Avon, On Duty, Antyperspirant

Avon, On Duty, Antyperspirant

Skuteczny, wystarcza na cały dzień, delikatny. Raczej nie brudzi ubrań. Duży plus za wersję bezzapachową! Przynajmniej od roku używam tylko tego.

Zapomniany...

Miałam kilka wersji zapachowych zarówno w kulce jak i w sztyfcie. Pamiętam, że byłam zadowolona. Najbardziej przypadła mi do gustu wersja cytrusowa.

Szkoda, że już go nie ma w Avonie :(

Używam tego produktu od: Używałam jakieś 5 lat temu.
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Zupełnie przeciętny.

Niczym się nie wyróżniał. Ot, taki zwykły. Chyba był moim pierwszym dezodorantem, więc mam do niego jakiś tam sentyment... ;)

+ ładnie pachniał (miałam wersję zieloną);
+ niedrogi;
+ nawet wydajny.
+ maskował zapach potu.

- nie pozostawiał uczucia suchości;
- trochę długo schnął;
- był dość kleisty.

To chyba tyle... Już do niego nie powrócę - bo nawet od dawna nie ma go w katalogu.

Używam tego produktu od: używałam przez pół roku, kiedyś, kiedyś...
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Przeciętniak.

Pamiętam, że miałam większe opakowanie 75ml o zapachu tropikalnym.
Zapach był bardzo ładny, sam dezodorant też skuteczny, niestety strasznie brudził ubrania.
A dla mnie niezostawianie śladów to warunek konieczny.
Za właściwości zasługuje na 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 7-8 lat temu

Ujdzie

Bardzo przeciętny dezodorant. Raczej przeznaczony dla osób o słabej potliwości, bo słabo chroni przed potem, ale maskuje nieco zapach. Piękne zapachy ( miałam wersję zieloną o zapachu cytrusów i różową o zapachu kwiatów), które się długo utrzymują. Bardzo wydajne i za niewielką cenę, ale niestety zostawiają białe ślady na ubraniu.

Używam tego produktu od:6 lat

oj nie ..

zaletą jest cena (w promocjhi) i zapach - miałam wersję piżmową :D w kulce hahah a więc co do wad to kleji się brusdzi przeokropnie na biało, nie jest zbyt dobry ..:/ może by sie sprawdził na leniwe dni - nie polecam ..

Używam tego produktu od:używałam ze 3 lata temu

nie polecam!

Jedyną zaletą tego produktu jest tylko to że ładnie pachnie (ale to pewnie zależy który, ja miałam zielony).
Cała reszta to wady:
-klei się pod pachami
-pozostawia jakieś dziwne białe ślady, nie do usunięcia
-nie chroni przed poceniem

Użyłam kilka razy i wyrzuciłam ! NIE POLECAM !

Używam tego produktu od:?
Ilość zużytych opakowań:użyłam kilka razy

OK, ale bez rewelacji ...

Delikatne zapachy, dobra konsystencja, wygodne opakowania, ochrona średnia. Dobre dla osób nie mających problemów z nadmiernym poceniem. Na rynku są dostępne lepsze antyperspiranty, więc z oferty Avon już raczej nie skorzystam.

Używam tego produktu od:kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:kilka

okropne

miałam wersję bez zapachu, czuć było lekki chemiczny smrodek, bardzo mi się nie podobał
potem miałam wersję kwiatową, bo jestem uparta i znowu zmarnowane pieniądze
klei się pod pachami, nie działa antyperspiracyjnie w ogóle, na ubraniach zostają białe ślady nie do usunięcia - co tam ślady cała skorupa
zapachy lekkie i niezbyt ładne, szybko się ulatniają, bardzo się do nich zraziłam
w końcu wyrzuciłam prawie niezużyte

Używam tego produktu od:4 lata

śmierdzi!!!;)

miałam wersję bezzapachu i generalnie to wyczuwałam leką nutkę..hmm jakby to ująć ??nieprzyjemnego zapachu!!!!! był jakby przeterminowany, nie hamował zbytnio pocenia się zresztą po odkryciu etiaxilu wszystkie antyperspiranty się chowają!!!generalnie nie polecam z żadnym wypadku!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1/2

... ej ej ej!!!!! ...

Z ogromnym żalem żegnałam produkt wycofywany z ofery Avonu. Doprawdy, skąd tu tyle niepochlebnych opinii, skoro ja uważam ten dezodorant za jeden z najlepszych i najskuteczniejszych jakie używałam.

Miałam wersję zieloną, a później pojawiła się sezonowo -pomarańczowa, której zużyłam kilka opakowań.

Pachniał może zbyt wyraźnie, zbyt intensywnie, ale za to był bardzo ale to bardzo skuteczny.

Dość często uczestniczę w zajęciach aerobicu i wiem ile znaczy skuteczny antyperspirant, a ten spisywał się na medal.

Nie był drogi :)

Naprawdę szczerze polecam, choć już jest nieosiągalny - niestety :((

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: od kiedy go poznałam aż do wycofania

beznadziejny

Kupiłam ten produkt kilka lat temu, jeszcze w liceum. Miałam dużą wersją bezzapachową. Faktycznie nie był perfumowany, ale posiadał jakiś dziwny zapach...taki trochę jakbyt był zepsuty.:( W tym wypadku więc chyba lepiej wybrać wersję zapachową. Niestety ten produkt zupełnie nie chronił przed potem i przykrym zapachem. Długo sechł i brudził ubrania. Nigdy więcej go nie kupię, ale chyba i tak go zamienili na unowocześnioną wersję. Nie zużyłam tego produktu do końca. Po zmęczeniu ok. 1/3 opakowania wyladował w koszu, bo nie było sensu dalej się z nim męczyć.

Używam tego produktu od: kilka tygodni parę lat temu
Ilość zużytych opakowań: ok. 1/3 pierwszego (poj. 75ml), reszta wylądowała w koszu

Dobry

Antyperspirant ladnie pachnie jest b.wydajny uzywam od 3m-cy jednego,Niestety brudzi ubranie i nie chroni przed potem,Raczej nie polecam.Kosztowal 5.90 i za ta cene jest sredni, Nie kupie go wiecej bo szkoda kasy ale zuzyje do konca.

Używam tego produktu od:3,m-ce
Ilość zużytych opakowań:1 niecale