Nivea, Fresh Revive , 3 in 1 Trockenshampoo (Suchy szampon dla blondynek)

Nivea, Fresh Revive , 3 in 1 Trockenshampoo (Suchy szampon dla blondynek)

Suchy szampon dla blondynek FRESH REVIVE z formułą 3w1, która delikatnie oczyszcza nie podrażniając skóry głowy, odświeża włosy aż do 24h oraz ożywia odcień włosów nie pozostawiając na nich resztek produktu.

- Ekspresowo odświeża blond włosy
- Zachowuje naturalny kolor włosów dzięki innowacyjnej formule 3w1
- Odświeża na cały dzień i otula włosy przyjemnym zapachem
- Zapewnia pełnię objętości
- Delikatne oczyszcza bez podrażniania skóry głowy

w spray'u
100 – 250ml
Odcienie
jasne
oczyszczające
zapachowa

Skład jest w trakcie moderacji.

• Isobutane, Propane, Oryza Sativa Starch, Alcohol Denat., Quaternium-26, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Limonene, Linalool

Fajny

Powiem tak . Mój kolor włosów jest rudy ( farbowany ) spłukał się plus słońce i mam blond pasemka naturalne,rozjaśniane od słońca ( szczególnie w lecie ) . Kupiłam go na promocji w Rossmanie rok temu na wakacjach bo chciałam na szybko odświeżyć swój wygląd. I powiem że takie wow się nie spodziewałam. Dobrze odswierzyl nawilzyl włosy i nie powodował upiezu. Za co wielki plus .

Bardzo dobry

Bardzo dobry kosmetyk do zadań specjalnych. Co mnie w nim urzekło najbardziej ? Na pewno zapach. Bardzo przyjemny, typowy dla Nivea. Po użyciu włoski długo pachną. Kolejnym pozytywnym aspektem jest to ,że po długotrwałym używaniu nie czułam dyskomfortu związanego ze swędzeniem skóry głowy. Łupieżu także nie zaobserwowałam. Natomiast wiem ,że inne suche szampony potrafią to uczynić. No i mega zwiększa objętość włosów . Jedyny minus to ,że u mnie zostawiał białe ślady i było to dość problematyczne przy stylizacji fryzury jeśli chciałam im dodać objętości.

Jest ok

Szampon kupiłam przez przypadek i nie spodziewałam się super efektów, a jednak mnie pozytywnie zaskoczył.
Po użyciu włosy są wyraźnie odświeżone, efekt utrzymuje się kilka godzin.
Mam jasne włosy od nasady, więc ciężko mi ocenić czy zostawia białe ślady w dużej ilości, bo dla mnie to nie jest problematyczne. W sumie, po użyciu moje włosy są jeszcze jaśniejsze niż normalnie i możliwe, że ciemne blondynki mogą już mieć z tym mały problem, ale z pewnością nie ma tragedii.

Co mi się w nim nie podoba? Produkt nie jest jakoś super wydajny. No i ten efekt mógłby utrzymywać się trochę dłużej.

Jednak dla tymczasowego odświeżenia - polecam!

DOBRY :)

Szampon kupiłam z polecenia i nie żałuje. Szczerze powiedziawszy jest nawet lepszy od Batiste, który był dla mnie ideałem. Nie zostawia białych śladów i jest idealny dla blondynek. Produkt świetnie się rozprowadza szczotką lub grzebieniem. Nie skleja włosów nawet jak za dużo się go nałoży. Włosy są sypkie i dodaje objętości. W Rossmannie często można go kupić na promocji. Doskonale przedłuża świeżość włosów o 1 dzień. Jest bardziej ekonomiczny niż batiste. Produkt idealnie wtapia się we włosy zdecydowanie polecam

W porządku

Zwykle wybieram suche szampony Batiste, czyli mój zdecydowany evergreen w tej kategorii - ale kto czasem nie ma ochoty potestować czegoś nowego ;) Dlatego też jakiś czas temu kupiłam Nivea Fresh Revive w wersji dla blondynek, żeby zobaczyć, jak się sprawdzi.

Ogólnie - jak w temacie, czyli w porządku. Jest to po prostu klasyczny, działający poprawnie suchy szampon, ale zarazem bez żadnych specjalnych rewelacji: ani zapach nie jest jakiś wyjątkowy, ani działanie powalające. Według mnie Batiste nadal pozostaje w czołówce i działanie Nivea oceniam jednak słabiej.
Co mniej mi tutaj odpowiada? Na przykład to, że dość wyraźnie bieli włosy. Mam włosy w odcieniu jasnego blondu, więc dla mnie nie jest to problem, ale jeśli Wasz blond jest ciemniejszy, to już radzę z nim uważać.
Odświeżenie fryzury jakie daje, jest zadowalające, choć nie jest to główny powód, dla jakiego używam suchych szamponów - może jedynie awaryjnie do grzywki, gdy wygląda akurat mniej świeżo. Przede wszystkim suchy szampon w małej ilości to dla mnie sposób na dodanie objętości włosom i uniesienie ich u nasady (bo moje są z natury cienkie, delikatne i pozbawione objętości). Tutaj też mam wrażenie, że Batiste sprawdza się lepiej, Nivea nie dawał mi tak wyraźnego efektu.

Plus za to, że nie wysusza włosów, łatwo pod wieczór czesząc je pozbyć się ewentualnych resztek produktu i włosy nie wyglądają na zbyt usztywnione. Jest komfortowy, na włosach nie tworzy wyczuwalnej warstwy i nie sprawia, że wyglądają zbyt matowo (wiadomo że lekko matuje, jak każdy suchy szampon, ale jeśli nakładamy małą ilość tylko u nasady, to nie jest to zupełnie żaden problem).

Opakowanie jest bez zarzutu, dozownik działa aż do końca pojemnika bez żadnych awarii i zacinania, rozpyla produkt równomiernie i gładko.

Podsumowując, jest to całkiem dobry suchy szampon, jednak nie wyróżniający się niczym. Mając do wyboru tyle wariantów Batiste, o szałowych zapachach i jednak dużo lepszym działaniu, nie sądzę żebym koniecznie chciała kupować go ponownie. Ale też nie jest to w żadnym razie zły produkt, wielu osobom na pewno się sprawdzi.

(moje włosy: cienkie, delikatne, raczej suche, rozjaśniane)

Super

Dla jasnych włosów super, nie ma to jak szybkie odświeżenie włosów przed wyjściem gdy czasu brak to właśnie jest to. Włosy po zastosowaniu wyglądają dobrze, jakby były myte. Tylko moje włosy się elektryzują po tym jak rozczesuje.

Mój ulubieniec od dłuższego czasu

Suche szampony to ratunek każdej zabieganej kobiety. Ja dodatkowo zmagam się z problemem opadających włosów i brakiem objętości. Na ratunek przychodzi mi suchy szampon, a mój ulubieniec to właśnie ten od Nivea. Mam bardzo jasne blond włosy i ciężko jest o suchy szampon, który będzie na nich niewidczony, tego nie widać w ogóle, a dodatkowo przepięknie pachnie przez kilka godzin po użyciu produktu. Jest bardzo łatwo dostępny, można dostać go w świetnej cenie (około 15zł) w drogerii Rossmann, online. Cena w stosunku do jakości jest bardzo w porządku. Produkty marki Nivea bardzo często bywają na promocjach więc można zakupić go jeszcze taniej. Jego wydajność określam na dobrą plus, przez to, że tak ładnie pachnie nie żałuję go sobie i czasem zbyt szybko się kończy, Jeżeli używałabym go tyle ile trzeba do jednego zużycia na pewno wystarczyłby na długo.
Czas przejść do jego głównej zalety, ale też głównego zadania- oczyszczania. Robi to idealnie. Szamponu jak już wspomniałam nie widać zupełnie na włosach, nawet kiedy przesadzimy, nawet stanowczo :D. Włosy są czyste, lekkie, delikatne, nie sklejają się, nie tworzą supełków, nie puszą się. Są w dobrej kondycji przez cały dzień. Szampon potrafi uratować włosy nawet z największego stanu beznadzei. Ratował mnie nie raz, nie dwa kiedy bardzo szybko potrzebowałam oczyścić włosy, ponad to sprawdził się jako kosmetyk, który świetnie działa na zwiększenie objętości moich włosów.
Polecam go każdej blondynce, która boi się kolejnego zakupu, też się bałam, ale jestem zadowolona i jest to jedyny szampon dedykowany blondynką, który według mnie nie zostawia kompletnie nic na włosach.

W porządku

W mojej opinii jest to dobry suchy szampon. Najbardziej urzekł mnie swoim pięknym i długo utrzymującym się zapachem, typowym dla kosmetyków Nivea. Po za tym szampon bez problemu odświeża włosy, unosi je od nasady. Jestem naturalną blondynką i po popsikaniu włosów nie zauważyłam efektu wybielenia włosów. Co do wydajności trudno mi jednoznacznie stwierdzić ponieważ suche szampony używam sporadycznie.

jest dobry, ale nie najlepszy

Szampon jest ok, mogłabym go używać od czasu do czasu. Jednak daleko mu do ideału. Przede wszystkim jest mało wydajny i mimo magicznej formuły "dla blondynek" (a jestem naturalną, jasną blondynką) nie czuję różnicy między nim, a innymi suchymi szamponami. I tak jest mocna widoczny i trzeba go porządnie wyczesać i tak. Cena i dostępność : znośna.

lepszy od mojego ulubieńca

Zacznijmy od tego że moim ulubieńcem był Batiste. Kiedy testowałam inne marki... - KLAPA. Postanowiłam go kupić bo był w promocji. Cena regularna w ogóle mnie nie zachęca. Wracając do meritum: jestem zachwycona. Nie bieli,a jeśli już to minimalnie. Wystarczy mała ilość by odświeżyć włosy co idzie w parze z wydajnością butelki. Zapach neutralny. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Suchy szampon

Pięknie pachnie, nie zostawia białych śladów, włosy są szybko odświeżone i też przywraca im objętość, efekt długo się utrzymuje, po popsikaniu rano do wieczora włosy wyglądają całkiem nieźle. Nie zauważyłam żeby jakoś wysuszał włosy czy skórę.

Bardzo miłe zaskoczenie

Naprawdę nie spodziewałam się, że suchy szampon może odświeżyć moje włosy aż na cały dzień. Dla mnie to jeden z najlepszych rezultatów, jakie otrzymałam przy użyciu suchych szamponów.. Mogę z pewnością stwierdzić, że nie podrażnia mojej wrażliwej skóry głowy i ma przyjemny nieduszący zapach.