Applause, Flash Lash Up Mascara (Tusz unosząco - rozdzielający do rzęs)

Applause, Flash Lash Up Mascara (Tusz unosząco - rozdzielający do rzęs)

Daje trwały efekt uniesienia rzęs oraz dodatkowo podkręca i rozdziela włoski. Nie daje uczucia obciążenia i sklejenia rzęs. Sprężysta formuła tuszu jest bogata w naturalne woski, roślinne olejki (w tym rycynowy) oraz prowitaminę B5, dzięki czemu uelastycznia i pielęgnuje rzęsy, przez co stają się mniej kruche i mniej skłonne do wypadania.

Kompletny niewypał...

Konsystencja tuszu jest bardzo "mokra". Mam wrażenie jakbym malowała się czymś wodnistym. Do tego przy nakładaniu wolno schnie, przez co oko jest brzydko "upackane". Można to dojrzec na załączonym zdjęciu.

Kolor: ładna czerń.

Nie obsypuje się o dziwo, ale mam wrażenie jakby w ciągu dnia znikał z rzęs... Efekt uniesienia i podkręcenia znika.
Czasami lubi tworzyc owadzie nóżki. Pogrubia. Nie podkręca.

Ja już nie kupię ponownie... Zawiodłam się na tym tuszu.

Używam tego produktu od: styczeń 2012

Niepozorny produkt, pozytywnie zaskakuje

Bardzo przypadł mi do gustu. Ładnie rozdziela rzęsy, absolutnie nie było mowy o żadnych posklejanych "muszych nóżkach" ;) Podkręca, delikatnie pogrubia, daje bardzo naturalny efekt ale...

Dobrze sprawuje się tylko przez jakiś miesiąc od otwarcia opakowania, potem zaczyna zasychać w opakowaniu, ciężej się aplikuje i zaczyna się kruszyć po paru godzinach na rzęsach.

Daję trzy gwiazdki, bo tylko połowę czasu użytkowania dobrze się spisuje, potem jest gorzej.

Ilość zużytych opakowań: około 3 opakowań