Kerastase, Biotic, Bain Bio Recharge for Dry Hair (Kąpiel oczyszczająca do włosów suchych)

Ten łagodny, oczyszczający szampon, zawiera bio-odbudowującą kurację wzmacniającą i pielęgnującą skórę głowy. Zawiera 2,5% biofloryny posiadającej właściwości oczyszczające. Składniki kąpieli nawilżają, odżywiają i przywracają naturalną równowagę powodując regularny i zdrowy przyrost włosa każdego dnia. Pozostawia na trwałe uczucie świeżości i lekkości. Włosy są odżywione i lśniące.

Świetny

Miałam już kilka podejść do tego szamponu, bo tą wielką butlę ciężko wykończyć w szybkim czasie, a ja lubię zmieniać szampony. Po każdym powrocie do niego stwierdzam, że jednak jest świetny. Wprawdzie jest przeznaczony do włosów suchych, ale na moich mieszanych sprawdza się fantastycznie.

Konsystencja szamponu kremowa, gęsta, jak we wszystkich szamponach Kerastase. Trzeba go używać w minimalnej ilości i rozcieńczać wodą, żeby się pienił (przez co jest szalenie wydajny), ale mycie nim włosów to sam komfort, bo dzięki takiej konsystencji ślizga się po włosach, nie ma mowy o żadnym tarciu, szarpaniu i agresywnym działaniu na skórę głowy.

Bardzo dobrze oczyszcza. Mam włosy mieszane, wymagające codziennego mycia, do tego końcówki szybko się przesuszają. Widzę, że ten szampon to normalizuje. Włosy są puszyste, ale jednocześnie się nie puszą (wreszcie) i długo utrzymują świeżość; wyglądają dobrze jeszcze 24h po umyciu, a to u mnie rzadkość.
Nie wysusza włosów, a przy codziennym myciu zwracam na to uwagę - myślę, że coś tam może nawet nawilża, bo od kiedy go używam włosy schną dłużej niż zazwyczaj, nawet jeśli umyję innym szamponem. Niestety zauważyłam, że jeśli używam go codziennie, to po kilkunastu użyciach trochę obciąża włosy, dlatego muszę robić przerwy.

Zapach to kwestia subiektywna, mnie się podoba, jest lekko męski, kojarzy mi się z salonem fryzjerskim.

Zaznaczyłam, że nie kupię ponownie, bo lubię zmieniać szampony, żeby włosy się nie przyzwyczaiły.

Na pewno nie kupiłabym też w takiej cenie, w jakiej go sprzedają w Polsce, bo ona jest po prostu śmieszna i nieadekwatna do jakości produktu. Kilka dni temu widziałam duże butle na jakimś stoisku w galerii handlowej za 300zł i mówiąc brzydko, szczęka mi opadła, bo we Francji taka sama butla kosztuje 30 euro.

Ten szampon nie jest ostatnią deską ratunku dla włosów, a jedynie miłą odmianą, trzeba sobie z tego zdawać sprawę. W ogóle nie polecam go do codziennego mycia włosów, bo włosy schną po nim dłużej, niż po innych.

Dobry wybór dla tych, którzy chcą spróbować czegoś innego z kosmetycznych nudów i nie nastawiają się na wydanie dużych pieniędzy na coś, co uratuje im włosy - w przeciwnym razie radzę sobie ten szampon odpuścić.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy z przerwami na inne
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej butli 1000ml

Niekoniecznie

Długo zwlekałam z oceną tego produktu, bo żal mi było dementować te wspaniałe obietnice producenta. Kosmetyk z tej półki powinien cuda robić, a nie robi :( Zużyłam do ostatniej kropli a cudowny przełom nie nastapił. No więc szampon jest po prostu przeciętny. Dobrze oczyszcza, nie obciąża fryzury, jest bardzo łagodny dla skóry i nie powoduje łupieżu. Właściwości pielęgnacyjne zadowalające, ale bez szału, nie zauważyłam ani polepszenia stanu włosów ani pogorszenia sutuacji (To tez dobrze, bo codziennie się nad nimi znęcam suszarka, prostownicą, itp). Taki zwyklak, miałam ich wiele....
Cena kosmiczna - ja zakupiłam na allegro za połowę ceny sugerowanej w sklepie, bo nie wyobrażam sobie wydać 90zł na szampon. Jakikolwiek.

Używam tego produktu od: ze 3mc

TYLKO DO ZDROWYCH WŁOSKOW

kupilam go bo byl w promocji;) mam slabe wlosy koncowki lekko suche ale ogolnie wlosy niezniszczone.

Efektow nawilzenia blyszczenia oczyszczenia skory glowy nie ma i zadnych nie zauwazylam.

- minus to smrodzik szamponu, nie za ladny ten zapach
- konsystencja troche za gesta trzeva nalozyc troszke wiecej zeby poczuc za naprawde myje
- cena to wieeelki minus za takie znikome dzialanie

taki zwyklak mysle ze niczym nie rozni sie od sklepowych... I na pewno nie jest to szampon to zniszczonych i suchych po zabiegach. raczej do normalnych zdrowych.

Używam tego produktu od: 2 miechy