Paese, Paese x Cocolita, Sun Kissed Blush (Róż do policzków)

Paese, Paese x Cocolita, Sun Kissed Blush (Róż do policzków)

Naturalne rumieńce mają najpiękniejsze kolory - zwłaszcza te w ciepłych odcieniach brzoskwini, pojawiające się na twarzach muśniętych słońcem. Taki właśnie rumieniec był inspiracją do stworzenia nowego koloru różu do policzków.

Róż mieni się delikatnymi drobinkami i pozostawia satynowe wykończenie. Dzięki niemu twarz wygląda świeżo i promiennie. Można nakładać go również jako cień do powiek, by dodać oczom subtelnego blasku. Doskonale się rozprowadza i daje długotrwały efekt.

94% składników pochodzenia naturalnego

Rozświetlający róż, który łatwo pokochać :-)

To mój pierwszy róż marki Paese. Samą markę już trochę znam i jest jedną z moich ulubionych polskich marek. W ogóle bardzo podoba mi się nazwa dla różu 'Sun Kissed', nie wiem jak Wy, ale ja na nazwy lubię zwracać uwagę.

Opakowanie różu jest ładne, praktyczne, wykonane z lekkiej tektury zamykanej na magnes. Pojemność różu to 9g, także całkiem sporo, zwłaszcza, że cena to 34,90zł - na pewno do przełknięcia. Kolorystyka opakowania czasem mnie wprowadza w błąd, bo jest beżowo-fioletowe i myślę, że to rozświetlacz a w przypadku rozświetlacza jest różowo-niebieskie i myślę, że to róż, ale to pewnie kwestia przestawienia się:)

Sam produkt w dotyku jest aksamitnie gładki i ma piękny, twarzowy kolor, w którym świetnie się czuję. Mam ciepły typ urody i bardzo lubię róże wpadające w odcień brzoskwini i zdecydowanie chętniej wybieram te satynowe niż matowe. Tutaj mamy satynowy róż z piękną, złotą poświatą. Jak przyjrzymy mu się naprawdę blisko to widać minimalne drobinki rozświetlające, ale na twarzy nie są zauważalne, widać na niej wyłącznie cudowną satynę. Zwolenniczki subtelnego blasku pewnie byłyby skłonne dla niego zrezygnować z rozświetlacza i w sumie mnie to nie dziwi, bo nadaje cerze tak pięknego, zdrowego blasku, że aż chce się na niego patrzeć <3 Jest bezproblemowy w aplikacji, bezpiecznie napigmentowany i trudno z nim przesadzić. Blenduje się łatwo i najlepiej nakłada mi się go puchatym pędzlem z dość luźnym włosiem - wtedy chmurka koloru gwarantowana, bez plam czy smug.

Róż pięknie będzie wyglądał w połączeniu z brązerem z tej samej serii lub na już opalonej skórze. Bardzo ładnie podkreśla opaleniznę i czyni cerę zdrowo wyglądającą, promienną, upiększoną. Jest trwały, na mojej skórze widzę go praktycznie przez cały dzień, aż do samego demakijażu, nie ma też problemu z jego zmywaniem. Nie zapycha cery, nie podkreśla mi niedoskonałości. Polecam nakładać go na pędzel dość lekką ręką, bo może się nieco sypać a przecież nie chcemy marnować tak ładnego kosmetyku. Z innych plusów wspomnę, że róż zawiera aż 94% składników pochodzenia naturalnego i cieszę się, że polska marka stawia też na naturalny, bardziej wartościowy skład.

Cóż mogę więcej powiedzieć? Bardzo chętnie po niego sięgam, łatwo się z nim pracuje a w porannym pośpiechu nikt nie chce makijażowej wpadki. Polecam nakładać go nie tylko na policzki, ale i na grzbiet nosa, nadaje wtedy piękny efekt rumieńca, ślicznie wygląda też w szybkim makijażu oka. Jakość produktu mnie zadowala, cena nie odstrasza a opakowanie jest przyjazne w podróży. Polecam, naprawdę warto <3

Polecam produkt

Róż zamknięty jest w lekkim i wygodnym opakowaniu. Ma bardzo ładny, delikatny i uniwersalny kolor który nadaje zdrowe delikatne rumieńce. Produkt ma kremową konsystencję, nie jest suchy, nakłada się z łatwością nie tworząc plam. Nadaje świetlisty, satynowy blask.

Dobrze napigmentowany róż który sprawdzi się na każdej cerze

Z różem pracuje się naprawdę wyśmienicie. Łatwo się rozprowadza na skórze. Jest dobrze napigmentowany, ale jednocześnie trudno jest nim narobić sobie plam. Osobiście preferuję nakładanie go nieco większym puchatym pędzelkiem. Wtedy zapewniam sobie naturalny, ale też długotrwały efekt promiennej cery, który utrzymuje się bez problemu przez cały dzień. Nie mam tu na myśli doby, ale 12 godzin na spokojnie (dłużej nie próbowałam). Co jest w nim wyjątkowego, to na pewno fakt iż nie jest całkowicie matowy. Posiada satynowe wykończenie które nadaje subtelny blask naszym oczom i skórze. Dzięki temu skóra po jego użyciu wygląda maksymalnie świeżo i promiennie. Ja dodatkowo próbowałam skorzystać z niego jako cienia do powiek i powiem Wam, że naprawdę się sprawdził. Polecam przetestować własnoręcznie na sobie. :)

Róż, który nadaje cerze zdrowego kolorytu

Ten róż, to prawdziwy cukiereczek zamknięty w kompaktowej poręcznej paletce! Jego odcień jest absolutnie przepiękny. Bez problemu się go aplikuje, nie tworzy trudnych do roztarcia plam. Można z łatwością stopniować jego intensywność. Róż sprawia, że cera wygląda na zdrową, świeżą i wypoczętą. Bardzo ładnie podkreśla policzki i wygląda naturalnie. Ma on delikatnie brzoskwiniowy odcień i rozświetlające wykończenie, ale na pewno nie są to duże drobiny. Myślę, że super sprawdzi się u osób w każdym wieku bez względu na typ urody.

Używa produktu od: próbka

Nie przepigmemtowany

Delikatny, brzoskainiowy róż,
ma delikatny błysk,
nie jest zbyt mocny,
dobrze też funkcjonuje jako cień
Można stopniować
Produkt dostałam do testów, bardzo ładny i twarzowy kolor, na pewno będę używać w codziennym makijażu

Dosłownie pocałunek słońca!

Zawsze omijałam róże z satynowym odcieniem , ale ten przekonał mnie do siebie totalnie . Błysk nie jest kiczowaty ,kolor dodaje świeżości i nie zjada reszty makijażu.

Pracuje się nim bardzo dobrze i mogę go polecić .

Sun Kissed Blush (Róż do policzków

Róż w idealnym dla mnie odcieniu,nie mocno napigmentowany,delikatny,satynowy.Wystarczy muśnięcie by nadac twarzy świeży,zdrowy wygląd. Nie można zrobić nim krzywdy
polecam

Moc różu

Odkąd zaczęłam używać tego różu, stwierdziłam, że jest on moim ulubieńcem. Poprzednie zostawiały plamy, jednak ten delikatnie, dzięki swojej konsystencji i odcieniowi, jak i możliwości stopniowania koloru, sprawia, że moje policzki są cudowne, takie o jakich zawsze marzyłam. Jestem zachwycona. Jeszcze ten design produktu według mnie jest wręcz idealny.

Używa produktu od: próbka

Dziewczęcy rumień

Najbardziej przypadł mi do gustu odcień tego różu jest mega dziewczęcy. Delikatny i subtelny. Nie bryluje się. Świetne jakość produktu. Chętnie sięgnę po niego ponownie.

Super róż

Róż znajduje się w wygodnym tekturowym opakowaniu. Produkt bez problemu rozprowadza się na twarzy i daje ładny naturalny efekt. Skóra wygląda zdrowo i promiennie. Atutem tego różu jest to, że daje długotrwały efekt i przez cały dzień pięknie się prezentuje. Bez wątpienia jest to produkt godny polecenia.

Świetny.

Róż do policzków zapakowany w fajnym papierowym pudełeczku zamykany na magnesy. Kolor różu bardzo ładny, nadaje delikatne wykończenie makijażu z lekkim połyskiem. Róż utrzymuje się na twarzy przez cały dzień. Przyjemnie się go nakłada, nie można zrobić sobie nim plam, rozprowadza się idealnie. Bardzo dobry róż do policzków, będzie moim ulubionym kosmetykiem.

Trwałość i kremowa konsystencja

Kremowa konsystencja różu sprawia, że z łatwością się on rozprowadza i efektownie rumieni policzki, ma satynowe wykończenie.
To co urzeka to jego naturalność, wegański skład tj. 94 % składników jest pochodzenia naturalnego. Kartonowe opakowanie, które odpowiednio zabezpiecza magnesem, który chroni przed otworzeniem i pokruszeniem, Róż jest bardzo trwały, nie uczula mojej skóry.