KWC LogobyWIZAŻ logo
Róże do policzków

Paese Paese x Cocolita, Sun Kissed Blush Róż do policzków

4,9 na 5111 opinii

• 30 marca 2023 o 23:40
    Po prostu piękny
    Kupi ponownie:Tak
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Produkt otrzymałam w paczce dla Recenzentki Miesiąca, za co bardzo dziękuję :) Róż został umieszczony w pięknym opakowaniu. Smugi beżu i fioletu dopełnione napisami kojarzą mi się z zachodem słońca. Tekturowe opakowanie ma kształt kwadratu i jest dość pokaźnych rozmiarów - zawiera aż 9 g, które należy zużyć w ciągu 12 miesięcy od otwarcia. Kawałeczek folii chroniący przed ciekawskimi łatwo oderwać, nie zostawił też śladów kleju. Opakowanie zamyka się na magnes. Dzięki temu możemy wrzucić róż do kosmetyczki bez obawy o uszkodzenie, ale takie rozwiązanie zapewnia nam również łatwe otwieranie, z którym nie trzeba się siłować. Wewnątrz mamy nasz róż w kamieniu, a na klapce umieszczono napis... można powiedzieć, że motywacyjny :D Produkt jest wegański, zawiera aż 94% składników pochodzenia naturalnego, co jest bardzo ładnym wynikiem jak na kosmetyk kolorowy. Nie wyczuwam tutaj żadnego zapachu. Kolor produktu to ciepły, brzoskwiniowy róż. Jest bardzo uniwersalny i myślę, że będzie pasował wielu osobom. Nie jest zupełnie matowy, a jakby z domieszką rozświetlacza - zapewnia delikatny, satynowy połysk o złotym wykończeniu. Nie widać drobinek, jest to efekt tafli. Róż jest dobrze napigmentowany, można stopniować jego intensywność. Nie jest suchy czy pudrowy - ma miękką, kremową, jedwabistą konsystencję, odrobinę przypomina masełko. Z łatwością rozprowadza się na skórze. Nie sprawia problemów przy rozcieraniu, nie tworząc plam ani smug. Dobrze "przykleja się" do skóry, stapia się z nią, jak również nie kłóci się z innymi kosmetykami (m.in. podkładem). Nie osypuje się podczas aplikacji. Kosmetyk jest bardzo trwały - utrzymuje się cały dzień bez uszczerbku. Nie sprawia też trudności przy demakijażu. Róż daje bardzo naturalny, nieprzerysowany efekt. Ożywia całą twarz, nadaje jej świeżości i promienności. Dzięki temu wyglądamy bardziej dziewczęco oraz młodzieńczo. Lubię go używać także jako cień do powiek. Można nim wyczarować efekt odpowiedni zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia. Myślę, że jest to bardzo ciekawa propozycja na rynku kosmetycznym.
    Zalety:
    • uniwersalny kolor,
    • kremowa konsystencja,
    • dobrze napigmentowany,
    • satynowe wykończenie,
    • trwałość,
    • odpowiedni zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia,
    • można używać również jako cień do powiek,
    • wydajność,
    • skład.
    Wady:
    • brak.
    Otrzymałam w prezencie
    34 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 10 stycznia 2023 o 21:12
    Rozświetlony efekt na skórze
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Róż przypomina produkty Benefit. Ładny, uniwersalny odcień, który ładnie uzupełnia makijaż. Kolor brzoskwiniowy. Róż posiada drobinki zapewniające ciekawy efekt na skórze, która staje się rozświetlona. Produkt jest wydajny, dobrze napigmentowany - dzięki czemu użytkowanie jest szybkie. Produkt bezproblemowo się aplikuje. Ładne opakowanie przyciąga uwagę. Jest niewielkie, poręczne, lekkie.
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl
    19 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 3 stycznia 2023 o 16:46
    Róż Paese
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    + ładne opakowanie + wydajność + dostępność + ładny odcień + uniwersalny odcień + rozświetlony efekt + ładna szata graficzna + bezproblemowa aplikacja + dobra pigmentacja -wysoka cena
    17 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 25 czerwca 2024 o 17:20
    róż paese
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kartonowe opakowanie, estetyczne. Bardzo dobry pigment, wystarczy niewielka ilość, żeby uzyskać piękny brzoskwiniowy kolor. Trwały, wydajny. Na pewno kupię jeszcze nie raz.
    Zalety:
    • Trwałość
    • jakość opakowania
    • Piękny brzoskwiniowy odcień
    • Bardzo dobry pigment
    • łatwość blendowania
    • nie robi plam
    Wady:
    • brak
    Drogeria Hebe
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 27 marca 2024 o 17:23
    Róż paese&cocolita
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Róż ma piękny kolor i bardzo łatwo się rozporowadza,daje naturalny efekt i jest bardzo wydajny.Ma on w sobie lekkie rozświetlenie które dodatkowo sprawia że nasza skóra jest bardziej błyszcząca. Trzyma się dobrze przez kilka godzin potem widać go nieco słabiej.
    Zalety:
    • Naturalny efekt
    Drogeria Cocolita.pl
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną