Easy Livin', Opalite Roller (Roller do masażu twarzy z opalitu)

Easy Livin', Opalite Roller (Roller do masażu twarzy z opalitu)

Cena PLN 129.00

Wałeczek do masażu i liftingu twarzy, wykonany z przepięknego holograficznego opalitu. Opalit przyniesie radość życia, da wieczną młodość oraz wzmacnia wiarę i optymizm.

Roller za pomocą chłodu zamyka pory, wspomaga drenaż limfy oraz krążenie krwi. Aby wzmocnić efekt chłodzenia - polecamy włożyć wałeczek do lodówki przed wykonaniem masażu.

Masażer ma działanie przeciwzmarszczkowe, zmniejsza opuchliznę oraz cienie pod oczami. Można go używać "na sucho", natomiast my kochamy go jeszcze bardziej w duecie z naszym ulubionym olejkiem bądź serum. Wałeczek może być używany wraz z maską w płachcie co pozwoli składnikom aktywnym wniknąć w głąb skóry. Masażer jest idealny do "przygotowania" naszej cery przed wielkim wyjściem, wspaniale odświeża, rozjaśnia i rozświetla naszą skórę, a bruzdy i zmarszczki są płytsze.

Nasze rollery produkowane są specjalnie na nasze zamówienie z najwyższej jakości materiałów. Same czuwamy nad każdym szczegółem, by ostateczny efekt był na najwyższym poziomie.

Manufaktura, która tworzy dla nas te małe dzieła sztuki, specjalizuje się w szlifowaniu i obróbce kamieni, a większa część prac odbywa się ręcznie.

Każdy roller ma ręcznie wygrawerowane logo :)

W dodatku postanowiłyśmy opakować masażery w piękne ekologiczne opakowania z surowej bawełny i dodać do każdego prostą instrukcje obsługi.

Wierzymy, że zmienią one Wasze codzienne rytuały pielęgnacyjne w ucztę dla ciała i zmysłów.

Działanie:

* mniejsza widoczność porów
* wspomaga drenaż limfy
* poprawia krążenie krwi
* ujędrnia - z dobrym olejkiem potrafi zdziałać cuda <3
* zmniejsza opuchliznę i cienie pod oczami
* uspokaja i odpręża!
* idealnie sprawdza się jako ukojenie skóry po zabiegach medycyny estetycznej

inne
do twarzy
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

oceniam jako gadżet

Mój wałek z opalu mam już od dłuższego czasu, używam regularnie, ale ostatnio często o nim zapominam.
Świetnie sprawdza się do masażu razem z maską w płachcie. Esencja wchłania się szybciej i głębiej w skórę, a twarz jest odprężona.
Latem dobrze jest trzymać go w lodówce, przynosi natychmiastowe ukojenie po upalnym dniu lub niweluje poranne opuchnięcia.
Sam roller jest przepiękny, kamień zmienia barwę w zależności od natężenia światła. Jest dobrze wykonany, raz upadł mi na podłogę z dużej wysokości i nadal jest cały.
Jest to idealny gadżet dla osób kochających pielęgnację i swoją skórę.
Jeżeli musiałbym z jakiegoś powodu kupić taki masażer ponownie, to chętnie wybrałbym ametyst.