Niuqi, Bamboo Set, Bambusowe pędzle do oczu: do blendowania i skośny

Niuqi, Bamboo Set, Bambusowe pędzle do oczu: do blendowania i skośny

Pędzel do blendowania - doskonale rozciera granice między kolorami oraz rozprasza wykończenie makijażu nie zostawiając różnych odcięć i smug. Idealnie sprawdza się do delikatnego rozświetlenia grzbietu nosa czy łuku brwiowego.

Pędzel skośny - nadaje sie idealnie do konturowania brwi oraz malowania kresek na górnej powiec. Ma idealnie przycięte i wyprofilowane włosie.

Bambusowe pędzle do makijażu Niuqi to wyjątkowa kolekcja umożliwiająca profesjonalne wykonanie dowolnego makijażu na dzień i na wieczór. Przygotowana w oparciu o recykling i zasoby odnawialne. Wersja jest wegańska a przy jej produkcji nie cierpi żadne zwierzę.

pędzle
do oczu
zestaw
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Jestem z nich zadowolona

Będąc na zakupach w hipermarkecie Biedronka natrafiłam na te bambusową pędzelki do makijażu oczu .
Akurat moje wymagały już wymiany wiec nie wąchałam się I włożyłam je do koszyka.
Pędzelki zapakowane są w dość eleganckim opakowaniu .
Opakowanie składa się z kartonika i przezroczystego plastikowego okienka przez które widzimy co znajduje się w środku.
Zewnętrzne opakowanie w odcieniach beżu zas w środku w kolorze jasnej zieleni .
Napisy na opakowaniu w kolorze czarnym oraz brązowym.
Wewnątrz opakowania znajdują się dawa pędzelki.
Jeden o grubszej końcówce drugi troszeczkę mniejszy.
Większy pędzelek jest skośny dzięki temu łatwo się rozcieta cienie na powiekach .
Drugim mniejszym nakładam i wklepuje cienie w powieki .
Pędzelki są bardzo miękkie delikatnie ocierają się o powieki nie drażniąc ich.
Pędzelki mają wygodne patrzyczki do trzymania wykonane z bambusu.
Polecam te produkty amatorką wykonywania makijażu jak j również profesjonalistą .

Wow

Pędzelki kupiłam z myślą o mojej siostrze, ale są tak mięciutkie i cudowne że zostały u mnie. Sprawdzają się do makijażu oka, ten większy świetnie blendera cienie, a mniejszy wykorzystałam do brwi. Wykonane są z bambusa co dla mnie jest bardzo ważne, lubię produkty dbające o dobro środowiska.

Dobre

Wegańskie pędzle w bardzo przystępnej cenie. Mają jasne trzonki. Jeden idealnie sprawdza się do malowania brwi lub robienia kreski na górnej powiece. Drugi świetnie blendują cienie, ale sprawdzi się również do przypudrowana okolicy pod okiem czy do delikatnego rozświetlenia małych partii twarzy. Za taką cenę są naprawdę dobre. Włosie nie wypada, a po umyciu i wysuszeniu kształt pozostaje niezmieniony.