Bell, Multi Mineral, Pressed Powder (Prasowany puder mineralny)

Bell, Multi Mineral, Pressed Powder (Prasowany puder mineralny)

Ten lekki, ultradelikatny puder tworzy na skórze niewidzialną warstwę absorbującą sebum, aby makijaż wyglądał świeżo przez cały dzień.
Oparta na minerałach formuła przeznaczona jest dla wszystkich rodzajów skóry, w tym również dla skóry wrażliwej. Kosmetyk zawiera witaminę E znaną jako witamina młodości.
Aksamitna formuła pudru z minerałami optycznie zmniejsza niedoskonałości skóry i zapewnia zdrowy wygląd cery. Puder idealnie wykańcza makijaż, pozostawiając skórę gładką i matową. Ładnie wyrównuje koloryt i pozostawia na skórze satynowy film.

Porządny

+ Długotrwale matuje.
+ Nie ciemnieje na twarzy.
+ Ujednolica kolor, ładnie kryje.
+ Dogaduje się z większością podkładów.
+ Nie brudzi, nie kruszy się.
+ Wygodne, wyrzymałe opakowanie.

- Lekko wchodzi w pory, podkreśla większe zaskórniki.

Używam tego produktu od: prawie rok

Najlepszy jaki miałam.

Jedyny puder, który nie ściąga mojej przesuszonej i tak twarzy, może przez ten kompleks mineralny. Mimo to ideałem nie jest.

+ nie robi smug
+ bardzo ładne, mocne opakowanie
+ mało widoczny na skórze(mam najciemniejszy)
+ nie tworzy płaskiego matu
+ super wydajny

- matuje na krótko, a się czepiam bo producent to obiecuje
- trudno dostępny w mojej okolicy

Nie wiem czy kupię gdyż mogę nie dostać, a kupić bym chciała, tyle że na teraz przydałby się jaśniejszy. :>

niee

Okropieństwo !! Kupiłam ze względu na to, że jest mineralny, ale zawiodłam się.
* matuje na max 1godzine
* najjaśniejszy odcień po nałożeniu jest za ciemny dla mojej jasnej cery
* po godzinie twarz zaczyna się błyszczeć i nie da się zamatowić bo zostają plamy
* strefa T po jakimś czasie robi się pomarańczowa !! koszmar!
* widoczny na twarzy
* dziwna konsystencja
Nigdy więcej ! Nie polecam.

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: pół jednego

Idealny

Najlepszy puder jaki miałam. Może to dlatego, że mineralny, a to pierwszy z tego rodzaju, jaki miałam. Jest lepszy nawet od pudru z Maybelline. Doskonale kryje i matuje, nie podkreśla suchych skórek, wtapia się w skórę, tak że wcale nie widać, że mam makijaż. Cena nie jest wygórowana, ale jakość produktu świetna.

Puder matujący na medal

Zacznę od tego, że moja cera nie ma problemów z nadmiernym wydzielaniem sebum i nie ma tendencji do świecenia się. Schody zaczynają się w pogodę jaką mamy obecnie za oknem- wtedy często rezygnuję z podkładów (całkowicie albo na rzecz kremów tonujących) i na buźkę nakładam właśnie puder matujący.

W moim przypadku ten puder spisał się na medal. Kupiłam sobie do niego mały pędzelek kabuki i nakładanie stało się prawdziwą przyjemnością. Po jego nałożeniu mam pewność, że skóra przez wiele godzin będzie matowa i przyjemna w dotyku. Niestety nie wiem jak sprawdzi się przy bardziej wymagających cerach. Puder ten dodatkowo ładnie tuszuje (choć nie wiem, czy to dobre słowo) wszelkie niedoskonałości i nie podkreśla suchych miejsc. Dodatkowo puder ładnie stapia się ze skórą.

Używam go prawie codziennie od ponad miesiąca i zużycie jest niewielkie. Jestem pewna, że jeszcze długo mi posłuży, choć jak trochę się opalę to będę musiała odłożyć go do szafki, bo będzie dla mnie za jasny.

Uważam, że to dobry produkt dla osób, których cery nie są bardzo problematyczne. Cieszę się, że nasze rodzime, polskie firmy mają w swojej ofercie produkty, do których z chęcią będę wracać. W tym przypadku skłoni mnie do tego poza bardzo korzystną ceną dobra jakość i działanie, które w 100% zaspokaja moje pudrowe wymagania :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1/3 opakowania

Matujący puder, który nie matuje

Wybierając puder, ważne jest dla mnie między innymi to, żeby matował cerę na dłużej niż kilka godzin. Pod wpływem dwóch pozytywnych recenzji tutaj, zdecydowałam się na nowy puder Bell. Niestety jestem nim zawiedziona. Matuje dosłownie na chwilę, dlatego co godzinę trzeba nakładać kolejną i kolejną warstwę lub pudrować się jeszcze czymś innym.

Przyjemnie się go nakłada, jest w miarę wydajny i nie widoczny na twarzy.

Daję tylko 2,5 gwiazdki, ponieważ ten "mineralny puder MATUJĄCY" wcale (lub na krótką chwilę) nie matuje.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Genialny :) Uwielbiam go

Super puder począwszy od cudownego opakowania nie wiem czemu mnie urzekło no ale :D Długotrwale matuje skórę, co bardzo mi się podoba, jest przyjemny w aplikacji, nawet jeśli nałożę go za dużo, to tego kompletnie nie widać. Stapia się ze skórą i ogólnie jestem na tak :D

Używam tego produktu od: tygodnia

to jednak jest to

Kupiłam go ostatnio.
Odcień 031 naturalny.
Trzeba nakładać go puszkiem, bo pędzelkiem tak strasznie nie ładnie wygląda. :( Ale dzięki puszkowi nadaje cerze piękny i zdrowy wygląd. Spisuje się dobrze, spełnienia moje oczekiwania.
Matowi dobrze, skóra nie świeci się po kilku godzinach i utrzymuje się na prawdę długo za co wielki szacun!

Wielkim minusem jest to, że pokruszyła mi się 1/4 zawartości już po 3 dniach. ;/ Nosiłam go w torebce, żadnych urazów nie było i miałam niespodziankę. ;)
ale to tak na marginesie.

polecam go z czystym sumieniem, trwały, zapach przyjemny, dobrze matujący. Z pewnością kupię go raz jeszcze. ;-P

Używam tego produktu od: tygodnia