Garnier, Ultra Doux [Naturalna Pielęgnacja], Odżywka do włosów normalnych `Mango i kwiat tiare`

Cena PLN 7.00

Odżywka do włosów normalnych lub suchych. Nadaje blask, chroni i nawilża zniszczone i suche końcówki. Zawiera olej monoi - tiare macerowany w oleju kokosowym i olej z nasion mango. Bez parabenów i silikonów.
Ma lekką konsystencję, która nie obciąża włosów. Świeży, egoztyczny zapach mango i kwiatu tiaré sprawia, że stosowanie odżywki staje się chwilą relaksu.

nie!

Nie warto w to inwestować. Używałam razem z szamponem z tej samej serii. Jedyny plus to ładny zapach. Odżywka bardzo wodnista. Po paru użyciach zaczęła mnie swędzieć głowa i pojawiły się strupy na skórze. Przed niczym nie chroni. Nie pomagała nawet w rozczesywaniu, a nie mam aż takich długich włosów.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Porządna, ale bez rewelacji.

Jak na drogeryjną odżywkę jest dość dobra.

Ułatwia rozczesywanie włosów, ujarzmia je, wygładza i sprawia, że pięknie błyszczą (w słońcu zauważam po niej "złote nitki" we włosach) .
Nie obciąża, ale też nie nawilża na stałe - jej działanie "odżywcze" jest raczej zasługą silikonu. Włosy są jednak miękkie i elastyczne.

Bardzo wymagającym włosom raczej nie pomoże - nie radzi sobie z puszeniem włosów i rozdwajającymi się końcówkami.

Przyjemny zapach, niska cena, średnia wydajność.
Polecam tym, którzy potrzebują zwykłej odżywki na co dzień z silikonem.

Sama nie kupię ponownie, bo szukam ideału.

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2, w trakcie trzeciego

codzienna odżywka

Przyjemna odżywka, ale z małym zastrzeżeniem - raczej dla włosów normalnych/przetłuszczających się.

Leciutka, nie odbciąża włosów.
Niweluje elektryzowanie, włosy stają się mieciutkie, gładkie, nawilżone i łatwiej się układają. No i ten boski zapach:)

Na spektakularne odżywienie czy błyszczenie nie ma co liczyć.
Jest mało wydajna, ale biorąc pod uwagę cenę nie jest to duży minus.

Ja ją polubiłam, warto spróbować jak zależy wam na efekcie świeżych, ale nie napuszonych, włosów.

Odżywka jak odżywka

Nic szczególnego przy jej stosowaniu nie zauważyłam, może jedynie tyle że miałam po niej miękkie i nieobciążone włosy. Odżywka jak odżywka. Stosowałam wraz z szamponem. Mimo że nie było jakichś wielkich efektów, myślę że powrócę do niej w komplecie z szamponem w wakacje. Ze względu na zapach i na to że nie obciąża mi włosów. Trochę szybko się kończyła i ciężko było niewielką ilość rozprowadzić po całej długości włosów, ale poza tym ok.

Używam tego produktu od: w wakacje
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

koszmar

Stosować tą odżywkę to według mnie to samo, co nie stosować żadnej. Nie przynosi efektów, nawet nie zauważyłam, żeby włosy lepiej się rozczesywały. Wodnista, mało treściwa konsystencja, strasznie słabo wydajna. Odżywka kupiona w zestawie razem z "równie dobrym" szamponem.

raczej nie;(

Odżywka o ładnym zapachu. nie kosztuje wiele.
Nie robi jednak z włosami niczego poza ułatwianiem rozczesywania i lekkim zmiękczaniem;(
nie kupię ponownie bo nie mam po co;(

Używam tego produktu od: 1.
Ilość zużytych opakowań: parę tygodni.

bez efektów

Kupiłam ją w zestawie z szamponem, spodobał mi sie zapach który jak dla mnie jest jedynym plusem produktu.
Moje włosy nie zmieniły sie po użyciu, totalnie nic nie robi.
W tej chwili zużywam ją jako krem do golena nóg:D

Ilość zużytych opakowań: jedno małe

niestety nie powrócę :(

kupiłam w zestawie. Zapach był ekstra.
Lecz jest on strasznie nie wydajny ;//
spływa po paru sekundach
a włosy po nim są szorstkie.
Nie zauważyłam poprawy .

jedynie bonusowo ten jeden +
jest za zapach :D

Używam tego produktu od: listopada

Dla niezniszczonych włosów.

Kupiłam odżywkę do kompletu z szamponem z tej samej serii. Razem tworzą cudownie pachnący duet.
Kiedy ich używałam moje włosy były trochę przesuszone, ale generalnie zdrowe.

Odżywka cudownie pachnie, mogłabym mieć perfumy o takim zapachu. ;) Dobrze się rozprowadza, ale niestety trochę spływa z włosów - jest zbyt rzadka.

Właściwości pielęgnacyjne niezłe, ale tak jak powiedziałam, to odżywka dla normalnych włosów, a nie suchych czy zniszczonych. Ułatwia rozczesywanie, trochę nawilża, nabłyszcza włosy, nie obciąża i sprawia, że pięknie pachną.

Największym minusem jest dla mnie wydajność - przez konsystencję wystarcza mi na jakieś 3 tygodnie (mam długie włosy).

Nie dla mnie

Odżywka niestety nie dla moich długich, gęstych włosów. Pomogła tylko rozczesać je po myciu, poza tym nie zrobiła kompletnie nic.

+ za ładny zapach
+niską cenę
+przyjemne opakowanie

Włosom wymagającym solidnego nawilżenia - nie polecam.

Używam tego produktu od: Jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: Jedno

podoba mi się:)

Kupiłam odżywkę razem z szamponem, i będę oceniać odżywkę w duecie z nim.
Odżywka bardzo ładnie, słodko pachnie, a opakowanie ładnie prezentuje się na półce. Po umyciu włosów, trzymaniu jej 5 minut, spłukaniu i wysuszeniu nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Włosy genialnie lśniły, a drobne odstające włoski(mam naturalnie proste) zostały ujarzmione. Może i jest mało wydajna, ale za to tania. Kupię z pewnością, ale na cieplejsze pory roku.Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Licha

Wg mnie ta odżywka nie ma żadnego innego widocznego działania, jak ułatwienie rozczesania włosów po myciu. Plus za ładny zapach, który trochę zostaje na włosach.

Używam tego produktu od: maja 2010