Maybelline New York, Dream Touch Blush (Róż o kremowej konsystencji)

Maybelline New York, Dream Touch Blush (Róż o kremowej konsystencji)

Pojemność 7,5 g

Dzięki lekkiej konsystencji pianki oraz dopasowania różu do skóry, Dream Touch Blush Maybelline zapewnia wrażenie naturalnego, delikatnego rumieńca. Wygładzająca baza stworzona poprzez połączenie elastomerów i pigmentów, zmieszana z krememto rozwiązanie, dzięki któremu powstał róż Dream Touch Blush Maybelline o delikatnej kremowej konsystencji zapewniający efekt naturalnego piękna.
Dostępne odcienie: Peach, Pink, Mauve, Berry.

w kremie
Efekt
matowe, rozświetlające

Delikatny i przyjemny

Kupiłam z ciekawości i w drogeria internetowej, i od tego czasu używam go codziennie. Jest delikatny doskonale dopasowuje się do skóry, nadając jej delikatnego rumienca przez co wygląda naturalnie i świeżo. Długo pozostaje na skórze. Ma przyjemną konsystencje i łatwo się rozprowadza. Zostanie że mną na dłużej. Pplecam

Rozczarowanie

Na ten róż był swego czasu prawdziwy szał, a mnie niestety budżet biednej studentki nie pozwalał na zakup. Później o nim zapomniałam, ale po latach natknęłam się na niego przypadkowo w jednej z drogerii, a do tego był w bardzo niskiej cenie, więc z nostalgii wrzuciłam do koszyka.

Przystąpiłam do testów, ale niestety pierwsze użycie nie napawało optymizmem. Nie umiałam go poprawnie nałożyć, albo nie było go widać na twarzy wcale, albo robiłam sobie różowe plamy. Do tego jest mało trwały, jeśli dałam go niedużo, tak aby efekt był naturalny, bardzo szybko znikał z twarzy. Jeśli zrobiłam karykaturalne plamy, to owszem, po paru godzinach nadal tam był, ale nie wyjdę do ludzi z różowymi plamami na twarzy. Do tego nie odpowiadała mi konsystencja, była moim zdaniem za gęsta, przez co róż ciężko się rozprowadzał. Do tego nakładanie go palcem kończyło się różem pod paznokciem, a szczerze to nie wiem w jaki inny sposób można go aplikować.

Miałam do niego wiele podejść, ale ostatecznie wyrzuciłam przy którejś akcji porządków w szafkach. Zdecydowanie bardziej odpowiadają mi róże w kamieniu.

Słodki musik❤

Jest tak słodkie opakowanie i wygląd tego różu, że go uwielbiam❤ konsystencja nietypowa. Kremowa, jak taki mus. Łatwa aolikacja, ja odrobinę rozcieram na policzkach. Jest bardzo lekki, daje fekt muśniętych różowych rumieńców. Wygląda naturalnie. Ładnie się utrzymuje, nie rozmazuje się. Wydajny.

piękny róż i kremowej konsystencji

jest to bardzo ciekawy produkt i na pewno trzeba go jakiś czas wypróbować bo jednak nie jest o na samym poczatku łatwy po pracy w nim. zwłaszcza jak nie miało się prędzej takiego produktu, ale czas spędzony na próbach i błedach zdecydowanie się opłaca bo to jak on pięknie pracuje na twarzy to jest cudeńko :) jestem ogólnie fanką bardziej kremowych konsystencji które nie wysuszają mi skóry i nie dają efektu ściągnięcia, więc dla mnie jest to dobra opcja. inna sprawa że kolory które oferuje ta kolekcja róży jest cudowa. jestem w posiadaniu tego różu ze zdjęcia głównego i coy coral. zarówno jeden jak i drugi sa piekne i świetnie się łączą z innymi kosmetykami na twarzy. plus jest zdecydowanie za to że nie zaznacza porów i jest niesamowicie trwały. niewielka ilość wystarczy by poklepać sobie na twarzy beauty blenderem którym nakładało się podkład i pięknie wszystko się stapia ze sobą. cena co prawda nie jest najniższa ale myślę że dla dania naturalnego efektu jest to warte sprawdzenia. jedyne do czego mogę się przyczepić to słoiczek który nie bardzo sprzyja higienie. osobiście mam wykończony krem i taką szpatułka i nia sobie wyciągam kosmetyk, ale jednak jakbym tam miała palucha wsadzać to to było ok.

Pewniak na sezon wiosenno-letni.

Ależ ja tęsknię za tym różem. Miałam odcień 'pink' i zużyłam go do samiutkiego końca! Cudowny jest. Początkowo obawiałam się tej kremowej formuły, myliłam się jednak. Jest lekka, musowa wręcz. Świetnie się sprawdzała i pięknie wyglądał na policzku. Uwielbiałam nakładać go wiosną i latem. Ten odcień odświeżał policzki, nazwał lekkości makijażowi.
Aplikacja niezwykle prosta, wystarczy delikatnie wklepać paluszkami palców. Intensywność można dozować. Jest trwały, dobrze trzyma się skóry, nie znika, nie ściera się.
Grafika przyjemna dla oka. Słoiczek dość masywny.

Świetny produkt!
Z pewnością kupię ponownie.

Nostalgia - mój pierwszy róż

Gdy tylko zobaczyłam, że ten produkt jest możliwy do zrecenzowania na portalu wizaż stwierdziłam, że dodam coś od siebie. Tak jak sugeruje tytuł mojej recenzji - ten róż był moim pierwszym różem ever! I chyba nawet jednym z pierwszych kosmetyków w mojej nastoletniej kosmetyczce. Róż dostałam od siostry. Nie poinstruowała mnie zbytnio jak go używać, więc uczyłam się tego na własną rękę. Kosmetyk mamy w niewielkim, szklanym pojemniku, który mnie osobiście przypominał zawsze słoiczek. Może nam się wydawać, że różu tam jest niewiele, ale to złudne wrażenie (ja do dziś mam resztki tego różu, a używałam go intensywnie przez około 2 lata - szmat czasu, więc wydajność jest niesamowita). Najpierw nakładałam go sobie przy pomocy palców. Wystarczy naprawdę niewielka ilość tego kosmetyku, aby nadać swoim policzkom zdrowego kolorytu. Trzeba pamiętać po prostu o tym, aby nie przesadzić i nie zrobić z siebie kolokwialnie mówiąc klauna. Jak ja nakładałam róż? Najprościej jest się po prostu szczerze uśmiechnąć przed lustrem. Wtedy te części policzków, które nam się najbardziej uwypukliły są raczej najlepszym miejscem na ten róż (nadal pamiętaj, że w rozsądnej ilości!). Wklepywanie tego produktu za pomocą palców było dziecinnie proste, bo pod wpływem ciepła kosmetyk ładnie się zlewał z naszą skórą. Wypróbowałam go jednak także z pędzelkiem zakupionym w Rossmannie (taki z "szerokim" włosiem). W tej sytuacji też należy uważać, aby nie nabrać na ten pędzelek za dużo tego produktu. Za pomocą pędzla też łatwo się wblendowuje kosmetyk w skórę. Konsystencja wyżej wspomnianego różu jest dość gęsta i zwarta, ale uważam to za zaletę. Ponadto długo się utrzymuje na twarzy i łatwo zmywa w razie potrzeby.

Nadal go uwielbiam

Mam ten róż w zakamarkach swojej toaletki.
Jak na osobę,która nie przepada za różami mam ich naprawdę sporo w swojej kolekcji :P
Kiedy pierwszy raz Maxineczka opowiedziała o nim na swoim kanale, oczywiście zaczął być regularnie wykupowany. Ja, jako przeciętny użytkownik kosmetyków, gdzie nie było mnie stać- biednego studenta- na ogromne pokłady kosmetyków kolorowych, korzystałam z niego bardzo długo. Zużyłam 2 i 3/4 opakowania. A nawet odrobinę więcej, bo została mi odrobinka w ostatnim słoiczku. Oszczędzam go na sezon letni gdzie nie pudruję twarzy i właśnie ten róż "robi całą robotę" w takie dni.
Skóra wygląda na świeżą dzięki minimalnej ilości produktu.
Ideał.

Delikatny i subtelny

Ten róż jest świetny! Trafiłam na niego przypadkiem i jeszcze na promocji był, od razu dodałam do koszyka. Polubiłam go od 1 użycia. Nakładam go na twarz palcami lub beauty blenderem. Bardzo łatwy w użyciu. Róż ma bardzo delikatną konsystencję, nadaje cerze subtelny oraz naturalny wygląd. Lubię go również użyć na powieki, czy usta. Jest taki malutki a bardzo wydajny i uniwersalny. Polecam

Wykorzystała: kilka próbek

nie dla laików makijażowych....

niestety dla laików w makijażu kremowa konsystencja może się nie sprawdzić.... w moim przypadku się nie udało, gdyż kompletnie nie potrafiłam nadać ładnego koloru swoim policzkom, który nie wyglądałby sztucznie i... za różowo.... Ponadto to małe opakowanie nie zachęca cenowo, napewno jest to fajny inny gadżet niż te wszystkie 'standardowe' róże ale zdecydowanie trzeba umieć się nim posługiwać :)

Piankowy róż!

Pamiętam, że dostałam go jako jeden z moich pierwszych kosmetyków, podarowała mi go wtedy moja ciocia, ale nie używałam go, bo się bałam, że będę jeszcze bardziej różowa niż faktycznie jestem + kremowa formuła lekko mnie odstraszała. Nic bardziej mylnego! Róż jest napigmentowany, ale jego pigmentacja nie jest odstraszająca, da się ładnie budować, występuje w wielu naprawdę pięknych kolorach, z drobinkami lub bez, a jego konsystencja jest jak przyjemna pianka, co pozwala na bardzo szybkie blendowanie na mokrym podkladzie bez odcinania się, wygląda bardzo naturalnie.

Dotyk róży na policzku

Dostałam od koleżanki, która nie umiała się przemóc do korzystania z produktu w kremie. Zakochałam się od pierwszego użycia. Żaden róż do tej pory nie dał takiego efektu na policzkach. Naturalnego, romantycznego, delikatnie zaróżowionej skóry, która wygląda młodo i promiennie. Produkt ma kremową konsystencję i można nakładać go pędzlem, gąbką lub palcami. Jest dość napigmentowanym warto mieć lekką rękę dla tego produktu. Nie ma on wyraźnego zapachu i dobrze utrzymuje się na twarzy. Jestem zakochana!

bardzo naturalnie wyglada

Skorzystalam z promocji i wzielam go w ciemno. Lekko przoskwiniowy odcien pieknie stopil sie z podkladem, wygladal bardzo naturalnie. Nie dalo sie zauwazyc ze moj rumieniec to wina kosmetyku. Dawal efekt zdrowo zarumienionych policzkow.
Calkiem dobrze sie utrzymywal mimo mojej mieszanej cery. Duzo produktu w opakowaniu, mega wydajny.
Jesli bede miala jeszcze okazje to napewno go kupie.