Eveline Cosmetics, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami (stara wersja)

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci super twardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

Troche tak, troche nie

Jak każda odżywka Eveline z formaldehydem ta tak samo ma swoje plusy i minusy. I teraz jestem na etpaie świadomej pielegnacji, przez co wolę chyba dłuzej czekac na efekty, ale nie niszyczyc paznokci tylko po to, aby krótkotrwale im pomoc

PLUSY:
+działanie - na krótka mete odzywka naprawde dziala:
+paznokcie wydaja sie byc twardsze
+wzmocnione
+ładnie wygladaja
+odzywka długo sie trzyma na paznokicach, nie odpryskuje
+cena
+odzywka jest wydajna - stooswana zgodnie z instrukcjami (codzinnie nowa wartstwa) i tak starcza na dosć długo

MINUSY:
-nieszczesny formaldehyd - ma na dluzsza mete wysuszajacae dzialania (wiec potem paznokcie moga byc jeszcze gorsze niz przed stosowaniem) plus udowodnione dzialanie rakotwórcze (dlatego usunieto formaldehyd z kosmetyków)
-pieczenie i swedzenie paznocki

Z racji na bardzo szkodliwy formaldehyd - niska ocena. Stan paznokci na dłusza mete jest wazniejszy niz krotkotrwala poprawa ich wygladu

Widać efekt

Moje paznokcie od lat mają problemy . Są kruche lamiansiena w sumie mogłabym napisać że były takie . Koleżanka z pracy poleciła mi ta odżywkę . Na początku byłam nastawiona słabo .. bo czego ja to nie próbowałam. Ale myślę dobra kupię i zobaczę . I to był strzał w 10 . Naprawdę mi pomogła . Po miesiącu używania ( malowałam na zwykły kolorowy lakier ) zauważyłam poprawę. Moje paznokcie stały się mocne,silne,nie kruszyły się . Do tego zauważyłam że płytka paznokcia nabrała ładnego koloru,wyrównała się . Jestem bardzo zadowolona .

W sumie nie wiem, co myśleć

Z jednej strony jest to jedyna odżywka, która faktycznie utwardziła mi paznokcie, były niczym diamenty.
Z drugiej strony wiem od znajomej, której nie wyszła hybryda właśnie po też odżywce. Wiem też od niej, że manicurzystka wspominała jej, że wiele osób ma problemy z paznokciami, trzymaniem się lakierów, hybryd po zastosowaniu tej odżywki. I ogólnie skład też podobno nie jest w porządku. Nie znam się, po prostu zaufałam komuś, kto lepiej zna sie na tym. Tak więc, nie wiem, czy jeszcze kiedyś wrócę do tej odżywki, bo po prostu boję się trochę, czy aby na pewno nie szkodzi.

polecam

Osobiście uwielbiam tę odżywkę, żadna inna nie działa na mnie jak ta. Bardzo fajny ma pędzelek przez co wygodnie się ją aplikuje na paznokcie. W trakcie używania zauważyłam ogromne wzmocnienie moich paznokci (warto zaznaczyć, że strasznie mi się rozdwajają) oraz przyrost. Gdy próbuję zapuścić paznokcie są one strasznie wątłe i miękkie, natomiast z tą odżywki jest inaczej, są zdrowe, twarde i wyglądają jak na sterydach hah. Jeśli chodzi o cenę to jest bajka, o wydajności nie wspominając, jak najbardziej opłaca się ją kupić. A co najważniejsze, ważna jest systematyczność, bez niej nigdzie nie zobaczy się efektów ;)

Totalne rozczarowanie

Produkt kupiłam.w drogerii w celu wzmocnienia moich paznokci. Po długim okresie robienia hybrydy moja płytka znacznie sie osłabiła.
Po użyciu produktu paznokcie od razu były twardsze oraz wzmocnione. Jednak zadowolenie nie trwało dlugo. Po ok 2-3 dniach produkt zaczął odchodzic od płytki paznokcia, a paznokcie ponownie.osłabione. zaczęły się łamać.

bardzo dobra

Muszę przyznać, że nie lubię pracy z paznokciami, makijaż, włosy tu czuję się dobrze, a paznokcie to moja pięta Achillesowa, może zwyczajnie brak mi cierpliwości i dlatego wolę usługi profesjonalistów. Przez długi czas miałam paznokcie żelowe lub hybrydowe, ale starałam się robić przerwy, widziałam stan moich paznokci po mocnym piłowaniu/polerowaniu i obklejaniu ich tymi wszystkimi upiększaczami, były kruche i łamliwe, dlatego jakaś odżywka zawsze u mnie była i sporo kosmetyków w tej materii przetestowałam.
Odżywkę Eveline poleciła mi znajoma Pani od paznokci. Muszę przyznać, że bardzo mi podpasowała, świetnie regeneruje paznokcie gdy są osłabione po wszelkich zabiegach, utwardza je i przywraca kondycję. Dla takich leni w kwestii paznokciowej jak ja jest jak znalazł, można na szybko pomalować paznokcie (nawet 5 minut przed przyjściem gości) i wyglądają na zadbane, bo odżywka jest przezroczysta i ładnie się na nich świeci.
Jedyny minus to taki, że jest mało trwała, a mocząc często ręce przy pracach domowych odchodzi w nieestetycznych płatach.
Odżywka wygląda jak standardowy lakier do paznokci i posiada wygodny pędzelek.
Cena jest niska, a jakość bardzo dobra, produkt wydajny, czego chcieć więcej?
Polecam.

Odżywka działała świetnie, ładny mleczny kolor. Paznokcie wyglądały na zdrowe, jasne. Rosły o wiele szybciej i stawały się twardsze.
Wygodne opakowanie jak od zwykłego lakieru.
Pędzelek też niczego sobie, łatwo rozprowadza produkt.

Uwielbiam tę odżywkę

To jedna z moich ulubionych odżywek, jak żadna inna utwardza płytkę paznokcia. Zapach, szczególnie na początku stosowania jest mocno drażniący (czasem nawet doprowadził mnie do łez), ale dla takiego efektu warto przecierpieć. Po długotrwałym stosowaniu paznokcie były tak twarde, że cążki do obcinania nie dawały rady :P Jedyna wada to to, że zaaplikowana na skórki powoduje ich wysuszenie a nawet pękanie, ale to jest już kwestia wprawy, albo też pokrycia skórek oliwką. Gorąco Polecam

Ulubiona odżywka

Zdecydowanie moja ulubiona odżywka do paznokci. Wracam do niej od lat. Paznokcie są zdecydowanie mocniejsze i twardsze, przy regularnym stosowaniu szybciej rosną

jest świetna

Bardzo dobrze się nakłada, Zapach odżywki ok, a buteleczka jest wydajna -starczyła na wiele aplikacji. Paznokcie ładnie wyglądają, są gładkie i ładnie po niej rosną.

Eveline, Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami)

Nie, nie i jeszcze raz nie! Prawie straciłam przez TO paznokcie! Odżywka była polecana niemal wszędzie i przez każdego. Zmagałam się z kruchymi, łamliwymi paznokciami więc postanowiłam się skusić. Na początku wszystko było OK – stosowałam się zgodnie do zaleceń. Paznokcie wydawały się być silniejsze, bardziej „lśniące” (wcześniej były matowe i wyraźnie kruche). Rosły normalnie, ale za to nie łamały się i liczyłam, że wkrótce będę mogła normalnie je pomalować. Któregoś dnia paznokcie zaczęły mnie boleć. Najpierw delikatnie więc zminimalizowałam częstotliwość nakładania odżywki. Któregoś dnia jednak zaczęły boleć mnie wręcz przeraźliwie, od razu po nałożeniu preparatu. Nigdy nie czułam czegoś takiego, a nigdy żaden kosmetyk mnie nie uczulił. Szybko zmazałam tę „odżywkę” – niektóre paznokcie mi się ruszały. Byłam przerażona. Nałożyłam olejek rycynowy, założyłam bawełniane rękawiczki i zaczęłam czytać o tym specyfiku coś więcej. Dotarłam do informacji, że to, co mnie spotkało, bardzo często spotyka też inne dziewczyny, a niektóre skończyły naprawdę źle. Byłam w szoku, od razu wyrzuciłam do to śmieci. Regenerowałam paznokcie suplementami od wewnątrz i olejkiem rycynowym od zewnątrz. Po jakimś czasie wróciły do normy. Należy uważać na ten produkt.

Spodziewałam się lepszych efektów

Odżywkę zakupiłam w drogerii na promocji za kilka zł zachęcona pozytywnymi opiniami. Moje paznokcie po kilku latach stylizowania hybrydą były bardzo osłabione jak ,,papier'' i łamały się w każdej możliwej sytuacji.
Produkt posiada wygodny pędzelek i wygodnie aplikuje się lakier na paznokcie . Duży plus, że szybko zasycha.
Odżywka nadaje paznokciom zdrowego, połyskującego efektu. Odrazu poczułam, że utwardziła i wzmocniła, ale niestety nie na długo. Po 2 dniach produkt zaczął schodzić z paznokci, a one znów były cienkie i łamliwe.
Produkt jest okej, ale trzeba go stosować cały czas , a nie jak ja w przypadku poszukiwania ratunku, który w kilka dni zregeneruje paznokcie.