Kindii, Pure, Bawełniane płatki dla niemowląt

Kindii, Pure, Bawełniane płatki dla niemowląt

Pojemność 60 szt

Bawełniane płatki dla niemowląt. Umożliwiają wygodną pielęgnację z użyciem wody, oliwki, kremu lub zasypki. Polecane do codziennego przemywania i osuszania twarzy oraz ciała dziecka (fałdek skórnych, pachwin, pach). Płatki mają delikatne brzegi, nie pozostawiają włókien, nie rozwarstwiają się.

Skóra
normalna, sucha
oczyszczające

Bardzo dobry stosunek ceny do jakości

W pielęgnacji mojego maluczka rzadko używam mokrych chusteczek, raczej stawiam na ciepłą wodę i płatki kosmetyczne. Tych marki Kindii zużyłam już niezliczoną ilość opakowań, więc czas na recenzję.

Zapakowane są jak większość tego typu produktów – przezroczysta folijka, ze sznureczkiem, dzięki któremu możemy sobie opakowanie zawiesić w dowolnym miejscu. Z opcją otwarcia z obu końców. Szata graficzna bardzo ładna, ja w ogóle lubię połączenie niebieskości z bielą. Opakowanie jest ładne, zgrabne i funkcjonalne.

Sam płatek jest przede wszystkim duży, co niewątpliwie ułatwia pielęgnację skóry maluszka. Używam ich do mycia pupy, rączek i buzi. W każdym z tych przypadków bardzo dobrze się sprawdzają. Są mięciutkie, nie podrażniają wrażliwej i delikatnej skóry maleństwa. Nie kłaczą, nie pozostawiają strzępków waty. Dość grube i chłonne, ładnie piją wodę. Nie rolują się. Ja je kupuję przez internet, za około 4 złote, ale wiem, że stacjonarnie mogą kosztować nawet około 7 zł. Także jeśli potrzebujecie większych ilości - zdecydowanie polecam poszperać w internecie. Poza tym widziałam je w lokalnych drogeriach, sklepach z artykułami dziecięcymi, sklepach spożywczych, tak więc dostępność jest bardzo dobra.
Podsumowując, są bardzo podobne do wacików z Babydream, jednak zdecydowanie wygrywają ceną. To sprawia, że właśnie po nie będę częściej sięgać.