Paese, Wiosenna Mgła Pudrowa

Paese, Wiosenna Mgła Pudrowa

Świetlista pryzma do twarzy i dekoltu nadająca skórze wiosenny wygląd. Puder może być stosowany na mokro lub sucho. Idealnie rozprowadza się na twarzy nie pozostawiając nieestetycznych smug. Za jego pomocą wyrównasz koloryt cery i uzyskasz efekt jednolitości. Produkt został umieszczony w kompaktowym etui. Występuje w czterech odcieniach będących symbolem różnych scen:
11 - mglisty poranek (ciepły beż),
12 - upalny dzień (naturalny),
13 - romantyczny wieczór (złoty beż),
14- gwiaździsta noc (opalony).
W ofercie firmy zastąpiła ją GLOW Mgła Pudrowa, o nieco zmienionym składzie, pozbawionym m.in. parabenów.

polecam „romantyczny wieczór”

Nie tylko nazwy są tak finezyjne, ale również sam produkt ma świetne cechy, o których warto wspomnieć:
+pudrowa konsystencja, która nie kruszy się, ale dokładnie dopasowuje do cery
+wydajne opakowanie
+niska cena
+przyjemny zapach
+lekkie krycie, kolor dopasowany do cery
+nie zapycha, nie podrażnia

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Hit

Uwielbiam ten puder, rozswietlacz, cien w jednym.
Dla mnie jest fantastycznie wielofunkcyjny, a najjaśniejszy odcien na mojej sredniej karnacji daje fantastyczny efekt rozswietlenia.
Kiedy cera mi na to pozwala uzywam go solo na twarz jak pudru.
Czasami wykanczam nim makijaz, a czasem uzywam tylko do rozswietlenia kosci policzkowych, luku brwiowego, kacikow oczu itd.
Czasem uzywam go jak cienia na calej powierzchni powieki.
Jest to chyba jeden z moich ulubionych produktow do makijazu

efekt niczym MaryLouManizer

Trafiłam na to cudo przypadkiem,czekając na spóźniającą się koleżankę z nudy podeszłam do stoiska PAESE,które to zwylke ignorowałam....dostrzegłam to cudo,kupiłam najjaśniejszy odcień i pokochałam!
MaryLouManizer używam już dość długo,i nie sądziłam że coś jest w stanie mu dorównać,a tu takie zaskoczenie.

Paese daje podobną tafle,jalby wilgotną,rozświetla pięknie,nie ma w sobie żadnych brokatowych drobin...efekt jest może nieco delikatniejszy od Mary,ale to kwestia dozowania.
Również konsystencja trochę się różni,mgła pudrowa jest bardziej miękka,jednak nie mniej wydajna.

Porównuje do The Balm,bo to kultowy rozświetlacz,według wielu nie do pobicia...sama tak uważałam,dopóki nie kupiłam paese,który nie dość że okazał się być fenomenalny,to jeszcze o wiele tańszy.

Utrzymuje się cały dzień,pięknie wygląda zarówno w naturalnym świetle,jak i sztucznym mocnym czy knajpowym.
Można stosować do rozświetlania poszczególnych partii twarzy,na dekolt,ramiona czy też w kąciki oczu lub pod łukiem brwiowym.

Opakowaniewygląda inaczej niż na wizażowym zdjęciu,jest to czarna,prosta kasetka z lusterkiem.

Jakość i cena są bardzo konkurencyjne,polecam wypróbować bo ten produkt naprawdę cieszy i zaskakuje!

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Polubiliśmy się

Jestem posiadaczką koloru o numerze 11 (mglisty poranek). Stosuję jako rozświetlacz na kości policzkowe. Najważniejsze dla mnie to to że produkt nie posiada żadnych drobinek, ani brokatu, dlatego na twarzy tworzy satynową taflę, która nie ma nic wspólnego z tandetą.
Utrzymuje się na twarzy cały dzień. Łatwo się rozprowadza i rozciera.
Bardzo wydajny (po roku codziennego używania pojawiło się na środku denko).
Nie podrażnia skóry.
Przystępna cena (25 zł)
Trochę pyli, ale pyłek zostaje w opakowaniu więc nie ma większego problemu.

ideał

Używam tego kosmetyku do konturowania twarzy, świetnie podkreśla kości policzkowe,
Używam satynowego odcienia daje piękny odcień i efekt 3d w makijażu

Bardzo ładnie pachnie, jest mega wydajne
Jeśli chodzi o cene nie jest wysoka a czesto na stoiskach są promocje i mozna kupić po rabacie ;-)

Nie polecam używania na całą twarz, nadaje się do każdego typu cery. Ma 4 odcienie - 2 matowe i 2 satynowe.

Polecam kupować na stoiskach, tam doświadczone babeczki dobrze Ci doradzą (ja osobiście kupuje w Bielsku w Sferze) i jestem bardzo zadowolona

nie wiem skąd ten zachwyt

Przede wszystkim okropnie pachnie. Nigdy nie rozumiałam jak komuś może przeszkadzać zapach kosmetyku, teraz już wiem. Aż nie chce mi się tego nakładać na twarz jak pomyślę o czekającym na mnie zapachu.

Może i ładnie wygląda w słońcu, daje taki właśnie efekt naturalnego delikatnego rozświetlenia, ale za to kiedy słońce zajdzie za chmurkę to oszpeca. Nie wiem czy to dlatego że kolor jest ciemny (mam i tak najjaśniejszy) ale twarz wygląda brzydko, ciemno, szaro i sztucznie matowo. Do tego przy nakładaniu tworzy takie jakby pasy, dokładnie widać granicę pomiędzy miejscem gdzie puder jest a gdzie już go nie ma.
Za to ładnie wygląda na powiekach, ramionach czy dekolcie. :)

Nie polecam.

Cudeńko!

Używam 12 (tj. uplany dzień - naturalny) i jestem bardzo zadowolona.

DZIAŁANIE:
Produkt nadaje skórze piękny i zdrowy wygląd. Myślę, że stanowi idealne wykończenie makijażu, który jest bardziej świetlisty, ale nadal naturalny. Dzięki niemu moje kości policzkowe i nos pięknie się prezentują - o ile można tak powiedzieć. ;) Nawet moja mama przyznała, że moja buzia pięknie po nim wygląda. Zawsze chciałam nadać mojej twarzy taki świetlisty wygląd i wreszcie się udało.

STOSOWANIE:
Produktu używam tylko po nałożeniu podkładu, ponieważ moja twarz nie jest idealna (tzn. nie ma "równego koloru" i pojawiają się na niej niedoskonałości). Kiedyś spróbowałam nałożyć go na czystą twarz i rzeczywiście ją rozświetlił, ale nie matował. Nie mogę odjąć za to gwiazdki, ponieważ nie takie było jego zadanie.

CENA
Produkt kupiłam dzięki promocji na boxa (tzn. 5 produktów za 39 zł), ale myślę, że cena jest adekwatna do jakości.

APLIKACJA i TRWAŁOŚĆ:
Produkt utrzymuje się na skórze parę godzin i trzeba go poprawić, co jakiś czas. Myślę, że nie jest to problem, ponieważ jego aplikacja jest bardzo przyjemna.

DZIAŁANIA NIEPORZĄDANE:
Brak. Nie zauważyłam, żeby produkt wysuszał skórę lub powodował powstawanie nowych niedoskonałości.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

poezja piaskowej pustyni

wg mnie produkt naprawdę godny uwagi, używam najaśniejszego odcienia, bo jestem bladziochem i powiem tak - nie wyobrażem sobie już makijażu bez mgły...
pięknie muśnięte policzki dają efekt zdrowej, rozświetlonej skóry, czasem zbłądzę pędzlem na inne partie twarzy i też jest dobrze, tzn. wszystko współgra, nie tworzy niespodzianek, nie ciemnieje, nie odznacza się, mgła dodaje twarzy blasku ale nie z efektem sztucznego "glamu",
kto nie próbował, koniecznie,
trochę pyli ale produktu jest sporo a więc to nie przeszkadza, pyłek osypuje się z powrotem do pudełka,
dla mnie to "piasek pustyni, który otula twarz swoim pyłem"
Używam tego produktu od: od paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Pięknie rozświetlona i ujednolicona cera

W mojej opinii, każda z nas powinna zaopatrzyć się w jakiś rozświetlacz do twarzy. Po to, by móc ładnie ożywić twarz, odmłodzić a nawet ukryć drobne niedoskonałości.

W swoich poszukiwaniach warto zwrócić uwagę na Mgłe Pudrową.
Puder absolutnie nie robi smug, łatwo się rozprowadza, przyjemnie pachnie. Obawiałam się, że 9g to trochę mało, jednak Mgła to produkt wydajny i nie trzeba aplikować go duzo, by osiagnać zadowalający efekt rozświetlenia.
Mam odcień 12 i stosuję go na całą twarz. I w tym stanie potrafi się utrzymać kilka godzin ( a mam cerę ze skłonnością do przetłuszczania).

Na pewno kupię ponownie, tym razem ciemniejszy odcień, na lato :)

Używam tego produktu od: dwóch miesiecy

Polecam!

Używam najaśniejszego odcienia jako rozświetlacza. Ma złocisty odcien i piekny zapach. Nie zawiera widocznych drobinek- tworzy piękna tafle koloru i naturalny efekt. Utrzymuje sie na twarzy przecietnie (kilka godzin) i dosyc szybko się konczy:) POLECAM:)

Używam tego produktu od: pol roku

idealna twarz

rozświetlacz dostałam podcas wymianki na wizażu i jest bardzo zadowolona
mgiełka nadaje skórze bardzo fajne rozświetlenie bez niopotrzebnych drobinek brokatu
trzeba uważać aby nie przesadzić z ilością
twarz jest rozświetlona i wygląd bardzo naturalnie
polecam

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

rozświetlacz idealny

Plusy:
- brak drobinek, brokatu i perły
- naturalny efekt glow
- bardzo wydajny
- piękny zapach
- możliwość stosowania na sucho ale również i na mokro

Minusy:
- trochę kiepska trwałość
- nieco tandetne opakowanie

Używam tego produktu od: półtora roku