Catrice, Ultimate Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Catrice, Ultimate Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Cena PLN 10.00

Lakier do paznokci z profesjonalnym pędzelkiem dla precyzyjnej i bezsmugowej aplikacji. Dostępny w 32 kolorach.

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/
Trimellitic Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Stearalkonium Hectorite, Etocrylene, Barium Sulfate, Mica, Silica, Tin Oxide, [+/-CI 15850, CI 15880, CI 19140, CI 42090, CI 77266, CI 77491, CI 77499, CI 77510, CI 77891].

Cena: 10zł / 10ml
/s/

lakiery do paznokci
nabłyszczające
Efekt
naturalne

jak dla mnie najlepszy

mam odcień czerni
jest chyba najtrwalszym lakierem jaki posiadam. W dodatku nie musze nakładać wielu warstw. Wystarczą dwie i efekt jest świetny :) cena mogłaby być troszkę niższa.

Bardzo fajny

Bardzo spodobał mi się kolor lakieru Catrice - Blue And A Half Men. Na paznokciach jest on trochę jaśniejszy niż w buteleczce, ale nadal bardzo ładny i mało spotykany wśród innych lakierów innych firm. Jest to pierwszy lakier tej firmy i jestem naprawdę zadowolona. Oceniam efekt lakieru wraz z odżywką jako bazą i utwardzaczem na wierzchu. Lakier utrzymuje się w dobrym stanie 7 dni.
Plusy:
+ wygodny pędzelek, grubszy i zaokrąglony, czyli taki jaki preferuję najbardziej,
+ konsystencja rzadka, ale nie na tyle by spływała z paznokcia, co też jest dla mnie ogromną zaletą,
+ szybko wysycha,
+ nie robi smug,
+ nie powstają bąbelki,
+ w przypadku innych lakierów mimo użycia utwardzacza i tak miałam problemy z wyschnięciem ich do końca i mocniejsze przyciśnięcie powodowało odgniotki, w tym przypadku nareszcie tego nie zauważyłam,
+ nie odpryskuje, zauważyłam dopiero po 4 dniach lekkie starcie końcówek.
Minusy:
- trochę słabe krycie, ale też nie tragiczne.

Ogółem polecam ten lakier. Jeden z lepszych jakich używałam. Zapewne do mojej kolekcji dołączą kolejne lakiery tej firmy.

Używam tego produktu od: tygodnia

swietny

Oceniam kolor Miss Pigg\'s BF - wspaniała, zywa ale razaca oczu zielen.

Lakier ma same zalety ;)
- konsystencja w sam raz,nie jest zbyt wodnisty ale tez nie za gesty, latow sie nim pracuje
- nie smuzy
- ma rewelacyjne krycie, wystarczy juz jedna warstwa do uzyskania zadowalajacego efektu
- trwały- na moich paznokciach utrzmuje sie w bardzo dobrym stanie nawet do 5 dni- co jest nie lada wyczynem- nie oszczedzam dłoni i zazwycaj musze przemalowywac paznokcie co 2- 3 dni
- nie odpryskuje, nie sciera sie
-nie matowieje , połysk gwarantowany od pomalowania do zmycia
- nie barwi płytki paznokcia
- szybko schnie
-szeroki, wygodny pedzelek
-niedrogi
- duzy wybor kolorow
Najlepszy do tej pory lakier \'\'zelowy\'\' jaki miałam, na pewno dokupie kolejne kolory.

Używam tego produktu od: 4 miesiace

Na grubo

Posiadam kolor - 42 Nickel Minaj.

Tak naprawdę nie wiem co mnie podkusiło, żeby kupić ten odcień...
Chyba tylko tego koloru brakowało mi w mojej kolekcji lakierów:)

Kolor sam w sobie jest ładny,ale trzeba się do niego przyzwyczaić.
Na pewno będzie idealny na imprezę lub sylwestra.
W innym razie wykorzystam go do malowania paznokci u stóp.

+ładny odcień szarego koloru
+poręczne,okrągłe opakowanie

-świecący kolor
-po nałożeniu każdy paznokieć ma inny wzór-strukturę
-pozostawia smugi
-zbyt gruby pędzelek, ciężko się nim maluje,łatwo wyjeżdża za granicę paznokcia
-trwałość jak każdy inny zwykły lakier
-zbytnio płynny

Niestety, nie kupię go ponownie, pomimo tego że ma sporo pięknych kolorów.

Tragedia

Oceniam TYLKO Blurred Limes.

Przepiękny kolor na półce krzyczał, bym go koniecznie kupiła, no i stało się ;)

Akurat byłam na wyjeździe i nie miałam top coatu, więc pomalowałam nim bezpośrednio płytkę paznokcia i okazało się to błędem. Niestety lakier zabarwił mi płytkę doszczętnie i choć nic na szczęście więcej się nie stało (z samą strukturą paznokcia), niestety nie dało się nic z tym zrobić, nie działały odżywki - totalnie nic, przez co do dziś (od tego felernego malowania mija 5 miesięcy) nie mogę mieć niepomalowanych paznokci, bo są okropnie żółte.

Nie polecam tego koloru, a przynajmniej nie bezpośrednio na płytkę. Niestety lakierów z Catrice używać już nie zamierzam.

Używam tego produktu od: kwietnia 2015

Polecam!

Odcień 39 Black To The Routes

Plusy:
+trwałość
+dość dobre krycie już po nałożeniu jednej warstwy, jednak preferuję dwie
+dobrze się zmywa
+wydajny
+cena
+głeboki odcień czerni
+ładny połysk

Cudowny kolor

Lakier w kolorze Out of the dark ( nr. 60 ) kupiłam na promocji -49% w rossmanie.
Nie powiem wam nic na temat trwałości bo używam z topem, który przedłuża trwałość lakierów i każdy utrzymuje się do 6 czasami 7 dni bez większych problemów ( top z Wibo Iron Hard ).
Dałabym 5 gwiazdek gdyby nie fakt, że w moim lakierze są jakieś paprochy. Początkowo myślałam że to resztki bazy spod hybrdy, których nie zauważyłam,bo jak malowałam swoje pazury było już ciemno i chciało mi się spać więc mogłam coś pominąć ale kiedy moja mama nałożyla ten sam lakier na swoje gładkie, przygotowane, wypolerowane paznokcie efekt ten sam takie jakby kuleczki. Mam nadzieję, że trafiłam po prostu na jakiś wadliwy egzemplarz bo lakier naprawdę fajnie się zapowiada.
+Kolor jest cudowny jak go zobaczyłam na wystawie od razu go wzięłam nie patrząc na cenę.
+Ma naprawdę dobrą pigmentacje - 1 warstwa wystarczy.
+ Cena też jest okej, +/- 10 zł za lakier, który ma
+ dużą pojemność (10 ml ) to nie jest majątek
tymbardziej, że na promocji w rossmanie zapłaciłam 5 zł z groszami.
+ Dobry pędzelek, przyjemnie się nim maluje.

Na pewno jeszcze kiedyś zdecyduje się na lakier z tej serii.

Używam tego produktu od: ok. tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Mam mieszane odczucia

W swojej kolekcji lakierów posiadam trzy odcienie (kiedyś miałam jeszcze taki ładny nude, ale musiałam go wyrzucić, bo się zglucił):
* 400 Blue Cara Ciao - chabrowy niebieski;
* C03 Level The Red - intensywna fuksja (kolor, jakiego długo szukałam);
* 07 Genius in the Bottle - bardzo ciekawy metaliczny kolor mieniący się niczym rozlana benzyna - trochę złoty, a trochę wpadający w zieleń i brąz.
Początkowo byłam lakierami zachwycona. Z biegiem czasu muszę jednak nieco zweryfikować swoją opinię.

PLUSY:
+ OPAKOWANIE: Proste, ale zarazem eleganckie, od lat niezmienne, w formie walca. Mieści naprawdę dużą porcję niezłego lakieru (10 ml) i posiada wygodny (dość szeroki i płaski) pędzelek, którym łatwo się operuje.
+ KRYCIE: Dwie warstwy lakieru zupełnie dobrze pokrywają płytkę (wyjątkiem jest ten metaliczny, daję 3 warstwy żeby uzyskać satysfakcjonujący mnie efekt).
+ KONSYSTENCJA: W sam raz, nie za rzadka, nie za gęsta. Niestety niektóre kolory z biegiem czasu gęstnieją (np. niebieski), inne z kolei wcale (metaliczny). Zgodnie z obietnicą producenta powinny nadawać się do użycia przez 3 lata od otwarcia (niestety nie wydaje mi się, może z wyjątkiem metaliczneg0).
+ TRWAŁOŚĆ: Jest naprawdę dobra, lakier na bazie wytrzymuje 3-4 dni bez odprysków (ubytki widać jedynie na odrostach), z topem jeszcze dłużej.
+ ŁATWO SIĘ ZMYWA: Nie trzeba wiele wysiłku by usunąć lakier z paznokcia (także ten metaliczny). Pod tym względem wadliwy jest jednak nr 400 (niebieski) ale o tym poniżej...
+ SZEROKA GAMA KOLORÓW: Każdy znajdzie to, co lubi. Dodatkowo co jakiś czas pojawiają się nowości, najczęściej są to jednak limitowanki.

MINUSY:
- PRZEBARWIA PŁYTKĘ! Niestety niebieski lakier nałożony bez bazy na płytkę (po części moja wina - mam nauczkę ;) ) pozostawił na niej okropne zielonkawe odbarwienia, których niestety nie szło domyć żadnym zmywaczem... Pozostało mi jedynie malowanie paznokci na bazę, ciemnymi kolorami i czekanie aż odrośnie nowy paznokieć :( Pod tym względem jest to moje największe rozczarowanie lakierem Catrice. Na szczęście nie zauważyłam takiego działania u innych kolorów, które miałam, więc być może po prostu trafił mi się felerny kolor (lub egzemplarz).

Podsumowując, z większością lakierów Catrice mam dobre skojarzenia i chętnie do nich wracam. Jedynie niebieski, choć tak ładny w buteleczce, okazał się strasznym niewypałem i trochę otrząsnął mnie z uwielbienia dla tej marki. Emalie Catrice nie są najgorsze, warto spróbować, ale radzę uważać na ciemne kolory, bo mogą poczynić spore szkody, trwale przebarwiając płytkę...

Używam tego produktu od: ponad dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

bardzo dobry lakier

Mam kolor nr 24 – The GlamoureX Factor. W zależności od kolorów znajdujących się w pobliżu, może uchodzić za blady złoty lub srebrny, jest to właściwie coś pomiędzy. Lubię kolory metaliczne i nieokreślone, więc trafia dokładnie w mój gust. Catrice ma również inne ciekawe kolory w ofercie, myślę, że z nich też skorzystam.

Nakładam 2 warstwy na początek. Lakier zaczyna wyglądać nieporządnie po 2-3 dniach, wtedy domalowuję trzecią warstwę. W ten sposób lakier potrafi przetrwać w dość dobrym stanie do 4 dni.

Bardzo odpowiada mi pędzelek – poręczny, stosunkowo szeroki, ale zarazem nie jest nadmiernie szeroki.

Czas zasychania w normie.

Nie zauważyłam żadnych konkretnych wad, do których mogłabym się przyczepić.

Niewysoka cena i przyzwoita jakość – jestem więc jak najbardziej na tak.

PS. To wprawdzie bez znaczenia, ale podobają mi się też zabawne nazwy kolorów ;)

Moje ulubione lakiery

Jestem absolutną fanką lakierów Catrice, większość mojej kolekcji to lakiery tej właśnie marki. Obecnie mam w kolekcji ponad 30 sztuk, a co jakiś czas robię porządki, mogę śmiało stwierdzić, że około 50 sztuk przewinęło się przez moje ręce.

Plusy:
+ trwałość na paznokciach- w zależności od koloru, ale generalnie trzymają się kilka dni, raczej nie odpryskują przy normalnych pracach domowych typu szybkie umycie naczyń, głowy czy kąpiel, chyba że to większe porządki ;) Większość kolorów po paru dniach ściera się delikatnie na końcach. Dodam, że maluję zawsze odtłuszczone paznokcie i na jakąś bazę.

+ krycie - ciemne kolory kryją bardzo dobrze, niektórym wystarcza nawet 1 warstwa. Jaśniejsze są bardziej problematyczne, zwykle wymagają dwóch warstw.

+ długi czas przydatności do użycia- niektóre lakiery mam nawet 2-3 lata (jeszcze starą wersję z innym pędzelkiem i bez napisu Catrice na wieczku) i nadal nadają się do użytku, nie straciły na jakości. Według moich obserwacji większość jest dość długotrwała, zdarzyły się jednak pojedyncze przypadki, które mniej więcej po roku zgęstniały nieco i albo tworzyły bąbelki albo smugi i je wyrzuciłam- były to głównie jasne kolory, jak dobrze pamiętam beż, jasny pomarańcz i jakiś miętowy.

+ wygodny pędzelek w nowej (obecnej) wersji, szeroki fajnie ścięty, wygodnie domalować przy skórkach.

+wygodne i na dodatek ładne opakowania

+ piękne kolory, zawsze bardziej przyciągają moją uwagę niż inne firmy, kolekcje zmieniają się na wiosnę i jesień, zawsze parę kolorów znika i pojawiają się nowe

+ aktrakcyjne nazwy lakierów, łatwe do zapamiętania ;)

+ cena - obecnie 11,49 za pojemność 10ml, na początku były po 9,99, ale nadal są warte tej ceny, czasami pod koniec sezonu są przeceny i można kupić niektóre kolory za 7-8zł.

+ dosyć szybko wysychają, ale parę minut po nałożeniu trzeba jeszcze uważać żeby nie zarysować

Minusy:

- niektóre jasne lakiery są bardziej problematyczne, wymagają dwóch warstw i szybciej tracą swoje właściwości. ale na tyle lakierów co miałam, tylko pojedyncze przypadki po jakimś czasie robiły bąbelki np. odcień Salmon&Garfunkel, Hi, Society! (limitowany), Take It Mint (limitowany), England\'s Rose (limitowany) I Scream Peach (zaczął smużyć "na starość"). Jak je teraz przeglądam to mam wrażenie że limitowaki są jednak mniej trwałe od regularnej kolekcji.

- dla mnie minusem jest, że pokazują takie piękne kolory na stronie, a potem się okazuje, że niektóre nie są dostępne w Polsce :(

Szczególnie polecam kolory:

+ Raspberry Fields Forever - mam drugie opakowanie już, poprzedni zachował świeżość niemal do samego końca, piękny czerwono-malinowy kolor, kryje jedna warstwa

+ Karl Says Tres Chic - brudny róż, szczególnie go lubię za wyjątkową trwałość

+The Pinky And The Brain- intensywny ciemny róż, kryje jedna warstwa i też świetnie się trzyma

+For Some It\'s Plum - obecna kolekcja na jesień, piękna ciemna śliwka, krycie jedna/dwie warstwy, ale trwałość troszkę mniejsza niż u wymienionych wyżej

+ (S)wimbledon - piękny, intensywny, błyszczący turkus, trwały i dobrze kryjący :)

Póki co Catrice to mój faworyt wśród lakierów, oferowana w tej cenie jakość bardzo mi odpowiada.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: około 50 sztuk

Lubię

Jeden z lepszych lakierów drogeryjnych. Jak dla mnie jest lepszy od Essence, Rimmela, Wibo, Lovely, Miss Sporty, Sensique. Na równi z Kobo Professional, Bell czy Maybelline. Gorszy od Essie (no ale tańszy).
Szczególnie lubię tam czerwienie, śliwki, granaty. Jasne kolory są gorsze w obsłudze.

(+) Pigmentacja (zadziwiająco mocna)
(+) Połysk (jest ładny, chociaż mógłby być mocniejszy, no ale to nie Essie...)
(+) Trwałość (jest ok, 2-3 dni chociaż bywało i 5-6 z topem i bardziej się po prostu ściera niż odpryskuje)
(+) Nie barwi płytki ani skórek
(+) Pędzelek (jak dla mnie wygodny i w sam raz, nie lubię cieniutkich pędzelków)
(+) Nie smuży
(+) Wysycha nawet szybko
(+) Ogromny wybór kolorów, edycje limitowane, zmiany sezonowe
(+) Zabawne nazwy kolorów
(+) Żywotny w butelce (jeden mam 3 lata w niezmienionym stanie!)

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: około 5, 6, 7?

Doskonały lakier, duża gama kolorów do wyboru

Kupiłam ostatnio ten lakier, ponieważ poleciła mi go koleżanka. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego skuteczności. Kolor jest intensywny(posiadam dwa odcienie), lakier szybko schnie, nie pozostawia smug. Jego cena jest adekwatna do jakości tego produktu. Gama kolorów, którą oferuje marka CATRICE jest duża, są one kobiece i różnorodne. Jest w czym wybierać. Pierwszy raz skorzystałam z oferty tej firmy i myślę, że jeszcze nie raz sięgnę po produkty z tej pułki.

Używam tego produktu od: tydzień/ 10ml
Ilość zużytych opakowań: pełne opakowanie produktu