Kerastase, Nutritive, Sublimateur Jour

Kerastase, Nutritive, Sublimateur Jour

Sublimateur Jour - Sublimator na dzień zapewnia regenerację włosów suchych i bardzo suchych sprawiając, że stają się one gładkie, błyszczące i naturalnie piękne. Formuła produktu została wzbogacona hydrolizowanymi proteinami z pszenicy, aby odbudować i wzmocnić suche włosy, filtrem UV aby chronić je przed promieniowaniem oraz silikonem, aby wygładzić włosy. Produkt nie obciąża włosów.
Rezultat:
- natychmiastowe i intensywne odżywienie włosa,
- całkowita metamorfoza włosów dzięki dodatkowym dawkom blasku, miękkości i gładkości,
- ochrona włókna włosa przed przesuszeniem spowodowanym promieniami UV czy suszeniem.
Bez spłukiwania.

Skład: Aqua/water - C13-16 Isoparaffin - Dimethicone - Polyacrylamide - Phenoxyethanol -Benzophenone-4 - Methylparaben - Laureth-7 - Hydrolyzed Wheat Protein - Aminomethyl Propanol - Hexyl Cinnamal - Butylphenyl Methylpropional - Limonene - Benzyl Alcohol - Linalool - Citronellol - Benzyl Cinnamate - Eugenol - Geraniol - Alpha Isomethyl Ionene - Parfum/Fragrance.

Cena: ok. 130zł / 150ml
/s/

Super!

Uwielbiam Kerastase, zapach tych kosmetyków powala. I co najwazniejsze działają tak jak mają działać.
U mnie to mleczko sprawdziło się rewelacyjnie, mam włosy cienkie i delikatne, praktycznie po każdym myciu traktuje je suszarką. Mleczko sprawiło że się nie puszyły, ale też nie obciążyły, pięknie pachną, są lśniące i sprężyste. Nie trzeba go spłukiwać co jest dużą wygodą. Jest wydajne, starczyło mi na ok 3 m-ce, a używałam praktycznie po każdym myciu.

Jedyny minus to cena, no ale jest to produkt luksusowy a za te trzeba troche zapłacić.

może być

Moja recenzja będzie podobna do tej poniżej :)
Można kupić, nie zaszkodzi, ale czy na pewno warto?
Dostałam ten kosmetyk jako prezent przy większych zakupach kosmetycznych. Wątpię, czy sama kupiłabym go za cenę podaną w zgłoszeniu.
Używam na suche włosy; stają się bardziej zdyscyplinowane, wygładzone, sprężyste, nie puszą się. Fryzura jest lekko wygładzona, jedwabista, ale nie przylizana. Nie zauważyłam długotrwałego odbudowania i innych cudów. Ochronę przed UV włóżmy między bajki - na słońcu i tak włosy wyblakły. Na plus: nie lepi się, ma przyjemny zapach. Niestety mało wydajny - muszę nałożyć sporo, by "wsiąkł" we włosy.
Dobry, choć nie idealny. Za taką cenę warto poszukać prawdziwego ideału, a nie tylko przyzwoitego produktu.

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące

Moze byc...

Od miesiecy uzywam CHI a ze lubie zmieniac kosmetyki szczegolnie te do wlosow postanowilam kupic Kerastase.
Jestem w trakcie uzycia pierwszej butelki i powiem tak plusem sa lsniace i miekkie wlosy,wygladaja na zdrowsze.
Minusem jest zapach i problemy z ulozeniem wlosow gdyz sa strasznie sypkie.
Nie jestem zachwycona tym kosmetykiem ale tez nie jest najgorszy.Warty sprobowania.

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1