Oillan, Koncentrat regenerujący do rąk

Oillan, Koncentrat regenerujący do rąk

Wysokie stężenie wyselekcjonowanych składników aktywnych, zawierające naturalne lipidy roślinne: olej z ogórecznika, nasion drzewa Argane (Maroko), wyciąg z jęczmienia i masła shea zwiększa odporność skóry na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych (wiatr, słońce i mróz) oraz stymuluje procesy naprawcze skóry. Koncentrat zawiera aktywny promotor regeneracji odnowy skóry (glukanu), dzięki czemu przyspiesza gojenie się naskórka i odbudowę jego naturalnej bariery ochronnej. Zawiera bogate źródło rzadkich i cennych kwasów tłuszczowych z szeregu omega-3 oraz omega-6, które zapewniają skuteczną regenerację warstwy hydrolipidowej skóry.
Krem przeznaczony jest do regeneracji wrażliwej i bardzo wrażliwej skóry dłoni. Preparat zapewnia także intensywną pomoc w łagodzeniu zmian w przebiegu alergii skórnych tj. AZS i innych problemów dermatologicznych.

Bardzo dobry! :)

Skóra moich dłoni jest bardzo sucha i szorstka, do tego pokryta zmianami atopowymi. Ten koncentrat radzi sobie z nią świetnie. Przede wszystkim intensywnie nawilża, dzięki czemu ogranicza łuszczenie, odżywia i regeneruje. Kiedy używałam go zimą w ogóle nie miałam problemu z pękającymi, sączącymi się rankami! :) Bardzo ładnie wygładza naskórek, nie podrażnia atopowych plam. Ma idealną konsystencję, bo ani nie tłustą, ani gęstą, ani też rzadką. Bez problemu rozsmarowuje się, nie zostawia tłustego filmu, ale taką delikatną, jakby silikonową warstwę ochronną. Używam go wyłącznie na noc. Zimą używałam codziennie (pierwszą tubkę), obecnie co 2-3 dni w zależności od potrzeb.

Koncentrat ma dwa minusy (za to odjęłam pół gwiazdki):
1. Nieprzyjemny zapach, sztuczny, jakby zwietrzały.
2. Cena. Za 30 ml w aptece trzeba zapłacić 20 zł.

Jednak przy zaletach pielęgnacyjnych, można przymknąć oko na te wady.

Używam tego produktu od: pierwszą tubkę zużyłam w ciągu miesiąca, smarując dłonie raz na dobę
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

...

Bardzo dobry specyfik do skory dloni! Szybko regeneruje, nawilza, delikatnie natluszcza. Moja skora byla po nim przyjemna w dotyku, zmiekczona, odzywiona na dlugo.
Krem ma leciutki, niedrazniacy, typowo "apteczny" zapach. Dobrze sie wchlania. Jedyne co mi w nim nie pasuje, to pojemnosc. Moglby byc wiekszy.

Używam tego produktu od: kilku tygodni