Eveline Cosmetics, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami (stara wersja)

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci super twardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

Ratunek dla moich paznokci

Odżywkę kupiłam przypadkowo w Rossmannie na ratunek moim paznokciom, które były w strasznym stanie.
Rozdwajały się okropnie, łamały, były żółte itp, więc musiałam je obiac, ale postanowiłam, że o nowo-wyrastające paznokcie zadbam bardziej.

Odżywka jest w fajnej cenie i jest zaskakująco pojemna. Używa,m jej ponad miesiąc na paznokcie u dłoni i stóp, a nie ma dopiero połowy.

- bardzo szybko wysycha
- jest świetną bazą pod lakier, trzyma się on na paznokciach dłużej i mam wrażenie, że lepiej je pokrywa
- efekty są zauważalne w postaci elastycznych paznokci, które się nie rozdwajają i pięknie wyglądają
- wzmacnia paznokcie, nie łamią się
- nadaje paznokciom ładny kolor, coś a\'la biały
- paznokcie ładnie błyszczą
- łatwo można ją usunąc zmywaczem

Odżywka ma same plusy jak widac. Myślę, że na stałe zagościła w mojej kolekcji ;)

Używam tego produktu od: prawie 2 miesiące

bdb ;)

Do wakacji miałam długie, zadbane paznokcie, płytka była gładka i równa mimo tego, że nie polerowałam.
W sierpniu byłam zmuszona obciąć paznokcie (nauka gry na skrzypcach ;) ) a poza tym przez liczne eksperymenty z lakierami, zmywaniem paznokcie stały się miękkie, kruche, łamliwe, zaczęły się rozdwajać, w płytce pojawiły sie widoczne bruzdy.
Żadna odżywka nie była w stanie widocznie poprawić ich stanu.
Trafiłam na nią przypadkiem w sklepie kosmetycznym i zrezygnowana już całkiem zaczęłam ją stosować.

+ paznokcie przestały się rozdwajać i łamać
+ odczuwalnie mocniejsza i twardsza płytka paznokcia
+ odżywka do nakładania przez 3 dni po jednej warstwie, później zmywa się ją i cykl powatarza od początku (ja zresztą łatwo zdrapywałam delikatnie ją pazokciami żeby nie męczyć ich zmywaczem)
+ szybko schnie
+ dla mnie cena jest rewelacyjna w porównaniu do działania
+dobra jako baza od lakier
+ po nałożeniu kilka warstw mi przypomina odcieniem lakier do frenchu

- wiadomo, że liczy się systematyczność ;P

Jak dla mnie naprawdę rewelacja a paznokcie już w ogóle się przestały łamać!