Sunsilk, Aloe Serum, Szampon do włosów kręconych z tendencja do puszenia się

Sunsilk, Aloe Serum, Szampon do włosów kręconych z tendencja do puszenia się

Cena PLN 6.00

Szampon z aloe serum. Głęboko odżywia wlosy. Zapobiega puszeniu się włosów, dzięki czemu można uzyskać wyraźne i naturalnie wyglądające loczki.

hmm...

Jeśli chodzi o ujarzmianie loczków które mają tendencje do puszenia się, to jakoś nie wywiązuje się on ze swojego zadania. Daje jednak 4 gwiazdki z tego względu ze nie powoduje u mnie siana (w przeciwienstwie do innych droższych szamponów), włosy łatwo się układają, są miękkie, nie mam problemów z ich rozczesaniem, szampon ten jest bardzo wydajny, ma też bardzo przystępną cenę

ilość zużytych opakowań: dokładnie nie pamiętam ale z pewnością wiecej niz 4

Bubel

:czytaj:

Skusiłam sie na ten szampon pod wpływem obietnic producenta. Niestety, są one całkowicie bez pokrycia. Włosy są wg mnie jeszcze bardziej "sianowate", wysuszone, bez kształtu i ładu. Zrobiły sie matowe i zaczęły się przetłuszczać. Podobał mi się tylko zapach tego specyfiku, bo reszta to porażka. Aby go wreszcie zużyć, myłam nim łapy mojego psa, ale nawet w tej roli szampon wypadł marnie. Nie polecam nikomu.

........

Nie zauważyłam, żeby jakoś specjalnie radził sobie z niesfornymi loczkami, ale daję mu 4 * za to, że włosy są po nim świeże w moim przypadku przez ok. 2 dni (a mam włosy przetłuszczające się) i myję nim włosy co drugi dzień, a nie codziennie, jak to ma często miejsce przy innych szamponach.
Szampon ma ładny zapach (może trochę zbyt intensywny), miłą konsystencję, jest bardzo wydajny. Nie wiem czy nawilża, bo używam odżywek.

Może być

Skusiłam się na niego, ponieważ mam falowane włosy, nie ujarzmione i chciałam zobaczyć co ten szampon może zrobić z moimi włosami. Zakupiłam więc: szampon, odżywkę i serum. Ładnie się pieni, ładny zapach (może trochę za intensywny), odżywka nawilża i włosy są po niej błyszczące, ale szybko się przetłuszczają, natomiast nie wiem co z tym serum, niby ma ujarzmiać włosy falowane, a tutaj niespodzianka - wyszło mi normalne afro :)) Niestety nie mam cierpliwości do szczotki i suszarki, więc używam tylko suszarkę i staram się prostowac palcami, ale cóż, włosy wybierają własną drogę. Nie wiem czy mam polecać??

słabiutki!

Sama już nie wiem co gorsze odżywka czy szampon z tej serii.
Szampon absolutnie nie przeciwdziała puszeniu się włosów,
do tego po jego uzyciu włosy bardzo szybko się przetłuszczają, są matowe i wysuszone na końcach!
Wyglądają naprawdę nieładnie

Nie polecam!

blef

W przeciwieństwie do mleczka z tej serii ten szampon to blef. Niedość, że wcale nie zapobiega puszeniu, to jeszcze je wzmaga i włosy są jeszcze bardziej rozpirzone, nawet w połączeniu z odżywką z tej serii tak jest, dopiero mleczko daje efekt. I rzeczywiście jest taki chemiczny. Napewno nie polecam!

ilość zużytych opakowań: 1

blee

zdecydowanie odradzam ten szampon dziewczyna ktorych włosy sie pusza....bo szampon ten nic nie robi z włosami...a o zapachu to juz sie nie wypowiadam..wstretny...natomiast fajny efekt mozna uzyskac stosujac melczka do włosow kreconych tej samej firmy..

Szampon "nic"!!

Kupiłam ten szampon z nadzieją, że będzie dobrze dbał o moje lekko kręcone włoski i ... jestem bardzo zawiedziona. Włosy po użyciu szamponu były wysuszone i napuszone, o modelowaniu mogłam zapomnieć. Czułam, że moje włosy są suche, matowe i miałam wrażenie, że ten szampon "wyżarł" mi połysk z włosów. Nie polecam...

ten zapach...

Szampon ma piękny zapach, który długo utrzymuje się na włosach, dobrze się pieni, przyjemnie się nim myje włosy. Poza tym ułatwia rozczesywanie, ale z drugiej strony zauważyłam, że wzmaga puszenie (a niby miał temu zapobiegać). A ponieważ jest to szampon do włosów kręconych i oczekiwałam po nim zupełnie innych efektów, nie mogę dać mu więcej...Ilość zużytych opakowań: kilka razy umyłam nim głowę i poszedł w odstawkę

Może być

Kupiłam w promocji razem z mleczkiemza jakieś śmieszne pieniądze (5 zł?). Z szamponu byłam całkiem zadowolona. Żadnych rewelacji, ale loczki wyglądały ładnie i były błyszczące. Mało wydajny. Mam włosy mieszane z tłustą skórą głowy i ten szampon nie dość ją odtłuszczał, no ale przecież nie obiecuje tego. Ilość zużytych opakowań: jedno.

zwyczajny szampon

zwyczajny szampon, ladnie sie pieni, ladnie pachnie, ale nie robi tego co powinien, wlosy sa dalej nieskoordynowane i trudno nad nimi zapanowac, nawet uzywajac po myciu serum z tej serii.

Dla mie nie

Szapon jak szampon, nie dostałam po nim łupieżu - a to jest dużo. Ale niestety na drugi dzień mam tłuste włosy. Poprostu jest nieodpowiedni dla mnie, może komuś innemu podpasuje.