SVR, Spirial, Gel Moussant Deodorant (Żel do mycia)

SVR, Spirial, Gel Moussant Deodorant (Żel do mycia)

Żel do mycia do skóry z problemem nadmiernej potliwości, skóry wrażliwej, wspomagająco w terapii przeciwgrzybiczej i antybakteryjnej. Dokładnie oczyszcza skórę, zapobiega powstawaniu przykrego zapachu, przygotowuje skórę do aplikacji dezodorantu i kremu, ogranicza rozwój bakterii odpowiedzialnych za brzydki zapach.
Stosowanie na skórę całego ciała ze szczególnym uwzględnieniem partii o wzmożonym wydzielaniu potu (pachy, stopy, dłonie, fałdy skórne, twarz, skóra owłosiona).
Składniki aktywne: 1,5% cytrynianu trójetylowego, 0,2% Deolithe, 3% gliceryna.
Bez mydła, środków zapachowych i konserwantów.

Dobry jako pomoc, ale nie środek sam w sobie

Kiedyś wpadła na taki pomysł, że kupię sobie gamę SVR Spirial i będę miała z głowy problem pocenia się w lecie. W aptece otrzymałam próbki, które po zastosowaniu w domu tak mi się spodobały, że poszłam i kupiłam: żel, mydło i krem.
Stosowałam to wszystko i niestety zawiodłam się. Okazuje się, że to może być jako takie wspomaganie problemu pocenia a nie rozwiązanie go w 100%.
Zelu używałam codziennie, miałam wrażenie, ze bardzo wysusza i ciągnie skórę, także ograniczyłam się do stosowania go tylko w strategicznych miejscach. Nie rozwiązało to problemu i musiałam tak czy siak używać dezodorantu.

Używam tego produktu od: 2 lata temu

Za drogi

Żel jest bezzapachowy, ma działanie antyseptycznie, choć kompletnie nie odświeża, po prostu myje, jak na tak wysoką cenę to za mało, choć jest dość wydajny.