Bioderma, Photoderm Anti - Age SPF 30 / 30 UVA (Krem opóźniający starzenie się skóry SPF30 - wysoka ochrona)

Krem przeciwsłoneczny o działaniu wygładzającym i ujędrniającym oraz opóźniający starzenie się skóry, przeznaczony do pielęgnacji delikatnej skóry twarzy, także okolic oczu i ust, oraz dekoltu i dłoni. Nadaje się do każdego typu skóry, także bardzo wrażliwej. Photoderm Anti - Age, dzięki zawartości filtra SPF 30 zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną, a także przeciwdziała starzeniu się skóry. Preparat gwarantuje długofalowy, najwyższy poziom ochrony komórek dzięki połączeniu nowego systemu filtrów UVA - UVB z unikalnym kompleksem Bioprotection, który pobudza naturalny system obronny skóry oraz chroni przed zmianami w obrębie DNA. Formuła kremu została wzbogacona o składniki, które nie tylko chronią skórę przed szkodliwym działaniem słońca, ale także wygładzają zmarszczki, zapobiegają powstawaniu "kurzych łapek" i przebarwień na skórze. Składniki nawilżające przywracają jędrność i elastyczność delikatnej i wysuszonej pod wpływem słońca skóry. Krem jest bardzo dobrze tolerowany, jest fototrwały oraz odporny na wodę i pot.

Najlepszy

Najlepszy krem z filtrem z jakim się zetknęłam. Nie pozostawia firmu, nie błyszczy się, nie bieli, idealnie matuje, nie zapycha i chroni. Oprócz ceny (około 80zł) nie widzę żadnych minusów.
Moja skóra nie potrzebuje \'anti age\' i bez tego zostanę przy nim.

Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze

Najlepszy

Najlepszy filtr jaki do tej pory stosowalam.
Najczesciej uzywalam wieksze filtry ( 50) ale po jakims czasie rezygnowalam z nich , poniewaz nie znosze uczucia jak sie blyszcze. Doszlam wiec do wniosku ze wole nizszy filtr, ale za to taki ktory bede codziennie uzywac. I trafilam na ten!
Pieknie sie wchlania, bardzo przyjemny zapach.
Po paru godzinach skora sie w ogole nie blyszczy, krem nie zapycha por. Dobrze nawilza.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Jak dla mnie najlepszy

Ponieważ mam bzika na pukncie ochrony przeciwsłonecznej nawet w zimie ( ze względu na kwasy) szukałam takiego filtra który by mnie nie zapychał i nie świecił się niemiłosiernie. Tego kremu używała moja mama, ale ponieważ ja gustuje raczej w spf 50 to patrzyłam na niego z pogardą. Zmuszona byłam go stosować kiedy okazało się, że moja ulubiona emulsja avene zmieniła skład i jest krótko mówiąc do bani. i bioderme akn matt 40 wycofali. Gorączkowo zaczęłam poszukiwania wysokiego filtra i jak się okazało nie musiałam szukać daleko bo ...w łazience:) Ku mojemu zaskoczeniu, filtr ma bardzo wysoki wskaźnik ochrony przed UVA bo aż 30!! To bardzo dużo, bo nawet niektóre 50 tyle nie mają. Krem wchłania się prawię że do matu i na dodatek bardzo ładnie pachnie, jakby trochę napinał, ujędrniał. Dla mnie nawilżenie jest odpowiednie ale wiadomo to sprawa indywidualna. Wydaję mi się że oprócz ochrony także pielęgnuję skórę, jakby koił podrażnienia,co bardzo mi odpowiada. Jak dotąd nie doczekałam się zapchanej twarzy, więc śmiem twierdzić iż nie jest pryszczotwórczy :) Jak dla mnie to najlepszy filtr od czasów emulsji avene ( tej starej którą kochałam). Nałożenie większej ilości nie sprawia problemów, umnie po kilku minutach się wchłania. Zostawia taki niby glow ale jest on ładny nie daję efektu smalcu na twarzy. Jak narazie dla mnie ekstra, jedynym chyba minusem jest cena i wydajność ale tak to już z filtrami jest, a za jakość niestety się płaci. Polecam, a przyznam że moja cera rzadko kiedy się z czymś lubi.

Używam tego produktu od: ok miesiąca, ale nie codziennie