mi się trzyma go. Te kulki z kwarcu są dosyć spore dzięki czemu szybciej można wykonywać taki masaż twarzy a jednocześnie skuteczniej, choć to może tylko moje odczucie. Te dwie głowice mogą wydawać się ciężkie początkowo w stosunku do małej rączki, ale ja przyzwyczaiłam się bardzo szybko. Zresztą poprzedni roller z własnej głupoty roztrzaskałam więc teraz zwracam większą uwagę na trzymanie w dłoni takich "sprzętów" :)

Wspomnę jeszcze o jednej kwestii. Kwarc jest nazywany kamieniem miłości, obdarza spokojem, otwiera na piękno, pomaga się wyciszyć, uspokaja emocje, harmonizuje. Nie każdy to czuje, nie każdy w to wierzy, ale coś w tym jest według mnie, jednak nie bez powodu tak działa uspokajająco i skutecznie. <3

Polecam bardzo, mimo, że cena wysoka, to jednak jakość jest świetna, no i te dwie głowice robią robotę <3