Colgate, Charcoal Gold Soft 360 Toothbrush (Węglowa szczoteczka do zębów)

Colgate, Charcoal Gold Soft 360 Toothbrush (Węglowa szczoteczka do zębów)

Pojemność 1 szt

Szczoteczka do zębów 360 pomaga mechanicznie usunąć bakterie zapewniając kompleksową higienę jamy ustnej.

Cienkie końcówki włókien węglowych w pełni docierają do przestrzeni międzyzębowych i obszarów wzdłuż linii dziąseł oraz pozwalają na 2-krotnie głębsze czyszczenie.

Tył szczoteczki wyposażony został w gumową nakładkę z wypustkami do czyszczenia języka oraz wewnętrznej strony policzków.

Ponadto posiada specjalne włókna z aktywnym węglem wspomagające antybakteryjną ochronę jamy ustnej.

do twarzy
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Ładna i poprawna.

Nie przywiązuję szczególnej uwagi do szczoteczek i nie łapią mnie te wszystkie bajery wypisane na kartonie typu
"50 - krotnie lepsze mycie i 100 razy lepsze wszystkie inne rzeczy".

No, ale kolor to co innego.. :D.

Produkt zakupiłam w Lidlu i od razu wpadł mi w oko, bo mocno wyróżnia się na tle innych szczoteczek. Dodatkowe informacje o zawartym węglu i drobinkach złota przeciwdziałających rozwojowi bakterii na szczoteczce wzbudzają ciekawość, ale ja osobiście nie wierzę w tego typu cuda.
Po prostu poleciałam na wygląd, co tu dużo mówić xD.

Szczoteczka sprawdza się bardzo dobrze, jest mięciutka i precyzyjna, a gumowa nakładka fajnie czyści język oraz policzki.
Włosie jest bardzo cieniutkie i czuć, że dociera w różne zakamarki, ale właśnie dlatego radzę uważać z dociskiem...
Włoski naprawdę z łatwością wchodzą wszędzie i niestety potrafią się wślizgnąć w obszar pomiędzy DZIĄSŁEM I ZĘBEM. Niestety skutkowało to małym rozlewem krwi i może rzutować na przyszłe infekcje w tym obszarze.
Na szczęście zdarzyło się to tylko raz więc możliwe, że po prostu za mocno ją naciskałam.

Produkt jest ładny i funkcjonalny. Kosztuje nie całe 10 zł, ale wygląda na milion dolarów xD.