Yasumi, Collagen Konjac Sponge S (Mała gąbka konjac do mycia twarzy z kolagenem)

W 100% naturalna gąbka do oczyszczania i masażu wykonana z korzenia azjatyckiego drzewa o nazwie konjac. Unikalna struktura gąbki zapewnia przyjemny masaż wybranego obszaru, stymuluje przepływ krwi i dokładnie oczyszcza. Dzięki zawartości naturalnego czynnika nawilżającego łagodzi podrażnienia, nawilża i przywraca komfort suchej skórze. Kolagen morski stymuluje regenerację komórek, wygładza delikatne zmarszczki, tworzy film liftingujący na powierzchni skóry. Składniki odżywcze wnikają w głąb skóry, odbudowują włókna elastynowe, zmiękczają komórki naskórka i hamują wydzielanie sebum.Gąbka posiada odczyn zasadowy, dzięki czemu przywraca naturalne pH skóry.Nie zawiera dodatków chemicznych, konserwantów i barwników. W 100% biodegradowalna.

gąbki
do twarzy
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Nowe doświadczenie

To pierwsza moja gąbka do oczyszczania skóry twarzy. Kupiłam ja za 15,99
w sklepie internetowym Yasumi.

Na pierwszy rzut oka gąbka zupełnie nie przypomina gąbek , do których jesteśmy przyzwyczajeni. Jest mała ( około 6 cm ), półkolista i zaopatrzona w dziwny sznureczek służący do powieszenia. W dotyku twarda i chropowata.
Po namoczeniu w wodzie pęcznieje i staje się miękka.

Skórę twarzy myje się uprzednio zmiękczoną gąbką , ja nie moczę gąbki
w naczyniu , lecz pod strumieniem bieżącej wody.
Aplikuję niewielką ilość środka myjącego do twarzy , a następnie kolistymi ruchami wykonuję masaż myjąc dokładnie twarz.. Środek do mycia ,który stosuję pieni się jak nigdy wcześniej .Skóra po umyciu jest czysta , rozpulchniona , mam wrażenie, że złuszczona i nawilżona ,jak po zastosowaniu kilku kosmetyków.
Gąbkę po użyciu należy dokładnie wypłukać i pozostawić do wyschnięcia
w suchym miejscu ( wieszam za sznurek u pokrętła od kaloryfera) .

Nie zauważyłam żadnych ujemnych skutków podczas stosowania gąbki.
Jedynym mankamentem jest moja świadomość ,że w żle umytej i wypłukanej myjce mogą rozwijać się bakterie.
Produkt należy wymieniać co 2 miesiące.