LancrOne, Zestaw 18 pędzli w etui z naturalnego włosia

LancrOne, Zestaw 18 pędzli w etui z naturalnego włosia

Zestaw profesjonalnych pędzli do makijażu. Pędzle są wykonane ze zwierzęcego naturalnego włosia: wiewiórka, soból, kucyk. Zestaw jest idealny do profesjonalnej pracy ze względu na odpowiednio dobrane włosie w każdym z pędzli.Pędzle znajdują się w związywanej torebce z przegródkami i klapką chroniącą włosie.
1. Pędzel jumbo kabuki
2. Duży pędzel do nanoszenia pudru
3. Średni pędzel do nanoszenia pudru
5. Pędzel typu "kulka", do mieszania kolorów
6. Duży pędzel do cieniowania powiek
14. Eyeliner do malowania kresek
15. Skośny pędzel do malowania brwi
16. Aplikator do nakładania cieni
17. Spiralna szczoteczka do rozczesywania brwi i rzęs
18. Grzebyk do rozczesywania rzęs, ze szczoteczką do tuszowania.

• Design produktu: 5

Bardzo dobre do codziennego makijażu

Używam tych pędzli już od bardzo dawna i jestem z tego zestawu zadowolona. Pędzle są dobrej jakości, przyjemnie się ich używa i nie niszczą się pomimo kilku lat używania i czyszczenia. Jak do tej pory, jedynie pędzel do pudru (ten największy) przeszedł na emeryturę i musiałam zastąpić go innym, pozostałe nadal są w świetnym stanie. Włosie nie drapie skóry, co dla mnie jest szczególnie ważne przy makijażu oka. Pędzli używam do codziennego makijażu, myślę, że dla profesjonalistów się nie nadadzą ale do użytku domowego jak najbardziej. Jest w zestawie kilka pędzelków, których rzadko używam, tak właściwie to można powiedzieć, że mam kilka ulubionych i w kółko je męczę, a pozostałe leżą w szufladzie. I to chyba jedyna wada tego zestawu - gdybym kupowała pędzelki pojedynczo, używałabym wszystkich. Ogólnie polecam dla osób takich jak ja, które potrzebują pędzelków do codziennego makijażu. Stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry, jak na tak wytrzymałe pędzle ta cena zdecydowanie nie jest wysoka.

Świetne

Bardzo porządne pędzle wykonane z naturalnego włosia. Wszystko jest zgodne z opisem. Pędzli używam od roku i nadal są w świetnym stanie, ani trochę się nie zniszczyły, włosie nie wypada. Jeśli chodzi o nakładanie kosmetyków to pędzle świetnie się sprawdzają. Polecam początkującym. Cena za nie jest bardzo niska, a w komplecie dostajemy dodatkowo etui ( z niego juz nie korzystam, ponieważ bardzo się ubrudzilo i nie mogę wyczyścić). Jedynie co mogłam bardziej przemyśleć, to kupić mniej pędzli, ale takich które rzeczywiście używam (niektórych nie użyłam ani razu). Szczerze polecam.

dla mnie ok

zestaw jak dla mnie idealny. do amatorskiego makijażu sprawdza się super, idealnie zbiera produkt i oddaje go na skórę, pędzle fajnie pracują z kosmetykiem, są bardzo mięciutkie, łatwe w utrzymaniu czystości, dobrze się wymywają i dość szybko suszą. jedyna wada to że włoski lubią się wykrzywiać po myciu i trzeba wkładać w osłonki aby były ładnie ułożone. Ale nie jest to duży problem. Cena jak za taką jakość jest naprawdę śmieszna. mam już trzy różne zestawy, każdy sprawdza się tak samo świetnie. jak najbardziej polecam

ok za przystępną cenę

Kupiłam te pędzle już bardzo dawno temu :) Nie mam nic wspólnego z profesjonalnym makijażem, więc potrzebuję tanich pędzli. Uważam, że jak za taką cenę są w porządku, włosie naturalne jest przyjemne w dotyku. Większość jest dobrze wyprofilowana.
Plusy:
+ w większości dobrze wyprofilowane
+ naturalne włosie
+ dość trwałe, mam już je bardzo długo
+ niska cena

Minusy:
- z niektórych po tym czasie wychodzą włosy
- brak pędzla ściętego na równo, do podkładu

Używam tego produktu od: ok 4-5 lat
Ilość zużytych opakowań: 1 komplet

Po prostu świetne pędzle

To były moje pierwsze pędzle z naturalnego włosia, próbowałam "pocelować" w jakieś dobre jakościowo i przystępne cenowo. Można powiedzieć, że pędzle dopasowały się do mnie idealnie, w ogóle nie czuję ich użytkowania, nie sprawiają problemów, nie irytują jakimiś drobiazgami, nie mają dla mnie żadnego "ale". Co więcej, ostatnio dostałam na urodziny 3 pędzle Hakuro i jakież było moje zdziwienie, gdy wcale nie okazały się lepsze od LancrOne... Jedynie pędzelek do brwi/eyelinera w przypadku Hakuro wypada lepiej.

Polecam :)

Dostałam w prezencie i jestem baaardzo zadowolona.
Pędzelki są miękkie, miłe w dotyku. Dobrze nakłada się nimi podkłady, cienie (choć wolę palcem, tak się nauczylam :p) czy bronzery, róże. Etui jest porządne i trwałe. Ogólnie nie mam zastrzezen.

+ miękkość pędzli
+ cena

Używam tego produktu od: roku, półtora

tani ulubieniec

zaczynalam na tych pedzlach
dobieralm je
kupowalam drozsze
wykonczylam te ktore kupilam 1 raz
po paru latach niestety pedzle sie zuzyly podczas intensywnego uzytkowania
kupialm nastepne
o coz bylo moje zdziwnie

jakosc nowych pedzli jest jeszcze leprza a cena niemal taka sama

pedzle sa naprawde dobre jak na amatorskie
da sie nimi naprawde ladnie pomalowac buzie
niedociagniecia coz maja
ale te ktore ich nie maja kosztuja 1000% wiecej :(

robia wrazenie
jedne sa leprze inne gorsze zwlaszcza w duzych zestawach
niemniej jednak wymienie ulubione

pedzelej do brwi i kresek cienki skosny
leprzy od maestro, najleprzy !!!! niezuzyl sie
moj ulubiony
cieniutki i odpowiednio twardy zarazem delikatny dla oka
precyzyjny
do rozu i do pudru
takze sa moimi ulubiencami

nie bede sie powatzrac opisujac kazdy pedzel
ale jesli zastanawiasz sie nad tanimi pedzlami to warto !!!!

jesli masz wiecej kasy kup maca

ponadto super organizer w zestawie
naprawde duzo wytzryma pomimo skai
miekkie i dobrze do zabierania i przechowywania etui

fajne porzadne raczki
czasem trzeba dokleic ale ine firmy tez tak maja
wlosie jest bardzo zroznicowane
czasem cos zgubi zwlaszcza na poczatku
ale cos to jest doslownie pojedyncze wloski

sa od rewelacyjnego po slabsze
sa slabsze pojedyncze pedzle
jest ich malo!

najbardziej jednak oplaca sie kupic w zestawie i nie uzywac mniej lubianych pedzli

mam takze specjalne wydanie dla wizazystow w trardym etui, jest nieco drozsze ale za to jakosc fenomenalna !! lubie

czesc pedzli jest na bardzo wysokim poziomie

Ilość zużytych opakowań: 2 zestawy

dobra jakość w niskiej cenie

Może zacznijmy od tego co wyróżnia ten zestaw pędzli. Bardzo niska cena. 55zł za 18 pędzli to naprawdę mało.
W Sephorze za 55zł nie kupisz nawet jednego pędzla...
A jakością naprawdę nie odbiegają od tych z \'wyższych półek\'.
Czas ich intensywnego używania/żywotność to ok 3-4lata. Zależy jaki pędzel. Po 4 latach zaczynają gubić włoski i być takie ciepierzaste.
Mogli by dać inne pędzle niż 6 do cieni, ledwo różniące się wielkością :)
Etiu całkiem fajne - czarne, ze skóry ekologicznej.
Za taką cenę? - Dla mnie bajka.

Ilość zużytych opakowań: 1 komplet

w sumie ok...

Pędzle są przyzwoite. Ale jak dla mnie jest kilka wad.. otóż duży i średni pędzel do pudru się trochę sypią.. Skośny pędzel do malowania brwi jest strasznie gruby, gdyby był o połowę cieńszy, byłby świetny. W zestawie przydałby się chociaż jeden pędzelek do blendowania cieni, zamiast któregoś z 6 identycznych pędzli do nakładania cieni różnej wielkości. Ogólnie dobrze się z nimi pracuje, są całkiem przyjemne, łatwe w utrzymaniu czystości, mają świetne etui.

Ilość zużytych opakowań: 1 zestaw

Super na początek :D

Na początku mojej przygody z makijażem zakupiłam zestaw 19 pędzli z LancrOne. Wiele z nich służy mi do dzisiaj.
Mój zestaw zawierał:
1) jumbo kabuki - uwielbiam ten pędzel, jest bardzo miękki i przyjemny, super do omiecenia twarzy z osypanych cieni lub usunięcia nadmiaru pudru. Przy praniu robi się bardzo puchaty, ale po wyschnięciu wkładam go do oryginalnej osłonki i po nocy - ewentualnie dwóch wraca do swojego kształtu. Nie używam go za często, dlatego mi to nie przeszkadza.

2) pędzel do pudru - na początku trochę z niego wypadały włoski, po ok miesiącu przestały. Piorę pędzle co drugi dzień i nic się z nim nie dzieje. Po praniu psikam na niego odżywką z Joanny Professional (wygładzająca w sprayu - polecam ;) i po wyschnięciu jest jak nowy - mięciutki i żadne włoski mi z niego nie sterczą. Po ok. miesiącu użytkowania zaczęła odpadać skuwka, ale przykleiłam ją kropelką i jak na razie nie odpadła :)

3) pędzel do bronzera - postępuję z nim tak jak z pędzlem do pudru. Dla mnie troszkę za mały, ale dobrze spełnia swoją funkcję.

4) pędzel skośny do różu (albo do bronzera, jak kto woli) - jak dla mnie bardzo wygodny, nie mam mu nic do zarzucenia.

5) pędzel z włosia syntetycznego do korektora - osobiście używam do bazy w kremie pod cienie, bo nie lubię pakować paluchów do kosmetyków w słoiczkach. Ładnie się pierze i nic się z nim nie dzieje. Nie gubi włosia (wcale!) i nie zmienia kształtu.

6) okrągły pędzel do rozcierania - za nim jakoś nie przepadam, bo dość szybko się zrobił puchaty. Trzymam go zawsze czysty, do rozcierania granic lub zebrania cienia.

7) i 8) dwa pędzelki do nakładania cienia płaskie z zaokrągloną końcówką "typu kulka" - uwielbiam je :) super są do nakładania cienia na całą powiekę

9) 10) 11) trzy pędzle do cieni, płaskie i lekko zaokrąglone na końcu, włosie obcięte jest równo, nie jak w punkcie wyżej. Najmniejszego z nich czasem używam, reszty nie. Jakieś takie nieprecyzyjne i twarde. Ale czasem się przydają, gdy do nałożenia cienia pędzel trzeba troszkę przycisnąć. Może dobrze się sprawdzą na cieniach w kremie?

12) i 13) dwa skośne pędzle do cieni - nie lubię skośnych pędzli do cieni, więc ich prawie nie używam, ale generalnie są ok

14) płaski krótki pędzel do cieni (taka spłaszczona kulka) - każdy włosek innej długości, trochę drapie. Generalnie ujdzie... Jeśli ktoś lubi taki kształt, może sobie dokupić lepszy i wymienić.

15) mały pędzelek do precyzyjnego nakładania cieni - drapie jak cholera, więc go nie lubię. Czasem używam go do rozcierania kreski.

16) najmniejszy pędzelek do cieni - malutki i mięciutki :) Bardzo się przydaje

17) pędzelek skośny do eyelinera lub brwi - dla mnie ten typ pędzelka z LancrOne jest najlepszy! Trwały, odpowiednio twardy, nie traci kształtu. Używam go do kresek z cieni wymieszanych z duraline, oraz do brwi. Dla mnie jest idealny :D Dokupiłam sobie ich jeszcze 2.

18) pędzelek do szminki - nieprecyzyjny i niewygodny. Po jednym użyciu został wymieniony na inny :)

19) pędzel do kresek - co to w ogóle ma być?! kilka włosków, każdy w inną stronę, przymocowanych do skuwki. Porażka. Ale i tak go nie potrzebowałam, więc nie żałowałam.

Reasumując - pędzle po ponadrocznym użytkowaniu trzymają się prawie w komplecie. Piorę i dezynfekuję je często i nic się z nimi nie dzieje. Dzięki nim polubiłam firmę LancrOne i systematycznie dokupuję pędzle, które są dla mnie najwygodniejsze. Taki zestaw jest super na początek. Każdy ma okazję przekonać się jakimi pędzlami mu najwygodniej pracować.

Na koniec jeszcze jeden element zestawu: ETUI

trzyma się całkiem nieźle, chociaż sznureczki do wiązania są w nie za ciekawym stanie. Fajne jest to, że do każdej przegródki można włożyć do nawet 3 pędzli. Wygodny w podróży. Ja trzymam w nim też pędzle na co dzień.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: komplet 19 pędzli

Dobre pędzle za niską cenę

Posiadam zestaw 25 pędzli. Kupiłam go dwa lata temu za jakieś 100zł. To wychodzi około 4zł za sztukę... Jak za pędzel z naturalnego włosia + etui cena bardzo niska.
Przejdźmy zatem do szczegółów...

cena
wygląd
eleganckie etui
wykonane z naturalnego włosia
na drewnianych rączkach
nie zmieniają kształtu

w jednym pędzlu odpadła mi rączka
pędzle po jakimś czasie zrobiły się ostre, no i z czym się wiąże są mniej przyjemne w użytkowaniu

+/-
zgubiły trochę włosów, ale niezauważalnie

Mam jeszcze 8 pędzli, których ani razu nie użyłam, więc leżą w etui. Resztę pędzli trzymam w kubeczku, gdyż rozwijanie, rozwiązywanie, zawijanie, zawiązywanie etui zajmuje zbyt wiele czasu. Poza tym spokojnie sobie schną po umyciu właśnie w kubku.

Oceniam kilka poszczególnych pędzli:

Pędzel nr1 40 mm 95 mm
jumbo kabuki, pędzel specjalnie zaprojektowany do omiatania twarzy, z naturalnego włosia wiewiórki, włosie delikatne.
Bardzo dobry i bardzo delikatny, używa się go z przyjemnością.

Pędzel nr2 45 mm 48 mm
duży pędzel do nanoszenia pudru sypkiego, prasowanego lub brązującego wykonany z włosia wiewiórki, ułożony owalnie i parabolicznie, co pozwala na równomierne nałożenie pudru.
Tego pędzla używam codziennie do pudru prasowanego, jest ok, ale niestety zrobił się trochę ostry.

Pędzel nr3 35 mm 35 mm
średni pędzel do nanoszenia pudru sypkiego, prasowanego lub brązującego, wykonany z włosia wiewiórki.
W porządku, używam do rozświetlacza, również zrobił się ostry.

Pędzel nr4 35 mm 34 mm skośny pędzel do różu, wykonany z włosia wiewiórki; do efektownego nakładania różu i miękkich przejść.
Używam oczywiście do różu, bardzo fajny w użytkowaniu, niestety również kuje po buzi.

Pędzel nr5 30 mm 23 mm
pędzel do podkładu, specjalne wyselekcjonowane włosie syntetyczne Racoon umożliwia bardzo precyzyjne rozprowadzenie podkładu na skórze, do stosowania tłustych oraz płynnych podkładów. Włos racoon jest niezwykle delikatny a jednocześnie sztywny.
Od niedawna zaczęłam go używać do podkładu. Wreszcie nie muszę paprać sobie rąk, a podkład jest rozprowadzony równomiernie, bez smug. Świetny dla osób ceniących sobie naturalny make-up.
Uwaga- Może zostawiać fakturę pędzla na twarzy, gdyż jego włosie jest twarde. Zaopatrzyłam się w miękki pędzel flat-top firmy hakuro. Myślę jednak, że będę używać obu na zmianę.

Pędzel nr6 15 mm 10 mm
pędzel o okrągłym przekroju pędzel typu "kulka", wykonany z włosia mieszanego sobola i kucyka, idealny do mieszania kolorów.
Mój ulubiony pędzel, świetny do smoky-eye.

Pędzel nr7 15 mm 16 mm
duży pędzel do cieniowania powiek, płaski, zaokrąglony, wykonany z naturalnego włosia mieszanego sobola i kucyka , włosie miękkie i elastyczne

Pędzel nr8 14 mm 13 mm
pędzel do nakładania cieni, płaski, ułożony owalnie wykonany z naturalnego włosia mieszanego sobola i kucyka , włosie miękkie i elastyczne

Pędzel nr9 14 mm 11 mm

Pędzel nr10 13 mm 12 mm

Pędzel nr11 12 mm 11 mm

Pędzel nr12 14 mm 12 mm

Pędzel nr13 11 mm 10 mm

Pędzel nr14 11 mm 9 mm

Pędzel nr15 10 mm 8 mm

Pędzel nr16 5 mm 10 mm
"smudge brush" pędzel do rozcierania kresek, idealny do efektu "smoky eyes" ,wykonany z naturalnego włosia mieszanego sobola i kucyka

Pędzel nr17 11 mm 8 mm
skośny pędzel do cieniowania powiek, płaski, zaokrąglony, wykonany z naturalnego włosia mieszanego sobola i kucyka , włosie aksamitnie miękkie i elastyczne.
Świetny do kącików oczy i pod brwi.

Pędzel nr18 7 mm 5 mm
mniejszy, zaokrąglony pędzel do wykańczania makijażu oka, wykonany z naturalnego włosia mieszanego sobola i kucyka , włosie aksamitnie miękkie i elastyczne

Pędzel nr19 5 mm 4 mm
mały pędzel do wykańczania makijażu oka , wykonany z najwyższej jakości włosia syntetycznego , włosie zwarte i sprężyste

Pędzel nr20 9 mm 5 mm
szpiczasty pędzel do malowania ust, idealny do rozprowadzania pomadki, wykonany najwyższej jakości włosia syntetycznego , włosie zwarte i sprężyste

Pędzel nr21 10 mm 1 mm
eyeliner do kresek- profilowany, wykonany najwyższej jakości włosia syntetycznego , włosie zwarte i sprężyste.
Dobry, można wykonać nim równą kreskę.

Pędzel nr22 7 mm 5 mm
skośny pędzel do malowania brwi , wykonany najwyższej jakości włosia syntetycznego , włosie zwarte i sprężyste
Również jeden z moich ulubionych, używam do nakładania cieni na brwi. Jest idealny, chociaż już troszkę się "rozciapciał" znaczy się zmienił kształt:)

Pędzel nr23 10 mm 10 mm
aplikator do nakładania cieni na powieki, wymienny.
Hmm tego nie używałam, ale wygląda ok:)

Pędzel nr24 25 mm 7 mm
spiralka do tuszowania rzęs i brwi, nylonowa
Rozczesuje nią brwi lub nakładam hennę na rzęsy. Spisuje się dobrze.

Pędzel nr25 11 mm 22 mm
kompaktowy grzebyk do rozczesywania rzęs wraz ze szczoteczką do tuszowania; szczoteczka z syntetycznej szczeciny. Bardzo twarda i ostra szczoteczka- nie lubie go.

Podsumowując za te pieniądze na prawdę warto. Pędzle służą mi dwa (jak nie trzy) lata i jestem zadowolona.
Pewnie nie kupie już drugiego zestawu, gdyż te zużyte wymieniam na bieżąco na takie z innych firm:)

Używam tego produktu od: 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: Zestaw 25 pędzli

marna jakość

Stanowczo odradzam zakup, lepiej już kupić kilka sztuk dobrych pędzli niż ten zestaw.

U mnie sprawdziły się tylko pędzle do oczu (miękkie, przyjemnie w użyciu)

Niestety reszta:

- drapie (efekt : zdrapywanie podkładu, pudru , nierównomiernie plamy itp.)

- wypada włosie po każdym praniu

- kują wręcz boleśnie - nie polecam do wrażliwej skóry

- mogą uczulać ( włosie wiewiórki, kucyka)

- włosie b. twarde i nieprzyjemne które po praniu się odkształca i rozcapierza na każdą stronę

- z czasem robią się bardzo szorstkie

- kilka razy kleiłam już rączki (odpadają)

O pędzelki bardzo dbałam, niestety po pół roku nieregularnego (aż się boję gdybym używała ich codziennie!) nadają się tylko do kosza.

Plusiki tylko za pędzle do oczu:)

Jakość marna.

Używam tego produktu od:
mam od 2 lat - z zestawu zostało kilka szt. które nadają się jeszcze do użycia

Ilość zużytych opakowań: 1 zestaw