Timotei, Głęboki Brąz, Szampon do włosów brązowych z ekstraktem z henny (nowa wersja)

Szampon do wszystkich odcieni brązowych włosów. Składa się w 100% z naturalnych ekstraktów z liści henny i olejku arganowego. Liście egipskiej henny są naturalnym czynnikiem przyciemniającym włosy, a jednocześnie wzmacniają je i odżywiają. Organiczny olejek arganowy z Maroko pielęgnuje i nadaje połysk ciemnym włosom.

Lubię go

Pięknie pachnie,oczyszcza dość dobrze,jego konsystencja jest taka...inna :) Zawiera takie jakby kryształki.Czy przyciemnia? Nie bardzo,po połowie pierwszego opakowania zauważyłam że nadaje takie rude refleksy włosom.Na dłuższą metę nie jest jakiś rewelacyjny,ale jeśli ktoś chce być lekko podrudziały to czemu nie :) W moim przypadku był niestety niewydajny,ale lubię często zmieniać kosmetyki.Szału nie ma,ale jakieś tam efekty daje :)

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 2 małe

sympatyczny

Dawno temu kupiłam pierwsze opakowanie (wcześniejszej edycji) zaintrygowana targetowaniem ;)

Nie widzę żadnego specjalnego działania ani połysku, ale szampon ma bardzo miły zapach, dobry zwłaszcza na zimę.

Obecnie odstawiłam, bo stosuję przeciwłupieżowy.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Najlepszy szampon do włosów brązowych, jaki kiedykolwiek miałam.
+ dodaje włosom \'głębi\' koloru, a właśnie o to chodzi

- mam włosy przetłuszczające się, więc musiałam nim myć głowę codziennie, bo następnego dnia wyglądały do niczego

Testowałam chyba wszystkie szampony do włosów brązowych, jakie się tylko pojawiły na rynku i żadne Pantene ani Gliss Kur nie były tak dobre jak Timotei.
Niestety obecnie nigdzie nie mogę go znaleźć... Kiedyś był w Rossmanie, ale raptem zniknął...

Używam tego produktu od: kiedyś przez rok
Ilość zużytych opakowań: kilka

nie do farbowanych

Przed przefarbowaniem był to jeden z moich ulubionych szamponów. Śliczny zapach, fajna konsystencja, poręczne opakowanie, zużywa się do końca, wydajny. Szampon jest perłowy z pływającymi w nim drobinkami. Refleksy to nie jedynie obietnice producenta, naprawdę coś tam widać. Dobrze myje. Włosom farbowanym potrafi jednak zrobić psikusa. Zostało mi go dosłownie troszkę, więc postanowiłam go dokończyć już na farbowanych. Sprał kolor prawie do końca po dosłownie paru użyciach. Kiedy w końcu wrócę do naturalnego koloru kupię jeszcze nie raz ;)

Używam tego produktu od: odkąd wszedł do sklepów
Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Szampon ten kupiłam po raz pierwszy jakieś 8 lat temu i od tego czasu regularnie do niego wracam ;)

Idealny dla brunetek i szatynek, faktycznie wydobywa z włosów głębię koloru, chociaż nie jest to jakiś powalający efekt. Poza tym dobrze oczyszcza, świetnie się pieni, ale przede wszystkim oszałamiająco pachnie. :)

Plusy:
+ lekko pogłębia kolor włosów
+ cudownie pachnie
+ dobrze oczyszcza

Minusy:
+ przy dłuższym stosowaniu włosy mogą stać się obciążone, wtedy szampon trzeba na jakiś czas odstawić

POLECAM !!!

Nie będę się rozpisywać. Polecam ten szampon bo jest rewelacyjny do brązowych włosów. Refleksy są, włosy się świetnie układają, farbowane włosy utrzymują dłużejjjj blask. Polecam, polecam, polecam. Noo i wszystko za tak niską cenę.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: trudno zliczyć

ratunkuuuu!!

co on zrobił z moimi włosami, tego nigdy bym nie pomyślała:( mam włosy przetłuszczające się i myję je co 2 dni. Tego szamponu używa moja mama, więc z ciekawości czy moje naturalnie brązowe włosy zyskają obiecany fajny połysk i podkreślenie naturalnego koloru, zaczęłam też go używać. Niestety po 3-4 myciach przekonałam się jak bardzo utrudnił mi życie. Włosy zaczęły mi się jeszcze bardziej przetłuszczać i teraz gdy rano je umyję, na drugi dzień wyglądają jakbym ich nie myła conajmniej tydzień! Nie idzie teraz żadnym szamponem poratować:(
Nie mogę mu żadnej zalety przypisać poza tym że ma ładny zapach i za to pół gwiazdki

Używam tego produktu od: umyłam nim włosy kilka razy
Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam ani 1/3 opakowania

Pięknie pachnie ale natłuszcza w tempie ekspresowym

:)piękny zapach pieprzny długo utrzymuje się na włosach
:)świetna perłowo brązowa gęsta konsystencja
:)nabłyszcza włosy
:)daje brązowe refleksy ale tylko gdy się go używa regularnie (Jak go używać regularnie skoro obciąża...?)

I co z tego skoro....

:(włosy są przyklapnięte, bez życia
:(Bardzo obciąża- po 3h od umycia włosy były znowu do ponownego mycia (Aż boję się pomyśleć co to by było latem...)
:(czasem powodował łupież

Używam tego produktu od: kilka lat

super ale nie do moich włosów

Szampon pięknie roświetla włosy, sprawia, że są ciemniejsze gładkie i miłe w dotyku. Niestety moje przetłuszczające się kosmyki są po nim oklapłe dlatego poszukam szamponu który nie będzie ich obciążał.

szkoda ale nie dla mnie

Jedyną zaletą tego szamponu są piękne świetliste refleksy, które pozostają na włosach po ich umyciu. I to jest wielki atut. Niestety, jako że mam włosy przetłuszczające się, szampon nie nadaje się dla mnie, włosy są przyklapnięte, a do tego zauważyłam łupież po kilkakrotnym użyciu. Szkoda, bo pomysł z henną, gdzie nie trzeba farbować włosów wydawał mi się trafiony.

Używam tego produktu od: sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: 1 po 200ml

Dobry

Szampon dobry, lecz bez rewelacji.

Kupiłam, gdyż miałam nadzieję, że delikatnie przyciemni, pogłębi odcień mojego brązu i się przeliczyłam...

Dobry szampon, dobrze się pieni, oczyszcza, włosy po nim są miękkie, pachnące.

Niestety, nie spełnia swojej roli

Używam tego produktu od: Prawie roku
Ilość zużytych opakowań: Dwa

Fajny

Plusy:

+ bardzo ładnie pachnie,
+ dobrze się pieni,
+ dobrze zmywa wszelkie lakiery, pianki itp.,
+ wydajny (mam długie włosy a mała butelka starczyła mi na miesiąc przy codziennym myciu),
+ dobra cena,
+ nie wywołuje łupieżu.

Minusy:

- równie dobrze mogłaby go używać blondynka, gdyż nie widzę efektu pogłębienia koloru :P

Ilość zużytych opakowań: jedno małe