Damien Bash, Lucifer 3 EDP

Damien Bash, Lucifer 3 EDP

Egzotyczna i niezapomniana kombinacja Ylang-Ylang, kadzidła, mirry, drzewa sandałowego, elemi i laudanum.

Nuty zapachowe: Ylang-Ylang, kadzidło frankońskie, mirra, sandałowiec, elemi, laudanum

50 - 100ml
wody perfumowane
Nuty
orientalne

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

kadzidlak

Otwarcie ma likierowo - drzewne, jak w Le Baiser du Dragon, ale w porównaniu z Lucyferem smok jest bardzo łagodny (Porównałam na dwóch nadgarstkach oba zapachy). Czuję słodką, gęstą żywicę, świeżo ścięte drewno, iglaste gałązki, miód (którego w składzie nie ma) , drewno, potem zapach igieł jest ostrzejszy, jakby dym ze świeżych iglastych gałązek.. Potem nagle wszystko się zmienia, jakby spadł deszcz i wszystko ugasił, a z ciepłych jeszcze popiołów unosi się wilgotna, słodka mgła mirry i kadzidła... jak w Messe de Minuit.
Ten zapach niektórzy opisuja jako sielski "drewniany pomost zalany słońcem", ja mam po nim apokaliptyczne wizje. Spalony las, pogorzelisko, pole bitwy, spalona wioska podczas krucjaty.. Dla mnie to raczej męski zapach, na facecie może naprawdę pachnieć diabelsko :D Trwałośc niestety kiepska.

Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Monotonne meczydlo

No, nie wiem... ta mojej skorze Lucifer 3 to kadzidlo, drzewo sandalowe, przyprawy i ambra (ale ambry nie widze w skladzie, hmm).
Calosc mocna, trwala, intensywna, meczaca i monotonna - znudzilam sie testami nieziemsko i nigdy wiecej do nich wrocic nie zamierzam ;-)).

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: probki