Perfecta, SPA, Masło do ciała ujędrniające czekoladowo - kokosowe

Perfecta, SPA, Masło do ciała ujędrniające czekoladowo - kokosowe

Puszyste masło do ciała o właściwościach ujędrniających i zmiękczających. Olejek kokosowy nawilża, wygładza i łagodzi podrażnienia. Masło kakaowe regeneruje, ujędrnia i zapobiega wysuszaniu skóry. Koenzym Q10 dostarcza skórze energii. Witamina B5 uelastycznia. Apetyczny zapach czekolady odpręża i poprawia nastrój.

Mmmm Zapach ;D

Nie jest to idealny produkt, ale mimo wszystko: polubiłam to masełko :)

+zapach - cudowny :) niestety krótko utrzymuje sie na ciele :(
+szybko sie wchłania
+wygładza skórę !

-słabo nawilżą
-czy ujędrnia ? trudno mi powiedzieć ...
-brudzi jasne ubrania, dłonie - wyglądają jakbyśmy ubabrali sie czekoladą :/
-roluje sie
-jest mało wydajne - idzie jak woda :(

Używam tego produktu od: kupuje raz za czas ...
Ilość zużytych opakowań: 2 masełka

Lubię, ale trzeba uważać

Bez owijania, zacznę wyliczać :)
Plusy:
ZAPACH!
Skóra jest naprawdę miękka
dość szybko się wchłania
Minusy:
no niestety nie jest wydajny, ale nie jest jeszcze tak strasznie
hmm czasami się roluje i brudzi ubranie, więc radzę używać tylko na wieczór do piżamki :)

Przyjemne.

Kupiłam z myślą, że najwilży moją ekstremalnie przesuszoną sztucznym ogrzewaniem skórę. Nabyłam je więc w Rossmannie, gdy akurat była promocja. - 8,99.

Masło ma zbitą, bardzo "budyniową" konsystecję. DObrze się nakłada. Wchłania się dość szybko, jednak pozostawia na skórze delikatny film - mnie osobiście nie przeszkadzało, gdyż i tak używałam tylko na noc, po kąpieli.
Masło pachnie pięknie, wprost idelane na długie, zimowe i ZIMNE wieczory. Jest wydajne, tanie, rzeczywiście nawilża skórę. Jest po niej przyjemna, miła w dotyku, znaczenie bardziej nawilżona.
Zamknięte w poręcznym słoiczku, nie przeszkadzało mi, że tzreba je odkręcać.
Ogólnie bardzo fajny produkt, gdyby nie to, że...
... poostawia ciemne smugi na mojej jasnej skórze, jakbym wysmarowała się balasamem brązującym. To skutecznie mnie zniechęciło. Mimo wszytsko daję cztery gwiazdki.

Używam tego produktu od: Około 1,5 mca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Poracha.

Stosuję je jedynie na noc. Masło brudzi, brązuje i to mi bardzo przeszkadzało. Ma dziwną konsystencję - budyniową. Nie nawilża skóry, bardzo długo się wchłania i nie zauważyłam też aby ujędrniało czy też zmiękczało jak obiecuje producent, ale tego raczej się nie spodziewałam. Dobrze się rozprowadza, jest wydajne i ma obłędny zapach - ale więcej plusów, jak dla mnie, nie ma.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

mmmmm, ten zapach :)

Przyznaję, jestem jedną z tych, które musiały spróbować czy da się je zjeść :D I niestety nie da się, fuj, mam nauczkę ;)
Ale zapach jest przeboski, chociaż z kokosem raczej niewiele ma wspólnego, z czekoladą też średnio heh- dla mnie to jest masło orzechowe :) Takie do kanapek, z dzieciństwa :)
Ten zapach jest mocny, ale nie utrzymuje się dłużej niż 2h więc ja używam go na noc (bo na dzień te 2h do np swoich perfum to za dużo) i robię sobie takie SPA :)

Konsystencja taka hmmm, musowo-maślana, bardzo przyjemna, bardzo treściwa, nie jest to sam tłuszcz- miło się je nakłada, ładnie odżywia skórę- na dłużej nie tylko tak doraźnie. Dodatkowo, skóra nabiera apetycznego, zdrowego połysku :)
Ładnie się wchłania ale zostawia leciutką warstwę ochronną, nie przeszkadzającą.

Ogólnie nie mam do niego zastrzeżeń, nie mogę dać mniej bo naprawdę spełnia wszystko, co powinno, minusów nie widzę bo cena, wydajność i dostępność jest też OK.

Jak ktoś lubi taki zapach i masła do ciała- będzie zachwycony ;)

Używam tego produktu od: ze 2-3 m-ce z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 1 w toku

Dobry!

Kupiłam go zachęcona doświadczeniem używania tego masła o zapachu wanili i pomarańczy, z ciekawosci chciałam wypróbować inne zapachy bo jeśli chodzi o potencjalne ujędrnianie czy antycelulitowanie to nie wierzę w takie cuda.

Plusy:
* zapach, bardzo miły, nie nachalny i nie mdlący, taki kakaowy, lubię choć waniliowy podobał mi się bardziej.
* wydajny, mi przy codziennym smarowaniu starcza na 3 miesiące
* nawilzenie jest w sam raz, nie jakieś rewelacyjne ale moim zdaniem wystarczające
* łatwy w aplikacji

Minusy:
* cena (mógłby być kilka zł tańszy)
* wątpię żeby działał ujędrniająco, choc tego nie oczekuje ale dla kogos to moze byc akurat istotne

Dla mnie jest bardzo dobry, w codziennym stosowaniu sprawdza sie świetnie, nie jest to co prawda preparat do zadań specjalnych ale na co dzień jestem za!

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, drugie własnie zaczynam

nic specjalnego

Od dawna myślałam o kupnie tego masełka, po miesiącu stwierdzam że za tą cene mogę mieć coś o wiele lepszego...

PLUSY:
+zapach
+dostępność
+dobrze nawilża

MINUSY:
-konsystencja która bardziej przypomina budzyń niż masło
-barwi jasne ubrania
-bardzo mało wydajne
-nie wierze w takie żeczy, ale dla jasności - nie ujędrnia
-wolno się wchłania

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Bardzo smakowite :D

Jako koneserka różnych, fajnych zapachów uwielbiam to masło ale nie tylko ze względu na zapach:
- no zapach jest wyjątkowy i piękny, za kazdym razem mam ochotę wylizać opakowanie:D Utrzymuje się długo na skórze
- fajnie nawilża,chociaż nie jest to takie typowo nawilżające masło więc napewno pod tym względem troszke odstaje od tych do tego przeznaczonych
- ma fajną budyniową konsystencję
- delikatnie i fajnie brązowi skórę
- czy ujędrnia to nie wiem,bo jestem w trakcie pierwszego opakowania
- masło jest made in Poland więc duzy plus,bo trzeba kupować co nasze:)

Używam tego produktu od: niedawna

Całkiem dobre

Nie wiem czy ujędrnia czy nie, ale ładni brązowi skórę. Zapach jest obłędny, ale ja czuję głównie kakao, a nie kokos. Zapach utrzymuje się bardzo długo, na następny dzień nawet pachniałam kakaem. Ma ładne opakowanie, fajną konsystencje i jest niedrogie, ale nie ujędrnia.

Używam tego produktu od: października
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

hmmm..

Największy plus tego masła to obłędny czekoladowy zapach!

Drugi plus to całkiem dobre nawilżenie. I jeśli chodzi o pozytywy to tyle...

Co do minusów:
- nie ujędrnia
- jeśli nałoży się go odrobinę grubszą warstwę, okropnie się roluje na skórze i nie chce się wchłonąć - wygląda to bardzo nieestetycznie i trzeba nakładać go bardzo cieniutką warstwę
- i gdzie ten kokos??

Pół na pół

Masło ma przyjemną, delikatną konsystencję, cudownie apetyczny zapach, świetnie nawilża skórę i dobrze się rozprowadza. Nadaje zdrowy koloryt skórze (choć tego nie jestem w 100% pewna ze względu na obecność letniej opaleniznypodczas stosowania), wydaje mi się także, że ma obiecane przez producenta działanie ujędrniające.
Ogromnym minusem jest to, że brudzi ubrania. Dlatego stosuje go jedynie na noc - brudna piżama to nie katastrofa w porównaniu z np brudnymi na brązowo białymi szortami.

Używam tego produktu od: 3 m-ce

świetny

plusy:
-ładnie barwi skórę (na delikatny, naturalny brąz, żadne złota z drobinkami, czego nienawidzę)
-łatwo się rozsmarowuje
-szybko wchłania, nie klei się
-skóra po nim jest apetyczna, jędrna, nawilżona

spełnia wszystkie obietnice :)

minusy:
-dziwny zapach (dla mnie słone orzeszki), ale do wytrzymania
-za szybko się kończy :)

ale odejmuję za to tylko pół gwiazdki, gdyż cała reszta jest dla mnie rewelacyjna

Używam tego produktu od: jakiegoś roku
Ilość zużytych opakowań: pełne 2