Damien Bash, Lucifer 3 EDP

Damien Bash, Lucifer 3 EDP

Cena PLN 440.00

Woda perfumowana unisex Lucifer 3" od Damien Bash to ekscytująca i oryginalna mieszanka zapachowa, która łączy egzotyczne składniki, tworząc zapach nie do zapomnienia. Bogactwo esencji ylang-ylang w połączeniu z kadzidłem, dostarcza niezwykłej głębi aromatu, podczas gdy mirra i drzewo sandałowe nadają mu ciepła i tajemniczości. Dodatek elemi i laudanum wprowadza do kompozycji wyjątkowy akcent, sprawiając, że jest ona jedyna w swoim rodzaju. Każda nuta zapachowa – od egzotycznego ylang-ylang, przez kadzidło frankońskie, mirrę, po sandałowiec, elemi i laudanum – została starannie wyselekcjonowana tak, aby oferować zapach, który odznacza się głębią i trwałością. "Lucifer 3" to perfumy, które łączą w sobie zarówno męskie, jak i kobiece aspekty, dzięki czemu doskonale pasują do każdego, kto pragnie podkreślić swoją indywidualność."

wody perfumowane
orientalne

kadzidlak

Otwarcie ma likierowo - drzewne, jak w Le Baiser du Dragon, ale w porównaniu z Lucyferem smok jest bardzo łagodny (Porównałam na dwóch nadgarstkach oba zapachy). Czuję słodką, gęstą żywicę, świeżo ścięte drewno, iglaste gałązki, miód (którego w składzie nie ma) , drewno, potem zapach igieł jest ostrzejszy, jakby dym ze świeżych iglastych gałązek.. Potem nagle wszystko się zmienia, jakby spadł deszcz i wszystko ugasił, a z ciepłych jeszcze popiołów unosi się wilgotna, słodka mgła mirry i kadzidła... jak w Messe de Minuit.
Ten zapach niektórzy opisuja jako sielski "drewniany pomost zalany słońcem", ja mam po nim apokaliptyczne wizje. Spalony las, pogorzelisko, pole bitwy, spalona wioska podczas krucjaty.. Dla mnie to raczej męski zapach, na facecie może naprawdę pachnieć diabelsko :D Trwałośc niestety kiepska.

Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Monotonne meczydlo

No, nie wiem... ta mojej skorze Lucifer 3 to kadzidlo, drzewo sandalowe, przyprawy i ambra (ale ambry nie widze w skladzie, hmm).
Calosc mocna, trwala, intensywna, meczaca i monotonna - znudzilam sie testami nieziemsko i nigdy wiecej do nich wrocic nie zamierzam ;-)).

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: probki