NYX Professional Makeup, Bare With Me, Concealer Serum (Korektor-serum)

NYX Professional Makeup, Bare With Me, Concealer Serum (Korektor-serum)

Zobacz oferty

zobacz na Opineo.pl

REKLAMA
Pojemność 9.5 g
Cena PLN 45.90

Pożegnaj stres skóry dzięki naszemu Bare With Me Concealer Serum. Nasza hybryda serum i korektora pomaga zamaskować cienie pod oczami, przebarwienia i suche plamy na skórze, a jednocześnie pomaga nawilżyć skórę aż do 24 godzin. Lekka, łatwo rozprowadzająca się formuła zapewnia średnie krycie z naturalnym wykończeniem dla zdrowo wyglądającego blasku. To makijaż bez makijażu, wykonany dobrze. Bonus: możesz go nawet używać na swoim ciele! Formuła w 100% wegańska i cruelty-free.

Nasz korektor w płynie na bazie wody jest pełen przyjaznych dla skóry składników, takich jak grzyb tremella, ekstrakt z cyki i zielona herbata. Jest nawilżający i odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, zwłaszcza tej suchej lub wrażliwej.

Benefity:
● Zapewnia do 24 godzin nawilżenia dzięki lekkiej formule
● Hybryda do pielęgnacji skóry i makijażu, wypełniona składnikami kochającymi skórę
● Formuła średnio kryjąca maskuje niedoskonałości, takie jak cienie i suche plamy
● Możliwość mieszania; nie wygląda na suchą ani ciastowatą
● Pomaga ukoić skórę i zakrywa zaczerwienienia
● Można stosować na twarz i ciało
● Idealny do naturalnego makijażu
● Wegańska i wolna od okrucieństwa formuła

pod oczy, do twarzy
kryjące
we fluidzie

hit

KOCHAM TEN KOREKTOR
miłość od pierwszego użycia pięknie wygląda pod okiem mega długo się trzyma dobrze kryje pomimo że to kosmetyk pielęgnujący pod okiem wygląda naturalnie opakowanie moim zdaniem jest bardzo wygodne z pompką i mamy pewność że wszystko wykorzystamy to moje już z 5 opakowanie a nigdy tak często do niczego nie wracam szczerze polecam to do każdej cery

Korektor pod oczy

Najlepszy korektor pod oczy, mógłby konkurować z produktami z perfumerii. Delikatna formuła która świetnie kryje zasinienia nie wysusza okolicy pod okiem. Wygląda świetnie z każdym podkładem i pudrem, nie waży się i nie zbiera się w zmarszczkach.

Bardzo dobry korektor

Kupiłam ten korektor z polecania raz użyłam i nie byłam zachwycona, ale zrobiłam drugie podejście i się zakochałam. Ma naprawdę bardzo dobre krycie, nie wysusza skory, nie zapycha (a dla mnie to bardzo ważne) wyglada na twarzy tak świeżo i naturalnie, czasem używam na cala twarzy jak chce lekki makijaż i tak też się super sprawdza.

Ponadczasowy HIT

Pokochałam ten Korektor-serum od pierwszego użycia Dziewczyny !!! Mój makijaż dzięki niemu odzyskał swoje nowe Ja i znaczenie - dzięki niemu wyglądam nie tylko zdrowo i wypoczęta ale pełna blasku. Konsystencja jego jest lekka przez co znakomicie się rozprowadza a na skórze go totalnie nie czuć, jest po prostu idealny. Warto zaznaczyć że nie wchodzi w załamania i jest długotrwały
(wytrzymał na mojej skórze w pracy 10h +).
Jak producent zaznacza jest jak SERUM zawarte w korektorze. Mój totalny Must Have!

• Trwałość: 4
  • Opakowanie: 4

Wielofunkcyjny, idealny korektor.

Mój ulubiony korektor od lat. Można stosować go pod oczy , na niedoskonałości czy też na całą twarz jako podkład. Konsystencja jest cudowną - korektor jest bardzo płynny ale wciąż ma dosyć dobre krycie które można sobie na spokojnie zbudować, ogółem daje taki glowy efekt. Produkt jest też mega wydajny , podoba mi się też że opakowanie jest higieniczne i nakładamy na twarz korektor placami a nie aplikatorem. Jedyne do czego można się przyczepić to , że w pewnym momencie pompka przestaje działać a w środku wciąż jest całkiem dużo produktu.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

• Opakowanie: 5

Korektory to nieodłączne elementy mojego codziennego makijażu. Naprawdę nie wyobrażam sobie już bez nich życia. Posiadam dość mocno widoczne cienie pod oczami, dlatego każdy kosmetyk o działaniu maskującym jest w moich zbiorach mile widziany. Najbardziej lubię te lekkie formuły ale jednak z dość mocnym działaniem maskującym. Tym razem zdecydowałam się na propozycję od marki NYX z serii Bare With Me. Miałam już do czynienia z kilkoma produktami z tej serii i co do zasady byłam z nich bardzo zadowolona, dlatego też ze sporą chęcią zdecydowałam się na przetestowanie kolejnego kosmetyku z tej linii.

Kosmetyk został zamknięty w opakowaniu w formie buteleczki o pojemności 9,6 ml. Cena regularna korektora wynosi ponad pięćdziesiąt złotych. Opakowanie jest przeźroczyste i doskonale widzimy ile kosmetyku wciąż nam pozostało. Na buteleczce umieszczone zostały wszelkie, najważniejsze informacje na temat produktu, takie jak jego nazwa, logo producenta, skład czy krótki opis. W rolę aplikatora wciela się działające bez zarzutu pompka.

Produkt dostępny jest w naprawdę wielu wersjach kolorystycznych, ja zdecydowałam się na kolorek 02 Light. Jest to bardzo ładny, jasny beż, subtelnie wpadający w żółty odcień. Ma naprawdę lekką konsystencję, dokładnie tak jak serum. Przepięknie się aplikuje i nie wchodzi w zmarszczki. Poziom krycia określiłabym jako pełny. Zdecydowanie zakrywa nawet mocno widoczne cienie. Daje efekt rozświetlenia oraz nawilżenia na skórze.

Kosmetyk od marki NYX posiada naprawdę bardzo mocny poziom krycia oraz lekką konsystencję, naprawdę niczym serum. Jest bardzo wydajny i dostępny w wielu ciekawych kolorach. Zdecydowanie mogę polecić ten kosmetyk.

• Wydajność: 3
  • Opakowanie: 4

perełka

Zdecydowanie mój ulubiony korektor. Kolor dobrałam idealnie, świetne krycie i efekt profesjonalnego makijażu, dodatkowo super nawilża i wtapia się w skórę. Idealny na wieczorowe wyjścia. Mój must have!

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Trwałość: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3

No nie przekonał mnie

Zużyłam całe opakowanie w odcieniu light no i jakoś nie jestem zachwycona. Odzień jakiś taki dla mnie ziemisty no i po prostu nie porwał mnie, mam wiele lepszych korektorów. Był ok, ale nie wrócę do niego. Na plus opakowanie, bo przynajmniej wiadomo, że zużyliśmy cały produkt i nic nie zostało w opakowaniu.

totalny ulubieniec

Właśnie skończyłam pierwsze opakowanie wiec to idealny czas na podsumowanie. A wiec - zamówiłam już kolejna sztukę. Ten korektor jest po prostu wspaniały. Robi wszystko co trzeba. Idealnie nawilża moja sucha skore pod okiem, mocno kryje cienie pod oczami i pięknie wygląda. Łączy się z wieloma pudrami i kremami. Nie zbiera się w załamaniach. Bardzo podoba mi się także opakowanie airless. Mamy wtedy pewność, ze zużyjemy produkt do samego końca! Co więcej, jest bardzo wydajny i wystarcza na wieki. Wystarczy odrobinka aby zakryć cienie pod oczami. To mój totalny ulubieniec, używam go codziennie. Uważam, ze jest warty swojej ceny.

• Trwałość: 4

Najlepszy kosmetyk wielozadaniowy

Uwielbiam go!

Korektor jest leciutki, a zarazem kryjący. Nie powoduje przesuszenia nawet teraz gdy zmagam się z nadmiernym przesuszeniem związanym z alergią.
Idealnie sprawdza się w roli kosmetyka wielozadaniowego - gdy wyjeżdżam wrzucam go do kosmetyczki jako podkład, korektor i bazę pod cienie :)
Na twarzy wygląda gładko, kryje co ma kryć i wystarczy niewielka ilość. Po nałożeniu skóra wygląda jak skóra - nie jak tapeta. Utrzymywanie się również jest na zadowalającym poziomie, w połowie dnia dobrze poprawić go pudrem i będzie idealnie

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

Świetny korektor!

Fantastyczny korektor, który jednocześnie kryje, ale również nawilża. Jest lekki, krycie określiłabym jako średnie. Jest bardzo przyjemny w trakcie "noszenia". Opakowanie też na plus, wygodna pompka, którą łatwo można regulować ilość wyciskanego produktu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

• Zgodność z opisem producenta: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 2

Niepodobny do działania serum

Gdy używam tego korektora to słyszę że za mocno się pomalowałam, że mam za dużo tapety. Spowodowane jest to tym, że korektor jest bardzo matowy i jakby suchy. Stosuje go na podkład w celu rozjaśnienia defektów, niestety nie wiem dlaczego nazwany jest serum.