John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Conditioner (Rozjaśniająca odżywka do włosów blond)

Odżywka Go Blonder zapewnia odpowiednią dawkę nawilżenia naturalnym i farbowanym włosom blond oraz włosom z pasemkami. Formuła nawilżająca z ekstraktem z cytryny i rumianku, wygładza i odżywia włosy, zapewniając im zdrowy wygląd.

Kiepska odżywka

Kupiłam w ciemno odżywkę w Rosmmanie, po 2 tygodniach stosowania , nie widzę żadnych rezultatów, nie robi nic na moich włosach, Ale zapach jest mega piękny , szkoda że nie wart swojej ceny . Wielkie rozczarowanie

Cena zdecydowanie zbyt wysoka, w stosunku do jakości.

Mam mieszane odczucia. Zdecydowanie wolę odżywkę z Isany do włosów blond - jest o wiele tańsza i działa lepiej. Ta - nawet, jeśli daje efekty - jest zbyt droga jak na produkt z takim składem. Uważam, że to niepotrzebny wydatek.

nie warte ceny

Produkt pierwszy raz zakupiłam w Holandii za poleceniem znajomej. Jestem z natury blondynką ale jasny blond robi mi się tylko od słońca w lecie, w inne pory roku niestety włosy ciemnieją. Nie liczyłam, że po zużyciu kilku tubek odzywki wraz z szamponem stanę się siwa, ale rezultatów nie widać w ogóle przynajmniej na moich włosach. Cena produktu za granicą to koszt ok 6 euro, wiec duzo... nie poleacm !

Przereklamowany produkt

Odzywke zakupilam w czasie, gdy byl na nia ogromny boom. Jestem naturalna blondyka i po tym produkcie mialam duze oczekiwania. Jednak jego dzialanie nie zwalilo mnie z nog, owszem, spelnia swoja role jako odzywka do wlosow, ale to naprawde nic nadzwyczajnego. Zuzylam juz 2-3 opakowania majac nadzieje, ze po czasie doczekam sie rezultatow. W tej samej cenie, albo taniej mozna kupic o wiele lepsze produkty i fakt, ze jest przeznaczony dla blondynek w moim guscie nie zmienia nic. Nie bede zniechecac do zakupu, ale nie bede jej rowniez jakos specjalnie polecac. Przerost formy nad trescia

Dla naturalnych włosów jest świetna.

Używałam jej mając naturalne włosy i była znakomita. Nadawała włosom lekkie odcienie blond z czego bardzo naturalnie to wyglądało. Niestety do farbowanych włosów nie bardzo się nadaje. Używałam za granicą bo cena była korzystna 10 euro to nie dużo. Niestety w Polsce jest strasznie droga.

polubiłam

Blondynką nie jestem. Mam czarne włosy, których od 4 miesięcy nie farbuję, bo chcę zapuścić swoje. Próbuję różnych nieinwazyjnych metod rozjaśnienia włosów, by ich nie zniszczyć i ny były chociaż troszkę jaśniejsze.
Do kupna tej odżywki skusiła mnie cena 26 zł. Miałam kiedyś serię dla brunetek i była całkiem ok, więc czemu by nie spróbować tej dla blondynek.

Odżywka znajduje się w dosyć miękkiej tubie-moje ulubione opakowanie.
Jest bardzo gęsta, prawie jak maska.I żółta. Pachnie trochę jak guma do żucia pomieszana ze sztuczną cytryną. Dziwny zapach, ale nie czuć go na włosach.

Odżywka naprawdę dobrze wygładza i nawilża moje suche, puszące się włosy, które większości odżywek nie lubią. Nie obciąża ich. Nie są gładkie i śliskie jak tafla, ale bardzo przyjemne w dotyku. Trzymana na włosach dłużej, jako maska wygładza jeszcze lepiej niż nałożona na 2-3 min.

Tak, rozjaśniła moje czarne włosy. Włosy są jaśniejsze o 1-2 tony czego się nie spodziewałam. W końcu nie są czarne a ciemno brązowe z ciepłym połyskiem. W końcu mój naturalny odrost nie rzuca się tak bardzo w oczy. A nie zużyłam nawet tubki. Używam jej od 2 tygodni codziennie.

Jak najbardziej kupię kolejną tubę i być może szampon jak skończę te co mam zapasie.

Bardzo lubię!

Moja ulubiona odżywka, a miałam ich naprawdę sporo.. Ma bardzo ładny delikatny zapach, który utrzymuje się długo na włosach. Zostawiam ją na dosłownie 2 minuty, następnie spłukuje, włosy się po niej bardzo dobrze rozczesują, są wygładzone i ładnie się układają.

Ujarzmia włosy

Odżywka jest całkiem fajna. Myślę że w tej cenie, a nawet taniej można znaleźć coś lepszego, z naturalnym składem. Nie zauważyłam rozjaśnienia. Jedynie kondycja włosów znacznie się poprawiła. Lepiej się układają i rozczesują, nie elektryzują się. Ma bardzo przyjemny zapach i jest gęsta. Minusem dla mnie jest spora trudność w jej spłukaniu. Czasem pozostaje na włosach, co widać po wysuszeniu.
Moim zdaniem jest warta wypróbowania.

Ujarzmia włosy

Moim zdaniem jest warta wypróbowania.

Taka sobie

Odżywka Sheer Blonde, Go Blonder Lightening jest konsystencji gęstej, o kolorze żółtym oraz o ładnym, delikatnym zapachu cytrusowym. Stosowałam ją zawsze po umyciu szamponem z tej samej marki i serii. Odżywka dobrze wygładza włosy, powoduje, że bez problemowo można je rozczesać. Włosy są także miękkie, gładkie w dotyku, zaraz po umyciu pachnące, ale to nie trwa zbyt długo. Niestety produkt mało co rozjaśnia włosy,a przypomnę, że mam naturalny kolor blondu i myślałam, że zanim słońce naturalnie mi je rozjaśni to, że ten produkt wraz z szampon pomoże mi do tego czasu.

Mój numer jeden

Używam produktów z tej serii już od bardzo dawna i nie wyobrażam sobie, żebym miała kiedykolwiek z nich zrezygnować. Maseczka nie przetłuszcza włosów nawet nałożona na te przy samej skórze, nadaje błysku refleksom. Jest przyjemna w użytkowaniu i sprawia że włosy wyglądają jak płynne złoto. Minusem jest cena ale można ją kupić na wielu atrakcyjnych promocjach.

Przeciętna odżywka

Mam dość mieszane odczucia jeśli chodzi o tą odżywkę. Przy rozpoczęciu stosowania włosy naprawdę zyskały piękny odcień, jednak później już tego nie zauważałam. Jest zdecydowanie lepsza niż szampon z tej samej serii. Jednak mimo ciekawego efektu rozjaśnienia włosy były przesuszone i rozdwajały się.
Stosoawałam ją więc na zmianę z bardziej nawilżającymi odżywkami i maskami.