Eveline Cosmetics, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami (stara wersja)

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci super twardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

Bardzo dobra!

Czytałam o tej odżywce tu na wizażu i pomyślałam, że nie zaszkodzi spróbować :) Poszłam do drogerii i kupiłam.
Używam od miesiąca i naprawdę widoczne są efekty. Wcześniej moje paznokcie były okropne! Łamały się, rozdwajały, były cieniutkie przez co nie mogłam zapuścić dłuższych, bo się zaraz o coś wygięły, ułamały itp. Obecnie paznokcie wygladają na zdrowe, nie ma na nich żadnych przebarwień, nie rozdwajają się, są twardsze, nareszcie mogę zapuścić długie pazurki :)
Odżywka stanowi dobrą bazę pod lakier. Po 3 dniach powinno się ją zmywać, ale ja żeby nie męczyć ich jeszcze zmywaczem, to paznokciem zdrapuję :P, bo 3 warstwy bardzo łatwo schodzą, wystarczy troszeczkę z boku "podważyć" i odchodzi :)
Dodatkowym plusem jest jeszcze ładny kolor i cena, która w porównaniu z tego typu odżywkami jest naprawdę niska. Trzeba wspomnieć też o tym, że bardzo szybko wysycha i jest wydajny :)

POLECAM!

Genialna!

Kupiłam tą odżywkę, bo przeczytałam o niej wiele pozytywnych recenzji na wizażu. Okazała się świetnym rozwiązaniem na moje rozdwajające się, miękkie paznokcie! Używałam jej niecałe dwa tygodnie, a efekty były już widoczne. Paznokcie utwardziły się i pięknie wyglądały(lubię ten mleczny kolor (:) Ludzie często pytają mnie czy to moje prawdziwe paznokcie czy tipsy?

GENIALNA- POLECAM.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

kocham :*

Miesiac temu szukalam jakiejs taniej i fajnej odzywki do paznoki. Moje paznokcie nie lamliwe i sie rozdwajaja,zapewne jest w tym duzo mojej widy,nie lubie swoich paznokci bez lakieru,a ze nie lubie tez odpryskow,stosuje co kilka dni zmywac i lakier :>

Najlepiej na czas kuracji odstawic wszelkie lakiery(jezeli uzywamy odzywki i lakieru razem to nie da takiego efektu).Ostatnio zaczelam uzywac tylko tej odzywki i moje paznokcie sa... boskie!!! Sa dlugie,nie rozdwajaja sie ,sa mocne i elastyczne(kiedys mocno uderzylam w sciane paznokciami i juz myslalam,ze stracilam paznokiec,a on nadal byl... cudownie!!).Do tego odzywka daje piekny mleczny kolor,jezeli nalozymy wiecej preparatu paznokcie wygladaja na zelowe ,a to pieknie wyglada.
Odzywka dosyc szybko wysycha,latwo sie zmywa.
Minusem jest to,ze trzeba ja codziennie nakladac,po 3 dniach zmywac(a ja niestety czesto zapominam o tym :< ).I niestety,odywka troche mi zgestniala,zostalo mi jeszcze 1/3 buteleczki,nakladam ja cienka warstwa(inaczej sie nie da) i odzywke z nowego opakowania i jest dobrze ;>

Do tego jest tania,dostapna w rossmanach,osiedlowych drogeriach,astra :)
Bardzo polecam!!

lepsza od lakieru!

Utrzymuje mi się na paznokciach ok. tygodnia, a dodatkowo utwardza paznokcie, które przestały mi się łamać i rozdwajać - jestem zachwycona.
Kolor - dla mnie idealny!

Nie wierzę:)

Jeśli Eveline kiedyś przestanie produkować tę odżywkę, odszukam i osobiście dam w nos osobie odpowiedzialnej za tę decyzję:)
Mam 34 lata. Całe życie mam problem z paznokciami - miękkimi, a jednocześnie kruchymi, rozdwajającymi się do postaci miotełki przy próbach zapuszczania. Wypróbowałam mnóstwo kosmetyków, z wyższej i niższej półki i jedyna co zaobserwowałam to fakt, że jedne i drugie nie działają.
Kiedy przeczytałam w KWC o tej odżywce stwierdziłam, że nic nie szkodzi spróbować, ale nie wierzyłam w sukces.
Tymczasem, słuchajcie:) Mam już naprawdę długie paznokcie, które nie wyginają na wszystkie strony, nie rozdwajają i nie mają zadziorów. Jak tipsy!
Efekt był natychmiastowy więc nie łudzę się, że moje paznokcie zostały odżywione do tak genialnej kondycji - ona je utwardziła. I bardzo dobrze:)

Plusy:
+genialnie utwardzona płytka paznokcia, której nie jest straszna długość, klawiatura czy pilnik
+wygładzona powierzchnia paznokcia, dzięki czemu nierówna płytka wygląda dużo lepiej niż saute
+przedłuża żywot lakieru do paznokci
+nie osłabia paznokci, czego się obawiałam ze względu na to mocne utwardzenie
+śmieszna cena
+bardzo fajny pędzelek, który nawet mnie, paznokciowej fajtłapie, pozwala na dokładne rozprowadzenie odżywki bez malowania po skórkach

Brak minusów, choć myślałam nad nimi długo:)

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

naprawdę działa

Bardzo fajna odżywka, paznokcie są po niej mocniejsze, nie łamią się i szybko rosną. Poza tym jest dobrą bazą pod lakier.

Jedyny minus to to że bolały mnie palce pod paznokciami po nałożeniu drugiej warstwy na następny dzień.

Wypróbuje sobie jeszcze inne z tej serii ale myślę że ta też kupię jeszcze raz :)

Używam tego produktu od: jakieś 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: została 1/3

prawdziwy diamencik

Moje pzanokcie rozdwajały się i łamały, odżywkę kupiłam przez przypadek. Używam jej raz w tygodniu, choć produent zaleca częściej, a mimo to paznokcie są twarde i lśniące. Dodatkowo odżywka nie łuszczy sie i nie zmywa, więc efekt bezbarwnego lakieru do paznokci utrzymuje sie ok tygodnia.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Cudowna

Kupiłam tą odżywkę i jestem bardzo zadowolona.
maluje paznokcie co tydzien przez 5 dni i paznokcie mam mocne i twarde;)
Plusy;
- niewygórowana cena
- dostępność
-odżywka wystarcza na długi okres

Minusy
-brak minusów

Polecam gorąco, paznokcie są naprawde odżywione i zdrowsze

to jest to

Na moje wcześniej łamiące się paznokcie jest super. Zastanawiałam się jaką serię wybrać, wybrałam tą z diamentem :)
Plusy:
-paznokcie wyglądają zdrowo
-daje ładny połysk i gładkość
-utwardza paznokieć
-jak za taką odżywkę cena jest ok :)
Minusów jak na razie nie zauważyłam.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Zdecydowanie polecam !

Nie mam większych problemów z paznokciami, ale lubię kiedy maja delikatny, mleczny kolor i błyszczą.
Szkoda mi było je męczyć lakierami więc zdecydowałam się na zakup tej odżywki. Maluję nią paznokcie co 3-4 dni.
- Spełnia zadanie w 100 %, paznokcie wyglądają jak po wizycie u kosmetyczki !
-Nakłada się bardzo równomiernie i łatwo
- Nie pozostawia żadnych bruzd.
- Jest bardzo wydajna.
- Paznokcie są zdecydowanie twardsze i odporniejsze na mechaniczne uszkodzenia

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

rewelka!

Poszłam do drogerii aby zakupić jakąś odżywkę do paznokci. Padło na tą, gdyż miała mleczny kolor-taki, jaki lubię... Okazała się rewelacyjna!

-dobrze się rozprowadza
-nadaje ładny, mleczny kolor paznokciom
-faktycznie wybiela płytkę
-makssssssssssyyyymalnie utwardza

Producent nie kłamie- faktycznie mam paznokcie twarde jak diament! :D Nwet jestem trochę zła bo nie mogę ich w ogóle obciąć obcinaczem, bo są takie twarde!!

Doskonała, drogeryjna odżywka

Odżywkę kupiłam przypadkiem na początku czerwca w Rossmanie. Nie spodziewałam sie po niej spektakularnych efektów, ale jak mówi powiedzenie: &quot;Cicha woda brzegi rwie&quot;. Odżywka z diamentami działa i to bardzo dobrze:
-wzmacnia, utwardza, nawilża i zabezpiecza moje paznokcie przed potencjalnymi uszkodzeniami,
-sprawia, że paznokcie szybciej rosną i mają zdrowy wygląd, nie łamią się i nie kruszą,
-szybko wysycha,
-jest wytrzymała: nie ściera się, nie robi smug,
-tworzy na płytce pięknie połyskująca białawą, naturalnie wyglądającą wartewkę, (ala french),
-ma przystępną cenę (ok. 10 zł za nią dałam).
Z czystym sumieniem polecam ją.