Perfecta, SPA, Masło do ciała ujędrniające czekoladowo - kokosowe

Perfecta, SPA, Masło do ciała ujędrniające czekoladowo - kokosowe

Puszyste masło do ciała o właściwościach ujędrniających i zmiękczających. Olejek kokosowy nawilża, wygładza i łagodzi podrażnienia. Masło kakaowe regeneruje, ujędrnia i zapobiega wysuszaniu skóry. Koenzym Q10 dostarcza skórze energii. Witamina B5 uelastycznia. Apetyczny zapach czekolady odpręża i poprawia nastrój.

Lubię

Bardzo lubię te masła Perfecty. Po kolei kupuję kolejne wersje zapachowe.
Zapach czekoladowo-kokosowy bardzo przypadł mi do gustu.
Masło szybko się wchłania, pozostawia skórę przyjemnie gładką.
Nie podrażnia.
Kosmetyk jest wydajny i niedrogi.
Polecam.

idealne dla mnie

Moje plusy:
- bardzo dobrze nawilża moją skórę
- nie roluje się,
- skóra po nim jest jedwabiście gładka,
- jest wydajne, nie trzeba dużo go nakładać na skórę,
- dobrze się wchłania,
- na drugi dzień od użycia, nadal mam cieniutką jego warstewkę,
- ma przyjemny zapach.

Minusów nie widzę

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie trzeciego opakowania

Lubię czasem

Lubię to masło, lubię jego duszący z czasem zapach i mimo kilku wad, kupię ponownie.

A konkretnie:

In plus:
- zapach , niestety przy zbyt częstym używaniu może być zbyt ciężki, dla mnei jednak fantastyczny, ale nei używam tego masła cały czas
- skóra po tym kosmetyku jest jedwabiście miękka
- bardzo dobrze nawilża, używałam po mocnym narażaniu skóry na słońce

In minus:
- brudzi
- pozostawia powłokę na skórze - jest to jednak masło, więc wiadomo, że bedzie tlustsze od balsamu do ciała

Ja ten produkt bardzo lubię, w szczególności po kąpielach słonecznych uwielbiam czuć jego zapach i niedługo później cieszyć się gładszą skóra.

Być może nei do stosowania na co dzień, ale od czasu do czasu - rewelacja.

Ilość zużytych opakowań: dwa

kolejny raz się zawiodłam

Skuszona promocją postanowiłam wypróbować to masło i niestety kolejny raz zawiodłam się na tej firmie :( Produkt słabo nawilża- nakładany wieczorem po kąpieli ładnie się wchłania, ale następnego dnia rano nie widać śladu po nawilżeniu. Zapach mi nie odpowiada, ale to wiadomo- kwestia gustu. Najgorsze co mnie najbardziej zraziło to to że to masło pozostawia cienką brązującą warstwę na skórze co dla mnie jest nie do przyjęcia.
Ogólnie mówiąc produkt nijak się ma do obietnic producenta, a szkoda. Niestety nie moge polecić.

duszący

Opakowanie wyglądało bardzo smakowicie, niestety, zapach masła jest tak duszący, że nie jestem w stanie go stosowac. Po paru próbach, po otwarciu słoiczka zwyczajnie mnie mdli. Kolejnym minusem jest to, że barwi skórę, a co za tym idzie - także pościel i ubrania! A to psuje całą resztę i nie jestem w stanie ocenic jego skuteczności.

Używam tego produktu od: 1mis
Ilość zużytych opakowań: 1op

czekoladowy budyń

Pamiętam czekoladowy krem Daxa sprzed kilku lat, więc kiedy pojawiła się ta seria, obudził się we mnie sentyment.

Bardzo przypomina starą wersję, chociaż rzekomo ma pachnieć kokosem. Ja wcale go nie wyczuwam i nie żałuję, bo nie przepadam za kosmetykami o woni kokosa. Zapach na skórze utrzymuje się kilka godzin i daje przyjemne uczucie relaksu.

Kosmetyk ma zwartą konsystencję i faktycznie przypomina bardziej budyń niż masło. Pod wpływem ciepła roztapia się i łatwo daje się rozprowadzić. Wystarczy niewielka ilość, żeby nawilżyć skórę. Dzięki temu krem jest bardzo wydajny - stosowany raz dziennie wystarcza na ponad dwa miesiące.

Jego wadą jest niestety kolor - ciemnobrązowy, przez co krem zostawia smugi na skórze i może brudzić ubrania. Kiedy stosowałam go wieczorem, nie był to problem, ale jak smarowałam się nim po porannym prysznicu, stało się to kłopotliwe. Wolałabym, żeby kosmetyk miał normalny biały kolor.

Krem jest dość ciężki, więc bardziej sprawdza się w chłodniejsze pory roku niż teraz, kiedy jest coraz cieplej.

Ujędrnienia nie stwierdziłam, ale od początku traktowałam go jako kosmetyk nawilżający i nie oczekiwałam ujędrnienia.

Może kiedyś do niego wrócę, gdy zatęsknię za budyniem czekoladowym w kremie ;-).

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

budyń :D

Kupiłam to masło ponieważ byłam bardzo ciekawa jego zapachu, a cena nie była wygórowana. Kiedy otworzyłam opakowanie poczułam przesłodki czekoladowy zapach, aż chce się zjeść zawartość :) Jego konsystencja bardzo mi się spodobała, ponieważ jest gęsta, ale "sprężysta" jak budyniek, mniam :p Zachęcona tymi przeapetycznymi właściwościami nie mogłam doczekać się jego użycia. Niestety- po nałożeniu na skórę masło zmienia zapach! :( Na jakąś bliżej nieokreśloną, duszącą i mdlącą woń. Poza tym masło trzeba b. równomiernie wsmarować gdyż zabarwia skórę i mogą powstać brzydkie plamy. Myślę, że będzie wydajny, ale to chyba zasługa tego, że dość rzadko go używam (dlatego o jego właściwościach pielęgnacyjnych wiele powiedzieć nie mogę). Tego wariantu zapachowego już nie kupię choć jakiś inny?- może :)

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: cały czas na począku 1

Przyjemny produkt

Mogłabym powiedzieć wiele dobrego na temat tego masła. Po pierwsze świetny zapach, bardzo przyjemny, konstystencja jest genialna - bardzo kremowa i jedwabista, pozostawia skórę gładką i mięciutką.

Minus: nie zauważyłam zbytniego ujędnienia czy nawilżenia.

Podsumowując: bardzo wydajny, poręczne opakowanie, spora ilość za przystępną cenę.

Polecam :)

Ładnie pachnie (wiadomo, że to rzecz gustu), jest tani (kupiłam w promocji za 9 zł). Stosuję go codziennie po prysznicu i naprawdę działa i nie uczula, co jest dla mnie najważniejsze. Jedno z lepszym masełek jakie miałam. Dość wydajne. Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1, zwykłe

całkiem ok

Tak czytam sobie niektóre recenzje i zastanawiam się czy oceniamy ten sam produkt...ale do rzeczy:
- zapach na plus, ale bardziej kakaowy niż czekoladowy, kokosa też zbytnio nie czuć; mimo tego dla mnie jest to zapach przyjemny, nie jest bardzo intensywny ani zbyt słodki
- co mnie najbardziej zastanawia, to te opisy o brudzeniu, smugach itd. - ja absolutnie nie mam z tym problemu; warunek jest jeden - trzeba dobrze wsmarować masełko w skórę i o brudzeniu nie ma mowy
- konsystencja jak dla mnie trochę zbyt gesta, zbita, trzeba się trochę namachać;), żeby dobrze rozprowadzić produkt na skórze; jednak biorąc pod uwage fakt, ze to produkt, który ma ujędrniać, to nawet dobrze, ze wymaga dłuższego masażu - masaż w ujędrnianiu napewno nie zaszkodzi;)
- właściwości pielęgnacyjne - na mocną czwórkę: skóra jest miękka i gładka, ale masełko mogloby ciut lepiej nawilżać; ujędrnienia nie jestem w stanie ocenić, bo używam na zmianę z innymi produktami

Podsumowując - dobry produkt - i pachnie, i pielęgnuje; moze żaden z niego kwc, ale zuzyję bez problemu

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Nie polecam

Kupiłam ten produkt na promocji w Superpharm za jakieś 9 zł. Najbardziej po otwarciu zdenerwowało mnie to, że nie było mi dane powąchać produktu zanim go kupiłam. Okropny jak dla mnie zapach - takie kakao cukiernicze. Czekolady i kokosa nie wyczuwam w żadnym wypadku. Masło ma ciekawą konsystencję, trochę jakby musu. Łatwo się wchłania, zostawiając na skórze delikatny film, ale nie jakiś tłusty, raczej taki aksamitny. Niestety masło brudzi, a także roluję mi się na niektórych partiach ciała, typu dekolt brzuch. Za same jego właściwości należy się mocne 4,5*, ale ten zapach, ślady, które zostawia i rolowanie się jest dla mnie nie do przyjęcia.

Beznadziejny

ZOSTAWIA SMUGI NA CIELE! Taki komentarz powinien wystarczyć. Ponadto ma zbyt gęstą konsystencję. Zapach jest taki bardziej kakaowy niż czekoladowo-kokosowy, aczkolwiek całkiem przyjemny. Poza tym jest niewydajny. Natomiast jeżeli chodzi o ujędrnianie to nie zauważyłam nic szczególnego - może dlatego, że ja aktualnie nie mam problemów z jędrnością skóry. Ze szczęśliwą miną go wykończę.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1