Naturado, Make Up, Creme Teintee (Podkład w kremie)

Naturado, Make Up, Creme Teintee (Podkład w kremie)

Podkład w kremie o działaniu nawilżającym i przeciwzmarszczkowym dzięki zawartości kwasu hialuronowego.
Innowacja Naturado łączy wysoko rozwiniętą technologię pielęgancji z zastosowaniem kwasu hialuronowego w makijażu 100% naturalnym i więcej niż 90% ekologicznym!
Na bazie oleju zielonej erbaty, oleju z owoców arakui, wody kwiatowej z czarnej porzeczki, masła shea, oleju z malin.

Całość sprawia, że kremy proponowane przez Argile Provence to prawdziwa bomba witaminowa dla skóry. Świat roślinny, który daje ogromne korzyści dla cery, wzmocniony dodatkowo przez jednego z najlepszych aktywów biotechnologii.

Kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej, funkcja potężnego nawilżania za jego pośrednictwem różnych warstw skóry, w celu poprawy walki ze starzeniem.
Niuanc, piasek o różnych kolorach, różowy i brązowy gwarantuje odpowiedni odcień i cere matową z wyregulowanym sebum.
Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.
Pozwala skórze oddychać zapewniając jednocześnie wszystko to co najlepsze z natury.

100% składników pochodzenia naturalnego,
90,40% składników pochodzenia biologicznego,
100% składników pochodzenia roślinnego jest Bio.

Uwilebiam

Uzywam od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Okresliłabym ten podkład bardziej jako krem BB - cudnie nawilża i zmienia koloryt, jednak wszelkie niedoskonalości pozostaja - koniecnzy jest korektor. Szklane opakowanie z pompką jest bardzo ładne i wygodne. Troche kłopotów jest przy końcówce bo trudno wydobyc resztki podkladu - jak kupiłam sobie do tego celu pędzelek do malowania (taki jak mają dzieci w szkole :))
Jestem bardzo zadowlona i polecam wszystkim którzy cenią naturalna i bezpieczną pielęgnację , ale nie mają większych problemów skórnych

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo, dużo butelek :)

naturalny i świetny

Moja przygoda z tym podkładem jest nieco burzliwa - miałam ogromną próbkę (10ml) jakis rok temu, przy pierwszym podejściu do poszukiwania podkładu naturalnego. Użyłam raz i rzuciłam na dno lodówki, bo w porównaniu do podkładu revlona praktycznie nic nie krył. Pare miesięcy temu dojrzałam do podjecia kolejnej próby znalezienia dla siebie produktu w pełni naturalnego, który zastapiłby mi podkład drogeryjny. Przetestowałam całą masę podkładów naturalnych z marnym efektem - a to kolor za różówy, a to konsystencja marna, a to się wałkuje, a to sie za bardzo świecę.....
I wtedy sięgnęłam po zapomnianą wcześniej próbkę podkładu naturado - okazał się dla mnie idealny, pomimo iż krycie ma słabe. Widocznie potrzebowałam czasu aby dojrzec do naturalnego makijażu :-) Zużyłam posiadaną próbkę i od razu zamówiłam pełnowymiarowe opakowanie.
A teraz do rzeczy!!
Posiadam podkład w kolorze sable - mam cerę mieszaną, na pograniczu średniej i jasnej, której koloryt jest zdecydowanie w kierunku żółci, i jakakolwiek domieszka różowych tonów robi ze mnie świnkę. Podkład naturado nie daje takiego efektu, kolor pięknie wtapia sie w kolor twarzy. Uzywam go zamiast kremu na dzień i cera jest bardzo ładnie pielęgnowana, nie potrzebuje dodatkowego nawilżenia na dzień. Krycie jest trochę słabsze niz średnie, ale kiepskie krycie to przypadłość wielu podkładów naturalnych. Jednak twarz po użyciu naturado jest pięknie tonowana, koloryt zdrowy, świeży i jednolity - odpowiada mi taki naturalny efekt, na niedoskonałości używam punktowo korektora. Podkład świetnie się rozprowadza i nie wałkuje się, można go naprawdę dobrze wetrzeć w skórę, choć nawet niezbyt dokładnie rozprowadzony nie tworzy smug. W moim przypadku niestety obiecany mat nie wystepuje - za to pół gwiazdki mniej. Ale dla sprawiedliwości przyznam, że matu nie dał w moim przypadku żaden inny naturalny podkład :-) Drugie pół gwiazdki mniej za krycie mniejsze niż obiecywane przez producenta.
Godna uwagi jest tez pojemność podkładu - 50 ml, przy której cena produktu jest naprawdę baaardzo konkurencyjna!