Catrice, Ultimate Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Catrice, Ultimate Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Lakier do paznokci z profesjonalnym pędzelkiem dla precyzyjnej i bezsmugowej aplikacji. Dostępny w 32 kolorach.

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/
Trimellitic Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Stearalkonium Hectorite, Etocrylene, Barium Sulfate, Mica, Silica, Tin Oxide, [+/-CI 15850, CI 15880, CI 19140, CI 42090, CI 77266, CI 77491, CI 77499, CI 77510, CI 77891].

/s/

Benzynowy efekt

Dla osób nie robiących hybryd będzie to świetne rozwiązanie, ponieważ ten lakier to tak jakby benzynowy pyłek do paznokci. Nie jest gęsty i nie kryje w pełni, więc najlepiej jest go nakładać na jakiś lakier bazowy, ciemny. Bardzo ładnie się jednak rozlewa i tworzy idealnie gładką warstwę, która zmienia kolory w zależności od kąta padania światła. Dzięki temu paznokcie wyglądają naprawdę oryginalnie! Lakier szybciutko wysycha i sam utrzymuje się ze 3 dni na paznokciach.

Miłe zaskoczenie

Kupiłam na promocji kolor złoto-morski(?) W każdym razie jest to kolor 07. Ale muszę przyznać, że jest niesamowity! Na paznokciach pięknie załamuje się światło, a pod wodą ślicznie mienią się na morsko-niebieskie kolorki. Lubię takie bajery i bardzo chętnie przygarnęłabym więcej takich cudeniek.
Jest mega trwały! Bez utwardzacza, gdy jest świeżo kupiony wytrzymuje nawet tydzień!
Szeroki pędzelek pomaga w nakładaniu lakieru :)
Nic, tylko polecać :)

Jestem zadowolona

Posiadam wersję w pięknym metalicznym złotym kolorze. Lakier kupiłam na promocji w Naturze szukając jakiegoś fajnego lakieru w metalicznym odcieniu. Ogólnie jestem zadowolona ale fajnie by było gdyby kolorek był bez drobinek brokatu ale nie przeszkadza mi to. Odcień jest delikatny, złoto pomieszane z brązem. Lakier z dodatkiem top coatu potrafi wytrzymać 4-5 dni na paznokciach.Kolor jest świetnie napigmentowany a pędzelek bardzo wygodny. Lakier długo pozostaje świeży.

Ukochany!

To się nazywa super lakier! Posiadam dwa kolory - 62 Must-Have STEELetto oraz 114 The Sky So Fly. Oba cenię sobie za szerokość pędzelka - dla mnie idealny, nie za wąski i dobrze nakłada się nim lakier. Nie powstają smugi, co często mi się zdarza przy tańszych lakierach. Oba kolory kocham. Pierwszy z nich jest lekko różowy, pasuje do wszystkich stylizacji i rzeczywiście to must-have. Drugi ma idealny niebieski odcień, taki pastelowy, jak wiosenne niebo <3
Co do trwałości jest raczej średnia, dosyć szybko odpada mi lakier. Mimo to warto kupić lakiery od Catrice, dla tych pięknych kolorów i łatwego malowania bez smug :)

Dwudniowy faworyt.

Sięgnęłam po ten lakier przypadkiem - po kilkunastomiesięcznej kuracji mającej na celu odżywienie moich paznokci za sprawą IBXu i jemu podobnych, nie miałam choćby jednego lakieru w swojej kosmetyczce. Mając na uwadze czasochłonność i koszt przywrócenia stanu moich paznokci do upragnionego ideału, obecnie jak ognia unikam żeli, hybryd - ba, stronię nawet od manicure japońskiego, więc został mi do dyspozycji wyłącznie powrót do korzeni w formie zwykłego lakieru do paznokci. Traf chciał, że chęć na kolor na paznokciach naszła mnie akurat w odwiedzinach u koleżanki, prawdziwej lakieromaniaczki, wynikiem czego opuściłam jej dom z lakierem Catrice w torebce.

Lakier ten zaskoczył mnie w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Jego aplikacja jest banalna, a sprawę ułatwia duży pędzelek. Lakier nie zostawia smug, ponadto wysycha w mgnieniu oka. Jest bardzo wydajny, ale i niezbyt trwały - wprawdzie nie wykonuję wielu prac domowych, jakie mogłyby ukrócić jego trwałość, jednak już po dwóch dniach zaczyna się ścierać. Plusem jest to, że po prostu ściera się na końcach paznokci, a nie odpryskuje, schodząc płatami. Dla osoby, która nie jest pedantyczną estetką z pewnością fakt ten nie będzie miał większego znaczenia. Ja z kolei po dwóch dniach nakładam drugą warstwę tego lakieru i cieszę się nim przez kolejne dwa dni.

Zdaję sobie sprawę z tego, że inne kolory mogą nie być aż tak banalne w ich aplikacji, w każdym razie kolor, jaki na stałe zagościł w mojej kosmetyczce to Bloody Mary To Go (18). Wystarczy jedna warstwa, aby uzyskać głębię tego odcienia, ponadto już po jednej aplikacji kolor jest jednolity. Przed jego nałożeniem stosuję odżywkę do paznokci Miracle Cure od Sally Hansen, jednak pomimo jej nałożenia moje paznokcie mają lekko czerwoną barwę tuż po zmyciu tego lakieru. Na szczęście zmywanie tego odcienia nie jest uciążliwe, jednak poradzenie sobie z usunięciem tego czerwonego zabarwienia paznokci, jakie zostaje na samym końcu, stanowi wyzwanie. Radzę sobie z tym za sprawą soku z cytryny, jednak najczęściej kładę Bloody Mary To Go na moje paznokcie na nowo.

nie zachwycił mnie

Mam 3 kolory, ale niechętnie ich używam. Jasny bardzo smuży i trzeba kilka wartw żeby dobrze wyglądał. Jest ciężki do malowania, taki strasznie gęsty. Paznokcie nie wychodzą ładnie tylko jakby były nie domalowane.
Nie lubię ich bo długo schną i nie dają takiego efektu jakiego oczekuję widząc kolor w buteleczce. Dodatkowo są bardzo nietrwałe.

Ładne kolory

kolor skusił mnie do zakupu i nazwa Pimp MY Shrimp , niestety jakość jest słaba , lakier szybko matowieje na paznokciu , odpryski pojawiają się już pierwszego dnia Lakier ma fajną konsystencję i łatwo się rozprowadza,ale dla dobrego efektu potrzebne są dwie warstwy. Szybko schnie co jest dużym plusem

Nie dla mnie

Wybierając ten lakier spośród całej gamy różnych marek, liczyłam na coś więcej. Cena nie jest bardzo wysoka, ale nawet w porównaniu z tańszymi wypada słabo. Pędzelek jest dość duży, co zapowiadało się obiecująco, ale był zbyt sztywny i zostawiał smugi na paznokciach. Już w ciągu pierwszego dnia pojawiały się odpryski (nie stosowałam dodatkowego utwardzenia czy utrwalenia). Gama kolorów jest na prawdę ładna, ale wolę w tej cenie kupić 2 tańsze, ale sprawdzone lakiery.

Zależy który kolor

Miałam okazję wypróbować trzy kolory owej serii. Niestety po większą ilość nie sięgnę, nie zaryzykuję :)
38 Vino Tinto - kompletnie nietrwały, nie wytrzymał na paznokciach nawet jednego dnia. Już samo nakładanie jest raczej problematyczne - widoczne jaśniejsze miejsca, trzeba nakładać kilka warstw. Dodatkowo myślałam, że kolor nieco inaczej będzie się prezentował po wyschnięciu - zawiodłam się.
94 It's A Very Berry Bash - kolor lepszy od poprzedniego po nałożeniu na płytkę paznokcia. Jeśli chodzi o trwałość to niestety bardzo porównywalna do poprzedniego koloru - nie utrzymuje się.
99 Sweet Macaron Sin - najlepszy kolor z trzech wymienionych pod każdym względem. Najdłużej utrzymuje się na paznokciach, nawet dłużej niż niektóre lakiery innych marek.
Ostatni kolor POLECAM, reszty niestety nie.

do śmieci

jedynym plusem tych lakierów są kolory.

-lakier kompletnie nietrwały. nie wytrzymuje nawet dnia.
-lakier nie wysycha. po parunastu minutach od pomalowania dotknęłam mocniej palcem i niestety został odciśnięty.
-maluje się nim tragicznie

Myślę,że powyższe minusy mówią same za siebie.
Mimo,że kolor mi się strasznie podobał nie mam zamiaru się męczyć z czymś co nawet lakierem nazwać nie można. Lubię firmę catrice (w szczególności kamuflaż w słoiczku) ale te lakiery to jakaś porażka. Miałam w życiu tysiące lakierów, nawet dużo dużo tańszych niż ten a sprawdzały się milion razy lepiej niż ten. Nie polecam...

Zwyklak

Lakiery do paznokci Ultimate Nail Lacquer mają szeroką gamę kolorystyczną. Testowałam jeden z odcieni nude. Lakier ma przeciętne krycie, potrzebuje kilku warstw. Nie odpryskuje i trzyma się na paznokciach przez kilka dni. Wolno schnie. Jest tani, wydajny i dobrze dostępny. Przyzwoity ale nie zachwyca.

przeciętny

Kupiłam ten lakier za granicą w kolorze nude. Ładne kolory, tani, z wygodnym pędzelkiem. Nie jest jakiś wybitnie dobry, raczej przeciętny. Trzyma się na paznokciach jak każdy lakier, nie zauważyłam specjalnie dobrego krycia. Po prostu zwykły lakier do paznokci.