Maybelline New York, Dream Lumi Touch, Highlighting Concealer (Korektor rozświetlający)

Korektor rozpraszający światło i jednocześnie maskujący niedoskonałości, dzięki sile barwników maskujących zmieszanych w rozświetlającej bazie żelowej.

rozświetlające
pod oczy
w pędzelku / w aplikatorze

Przyzwoity korektor!

Maybelline wciąż mnie pozytywnie zaskakuje.
Ten niepozorny korektor ma dwie zalety, którymi przebija chociażby korektor Sisleya:
- nie ma mowy o zbieraniu się w zmarszczkach mimicznych
- bardzo ładnie się wtapia

Do tego muszę dodać, że ładnie się rozprowadza i nie wysusza okolic oczu, co jest dla mnie ważne. Krycie jest średnie - dla mnie w sam raz.

Wielki minus, to jednak brak rozświetlenia - w każdym razie ja takowego nie dostrzegam.

fajny korektor za niewielkie pieniądze

Bardzo fajny ten korektor. Przede wszystkim ma ładny jasny odcień, który świetnie się stapia z moją jasną cerą. Ładnie kryje, można nawet powiedzieć, że bardzo dobrze - wklepany w okolice oka, doliny łez świetnie kryje cienie i inne "cuda", którę chcę ukryć dane dnia. W razie potrzeby można wklepać więcej kosmetyku ale i tak ładnie się to ze sobą stopi. Nie wchodzi w zmarszczki. Długo trwa na swoim miejscu.
Rozświetlenia takiego typowego nie widzę (pod tym kątem loreal true mach jest lepszy, ale ten z kolei gorzej kryje). Fajna cena i cała reszta powyżej sprawia, że z zakupu jestem zadowolona jak chyba jeszcze z żadnego korektora wcześniej.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Przyjemny

Bardzo przyjemny korektor.
Pod oczy spisuje się bardzo dobrze:
- nie włazi w zmarszczki,
-lekko rozświetla (brak jakichkolwiek drobinek)
- dobrze się trzyma,nie ściera się,
- spojrzenie wygląda świeżo.

Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

słabo kryje

kupiłam ten produkt tydzień temu namówiona przez Panią z superpharma (nie było mojego korektora z Loreala, a musiałam coś kupić na szybko). Wybrałam najjaśniejszy odcień, bo podkłady też zawsze mam najjaśniejsze. Ogóle to mam duże problemy z cieniami pod oczami, a ten korektor praktycznie wcale nie pomaga. Niweluje cienie w 10% może 25%. Już nigdy więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: tygodnia

Znakomity dla bladolicych.

Produkt na naprawdę wysokim poziomie. Może od razu przejdę do zalet i wad korektora:

+ doskonale maskuje cienie pod oczami (a mam naprawdę duże podkówki)
+ wygląda niesamowicie naturalnie- rozświetlający nie znaczy w tym przypadku błyszczący.
+ trwały
+ poręczny i wygodny w aplikacji
+ piękne, estetyczne opakowanie

- mam najciemniejszy odcień 03 sand/sable- niestety okazuje się za jasny- teraz gdy troszkę się opaliłam na twarzy (choć nie jakoś spektakularnie) dość mocno odznacza się - za to odejmuję pół gwiazdki.