Beyonce, Pulse EDP

Beyonce, Pulse EDP

Nowy zapach Beyonce ma znacznie różnić się od poprzednich. Nutą przewodnią jest tutaj niebieska orchidea, która nie pojawiła się wcześniej. W perfumach będzie też znaczna przewaga nut cytrusowych, co doda zapachowi świeżości. Mocno wyczuwalny ma być także kwiat gruszy.
Tym co łączy Beyonce `Pulse` z `Heat` i `Heat Rush` jest dodatek silnych, zmysłowych akcentów. Poczujemy w nim wanilię z Madagaskaru, piżmo i drzewo sandałowe. Wszystko ma sprawiać, by zapach był seksowny i energetyzujący, tak jak sama piosenkarka.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytrusy, kwiat gruszy, bergamot
nuta serca: niebieska orchidea, jaśmin, peonia
nuta bazy: wanilia, piżmo, drzewo sandałowe

17% jesień/zima 83% wiosna/lato

Flakon wywrotowiec

Zapach bardzo mi się podoba jest lekko słodki ale nie dusi mnie ta słodyczą. To pierwsze słodkie perfumy które mi nie przeszkadzają i nie są nachalne.
Są niestety krótkotrwałe i wstyd że zapach z Avonu Viva La Vita jest trwalszy od nich.
Szybko wietrzeją na skorze.
Flakon ciekawy ale irytujący ciągle mi się wywraca albo to ja taka niezdara jestem.
Nie skreślam tych perfum i nie skreślam Beyonce bo bardzo podobają mi się jej zapachy.

Cudowny zapach

Przepiękny zapach o słodkiej woni z odrobiną pikanterii. Zapach długo się utrzymuje jest intensywny . Produktu używam od ponad 4 lat jestem nim zachwycona

Ulotny, chemiczny, niedopracowany

Mam już za sobą bardzo udaną współpracę z 2 innymi zapachami od Beyonce, ale na ten zapach sama z siebie w życiu bym się nie zdecydowała. Zostałam "obdarowana" tym zapachem, ja zawsze przechodziłam obok niego obojętnie z powodu okropnego flakonu. Bardzo lubię piękne, szklane buteleczki, a to dziadostwo nie dość, że niewygodne jak cholera, ciężkie, toporne to i najzwyczajniej w świecie brzydkie. Ok, może więc wewnątrz flakonu będzie lepiej? W końcu uwielbiam Euphorię, którą zamknięto w okropnym metalowym u-bocie? Niestety, zapach naprawdę nie powala.
Zapach mam wrażenie stworzony totalnie na odwal, taka zapchajdziura - wypuścić coś, byle tylko nie było, że konkurencja coś wrzuciła na ten sezon, a my nic.
W ogóle nie wyczuwam cytrusów, nie jest on zapachem świeży, jak sugerują to opisy producenta. Wyczuwam kwiat gruszki (za gruszką w kosmetyce nie przepadam, bo jej zapach jest dla mnie taki "zamulony") i drzewo sandałowe. Pulse są bardzo syntetyczne, rozwodnione, "cienkie". Jakościowo można porównać je do najtańszych sezonówek Avonu lub La Rive. Idealne dla kogoś, komu wisi czym pachnie i chce się stopić z ulicą.
Trwałość naprawdę kiepska, trzymają się skóry max do 3 godzin. Jak dla mnie ogromna zapaść jakościowa tego zapachu między chociażby Heat. Szkoda, że twórcy zapachów celebrytów często idą na ilość, a nie na jakość i zamiast dłużej popracować nad fajnym, dopracowanym zapachem, tworzą po kilka byle jakich sezonówek. Bez bezpośredniego testu w drogerii, na pewno nie zdecyduję się na żadną nową wersję od Beyonce.

Zapach z dzieciństwa

Skusiła mnie promocyjna cena w Rossmannie. Nie wiem dlaczego zapach przypomina mi gumę balonową. Ale to na plus. Opakowanie ciekawe, odmienne od pozostałych odsłon Beyonce. Jeśli chodzi o trwałość 4-5 godzin.

Średni

Zapach średnio mi przypadł do gustu po Pulse NYC. Trwałość ok. Zapach z godziny na godzinę przechodzi proces ewolucji. Po
kilku godzinach już jest trochę inny. Lekki i przyjemny zapach. Z pewnością zapach skierowany w lato. Dosyć słodko pachnie. Opakowanie kreatywne i ładne. A buteleczka poręczna.

przyjemny zapach

Nawet dość polubiłam ten zapach. Jest dość łagodny, nie drażniący, przy czym dość długo się utrzymuje, opakowanie solidne. Zapach na co dzień i na wieczorne wyjścia.

Najlepszy zapach od Beyonce

Dla mnie jest to najlepszy zapach od Beyonce.. i zupełnie nie wiem czemu jest tak słabo doceniany. Pozostałe są duszące (np. czerwone) lub słabo wyczuwalne (pomarańczowe). Beyonce Pulse to trwały, raczej wieczorowy zapach. Używam ich na wesela czy wieczorowe wyjścia i jestem bardzo zadowolona. Buteleczka obłędna, a kompozycja zapachowa nietuzinkowa, choć nieco specyficzna. Przeznaczona dla kobiet, które lubią się wyróżniać z tłumu. Myślę, że dla wielbicielek typowych "słodziaków" mogą nie przypaść do gustu.

Bey chyba buty cisną czy coś

Pulse ma być odwzorowaniem radości z występów na scenie, więc jak w tytule Bey musiały cisnąć buty , bielizna badź też szanowny małżonek za słabo klaskał , bo wielkiego entuzjazmu w tych perfumach nie ma.

Opakowanie faktycznie przyciąga wzrok- spojrzałam i zaraz kupiłam nawet mi się wąchać nie chciało ( kosztował grosze więc mała strata)

Faktycznie jedno musze jej przyznać curacao jakie jest główną nutą jest bardzo namacalne ta skórka z neroli - no faktycznie jak w drinku. Najlepszy punkt tego zapachu.

Fajnymi cytrusami się otwiera są dojrzałe ale i lekko kwaśne, dokładnie tak jak każdy lubi.
Następnie te cukrzone cytrusy niestety gasną i czuć kwiecie. To złe kwiecie jest strasznie chemiczne. Żadnego akordu storczyka , piwonii czy lilii wszystko zebrane w nie ciekawy chemiczny kołtun

Gruszka , piżmo i wanilia to chyba nagrywają z Beyonce teledysk , bo na mojej skórze kompletnie ich nie czuje , a są to te akordy które u mnie wystrzeliwują od razu .

Projekcja straszna 3 godziny i po zapachu

Jeśli bym miała porównać je do twórczości Beyonce to tak : jest jedna jej płyta która wyszła tylko w necie i do każdej piosenki był teledysk. Niestety w każdym jednym zanim pieśń się zaczeła Bey mamrotała coś pod nosem przez ponad 5 minut... Nuda Panie. Ani to seksowne , ani miłe

A szkoda , bardzo lubie celebryckie zapachy

Trwałe stosunkowo tanie perfumy

Zakupiłam je w rossmanie, za cenę promocyjną 30ml za 50zł.
Zapach jest trwały, nie należy raczej do świeżych, jak dla mnie bardziej wieczorowe.
Bardzo ładny flakon.

takie sobie

Totalna niespodzianka poświąteczna! Nawet nie spodziewałam się że dostanę (kolejne) perfumy Be. I to jeszcze takie które pewnie sama bym sobie kupiła.

Są w dość nie typowym opakowaniu. W 100% różnią się od serii Heat. Na pewno nie jest słodki i kwiatowy, lecz z nutą owoców cytrusowych i powiewem świeżości.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytrusy, kwiat gruszy, bergamot
nuta serca: niebieska orchidea, jaśmin, peonia
nuta bazy: wanilia, piżmo, drzewo sandałowe

Idealnie sprawdzają się na wiosnę. Wraz z rozkwitem roślinności komponowały się wzorowo.

Słodkie pomarańcze

Dla mnie ten zapach pachnie pomarańczowym likierem, słodkim i przyjemnym. Niestety jest to zapach płaski, nie rozwija się, nie zmienia w interesujący sposób. Psikam się nim na dzień, na wyjścia do sklepu czy na spacer, ale na pewno nie na większe wyjścia, jest po prostu zwyczajny, mało interesujący.
Trwałość średnia, ok. 3 h.
Flakon ustawia się na korku zatkniętym na atomizerze, co mnie wkurzało, bo wciąż trzeba było odwracać butelkę, więc wyrzuciłam ten plastikowy, tandetny korek.
Jest to zapach bezpieczny, znośny, ale taki nudnawy. Szału się nie spodziewajcie.

Cudne

Zapach słodki ale nie nachalny. Idealny na co dzień. Bardzo długo utrzymuje się na skórze. Używam te perfumy już bardzo długo i jest to mój nr 1 wśród zapachów.