Delia, Dermo System, Srebrzysty jedwab do ciała

Delia, Dermo System, Srebrzysty jedwab do ciała

Wspomaga utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia, sprawiając, że skóra staje się miękka i delikatna w dotyku. Zawarte w nim srebrzyste cząsteczki odbijają światło, dzięki czemu natychmiast po aplikacji rozświetla skórę i nadaje jej subtelnego blasku. Wpływa łagodząco i kojąco na naskórek, poprawia elastyczność i jędrność skóry, wspomagając procesy opóźniające jej starzenie się. Jego jedwabista konsystencja ułatwia równomierne rozprowadzanie. Srebrne pigmenty tworzą na skórze delikatny film subtelnie podkreślający opaleniznę oraz poprawiający naturalny koloryt i jedwabistą gładkość skóry. W odróżnieniu od balsamów i mleczek do ciała, jedwab idealne wygładza i modeluje skórę gwarantując promienny i świeży wygląd.
Działanie: rozświetlający kosmetyk do pielęgnacji delikatnej skóry. Jedwabista konsystencja ułatwia równomierne rozprowadzanie i zapewnia idealną gładkość skóry a delikatne, srebrzyste drobinki podkreślają piękno skóry.
Składniki aktywne:
- proteiny jedwabiu i baza silikonowa wspomagają utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia skóry,
- d-pantenol wpływa łagodząco i kojąco na naskórek,
- ekstrakt z imbiru poprawia elastyczność i opóźnia procesy starzenia się skóry.

tak !

Zalety:

-ładnie rozświetla

-konsystencja ułatwia rozprowadzanie

-szybkie wchłanianie się

-nie podrażnia skóry

-wystarczy niewielka ilość aby pokryć dużą partię skóry

-zauważyłam lepsze nawilżenie skóry :)

-bardzo ładny świetlisty efekt u mnie najlepiej zauważalny wieczorem

Bardzo dobry i fajny produkt w przystępnej cenie :)

Używam tego produktu od: luty
Ilość zużytych opakowań: prawie całe

SREBERKO :)

Cudny balsam! Z początku traktowałam go jako ciekawostkę kosmetyczną. Jednak już po pierwszej aplikacji balsamu od razu nazajutrz poleciałam do drogerii po drugą buteleczkę (w promocji zapłaciłam chyba niecałe 8zł).

PLUSY:
- wygładza
- nawilża
- rozświetla - nadaje skórze świetliste refleksy (połyskuje się srebrnymi drobinkami
- cudnie pachnie
- ładne i wygodne w użytkowaniu opakowanie
- niska cena za super jakość ;)

MINUSY:
- nie można przesadzić z ilością balsamu, bo wtedy za bardzo "iskrzymy" :D

Polecam serdecznie :)

Ilość zużytych opakowań: dwa

wyglądam jak Edward Cullen :)

Kupując ten balsam spodziewałam się, jak jedna z poprzedniczek, efektu perłowego. Efekt jest zupełnie inny ale czy gorszy? Chyba nie, bo rozświetlające drobinki są srebrne a na takie jeszcze nie trafiłam. Balsam będzie świetny na karnawał do stylizacji na wampira ze Zmierzchu:) na codzień może być nieco za bardzo widoczny ale to kwestia gustu.

Poza tym bardzo dobrze się wchłania, ładnie wygładza, jest całkiem wydajny ale nie odpowiada mi zapach, który kojarzy mi się ze świeżym ogórkiem.

Podsumowując ciekawy kosmetyk, nie wiem czy kupię jeszcze raz bo takich rozświetlaczy nie używam często ale nie wykluczam, że się znowu zobaczymy :)

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

dodatek

Kupiłam go z zamiarem upiększenia mojej bladej skóry w czasie karnawału. Srebrne drobinki są bardzo fajne. Cena kosmetyku przystępna. Zapach też okej. Poziom nawilżenia niestety utrzymuje się tylko jakich czas - mam wrażenie,że po umyciu od razu znika. Także jedwab stanowi tylko ochronną warstewkę na skórze Ale nie trzeba długo czekać na efekt wchłonięcia. Konsystencja też dosyć przyjemna. Nie spowodował żadnego uczulenia. Generalnie jako dodatek wśród smarowideł do ciała.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowani

taki sobie

Balsam dość tani,dobrze sie wchłania,nawilża skórę.
Drobinki jak dla mnie za duże,wyglądaja jak brokat,a powinny opalizować- polecam balsam firmy bandi.
Poza tym bez rewelacji,zapach przecietny,opakowanie takie sobie,ogolnie nuda!

Dobrze nawilża, ale spodziewałam się "glow" a nie drobinek

Ten balsam od dawna znajdował się na mojej wishlist, polowałam na niego w Naturze, gdzie zawsze był tylko ten bezdrobinkowy, wreszcie udało mi się wypatrzyć go w sklepiku na dworcu, kupiłam za 15,63zł.

Z ekscytacją czekałam na rozsmarowanie go na ciele, marzył mi się perłowy glow, a tymczasem uzyskałam skórę usianą, wcale nie gęsto, dość dużymi srebrzystymi drobinkami, które na dodatek tylko pod określonym kątem ładnie odbijają światło, a najczęściej wydają się białe, co wygląda brzydko.

Na plus daję mu to, że dobrze nawilża, zostawia na skórze miły suchy filtr.

Ale jestem rozczarowana i nie używam go z przyjemnością, marzył mi się inny efekt, ten jest dość tandetny niestety i nie wart 15zł.

Ilość całych opakowań: jedno

cudne rozświetlenie:D

Szukałam balsamu, który ładnie podkreśli opaleniznę i sprawi, że będę błyszczeć:D wybrałam ten jedwab i nie zawiodłam się:D

Plusy:
+ całe mnóstwo malutkich rozświetlających drobinek:)
+ fajna konsystencja (troszkę inna niż balsamu) umożliwiająca sprawne rozsmarowanie;)
+ nie wysusza
+ drobinki długo się trzymają

Minusy:
- jedyny minusik za lekko drażniący i dziwny zapach, ale da się przeżyć, bo bo wyczuwalny tylko przy aplikacji;)

Polecam!!

fajny efekt

Jak sroka, na wszystko co błyszczy i nowe, postanowiłam go kupić! Na pewno nie stosuję go normalnie do szkoły, ale na jakieś wielkie wyjścia to oczywiście :)

Balsam jest bardzo przyjemny, ma przepiękny zapach, bardzo mi się on podoba. Czasami lubię go nawet po prostu wąchać, ach!

Jest trwały, wytrzymuje wiele godzin na ciele. Pięknie wygląda, gdy jesteśmy opaleni. Drobinki nie są jakieś "nachalne", tylko dają taką delikatną poświatę.

Opakowanie OK, fajnie, że jest do góry na nogami, więc potem nie mamy problemu gdy jest go mało.

Szybko schnie, za to też plus!

Jest tylko mało wydajny, niestety. Użyje się do parę naście razy i już czuć, że jest go mnie. Także pozbycie drobinek jest co najmniej trudne. Ale jest wart polecenia, za tak niską cenę, jest wart.

Używam tego produktu od: grudnia 2010
Ilość zużytych opakowań: jedno nadal

Piorunujacy efekt ;)

Skusiłam się na ten kosmetyk, ponieważ potrzebowałam czegoś rozświetlającego na tzw : "wielkie wyjście" :)
Mam bardzo bladą skórę, której nie mogę opalać, po użyciu tego balsamu wyglądam jakbym miała ciało z masy perłowej :D Kosmetyk dobrze nawilża, przepięknie rozświetla (i nie rozsiewa wokół tych drobinek), wielki plus dla srebrnego koloru drobinek ;)
Minusem jest dla mnie zapach, który nieco mnie drażni oraz daleki od naturalności skład. Nie wiem czy kupię ponownie właśnie ze względu na ten skład (chociaż kosmetyk mnie nie podrażnił) oraz dlatego, że dla mnie to za mocny efekt rozświetlenia na co dzień

Bardzo srebrzysty:)

Idealny jedwab na wszelkiego typu wyjścia.
+pięknie się mieni,
+cudownie pachnie,
+wspaniale wygładza.

Ślicznie wygląda na opalonych nogach;) i jest na prawdę tani! W promocji kupiłam go za 5 zł;)

królewski ;P

Plusy :
+ cena
+ wydajność
+ przyjemny zapach
+ lekka, szybko wchłaniająca się konsystencja
+ dobrze wygładza i nawilża skórę
+ pięknie rozświetla skórę, drobinki brokatu cudownie błyszczą w słońcu lub w świetle ;)

Minusy:
- łatwo się ścierają te drobinki brokatu, aczkolwiek tylko wtedy, gdy coś włożymy na gołe np ramiona, np kurtkę

PODSUMOWUJĄC :
Świetny jedwab do ciała, niedrogi, dobrze nawilżający i pozostawiający na skórze srebrną poświatę. GORĄCO POLECAM nie tylko na wielkie wyjścia ;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

milutki

Kupilam ten jedwab rowniez zachecona promocja w naturze, cena ok.8zl, wiec bardzo przyzwoita, szczegolnie ze kosmetyk jest wydajny.

Sam jedwab jest przyjemny w uzyciu, swietnie sie rozsmarowuje, dobrze wchlania, cialo po nim zostaje sliskie, nawilzone i gladziutkie. Nakladanie go to czysta przyjemnosc. Zapach mi odpowiada. Drobinki sa swietne, ladnie rozswietlaja, tworzac srebrna poswiate. Nie jest to ogormny brokat, a tysiace malenkich drobinek. Efekt bardzo ladny.

Jedynym minusem tego jedwabiu jest to, ze nawilzenie nie utrzymuje sie dlugo. Poniewaz ja wciaz szukam idealu, ktory zaspokoi pragnienie mojej skory, do tego kosmetyku na razie nie planuje wracac. Ale w przyszlosci, byc moze...

Ogolnie polecam!

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 x 200ml