Colorescience Pro, Pressed Mineral Pigment (Prasowany puder z pigmentami mineralnymi w kompakcie)

Prasowany puder z pigmentami mineralnymi w kompakcie Pressed Mineral Powder Compact. Dzięki zawartości naturalnych minerałów skóra wygląda młodo, zdrowo i promiennie.
Jak stosować:
- w celu uzyskania jednolitego efektu kryjącego nakładać na całą twarz przy pomocy gąbki. Należy przycisnąć gąbkę do sprasowanego podkładu i delikatnie rozprowadzić po twarzy. W przypadku nałożenia zbyt dużej ilości podkładu należy użyć drugiej gąbki do uzyskania jednolitego koloru,
- dla uzyskania efektu matowej cery należy nabrać minerały na gąbkę, a następnie przełożyć je na puszek i zwilżyć wybraną mgiełką Spritzer (wilgotną gąbkę powinno się przechowywać w dolnej części kompaktu). Nie należy spryskiwać samego kompaktu,
- aby osiągnąć mniej kryjący efekt lub do zamaskowania drobnych zmian podkład należy nałożyć przy pomocy pędzla do podkładu lub pędzla do korekcji.
Zalety:
- doskonale kryjący podkład,
- skutecznie koryguje zaczerwienienia po zabiegach kosmetycznych, nierówny koloryt oraz niedoskonałości skóry,
- nie brudzi ubrań,
- można stosować do całego ciała – pokrywa żylaki i rozstępy, w połączeniu z innymi produktami Colorescience.
Aktywne składniki:
- tlenek cynku i dwutlenek tytanu,
- geranium, lawenda i drzewo sandałowe o aromaterapeutycznym działaniu łagodzącym,
- witaminy A i E zawarte w mice to antyoksydanty

Jestem bardzo zadowolona.

Jestem "szczęśliwą" posiadaczką skóry suchej z delikatnymi naczynkami i przebarwieniami. Ten produkt jest dla mnie niezastąpiony. Mimo pudrowej konsystencji nie mam uczucia ściągnięcia skóry,doskonale kryje i utrzymuje się 24h.
\\nRewelacyjnie sprawdził się również na dojrzałej skórze mojej mamy. Delikatnie wygładził i zamaskował zmarszczki.

Rewelacyjny kryjący podkład mineralny

Rewelacyjny podkład kryjacy mineralny. Pieknie pokrywa niedokonałości skóry.
Natomiast nałożyłam go swojej starszej siostrze i niestety się nie sprawdził na jej skórze. Tak wieć polecam go dla skór mieszanych i tłustych- świetnie kryje i długo się utrzymuje.
Dlatego polecam spotkanie z ambasadorka Colorescience Pro które dobiorą Wam kosmetyki do Waszej cery.
Swoja siostre już umówiłam :) i dla niej najlepszy okazał się sunscanny Colorescience pro -puder sypki jako podkład, poniewaz ma bardzo suchą i już zwiotczała skóre. Jest dla niej lżejszy i lepszy.
A za zakupy u ambasadorki otzrymała 5% rabat i gratisy dopasowane do jej typu cery.
kontakt z ambasadrokami na www.colorescience.pl

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 jeszcze mam prawie pełny

Rewelacja

Produkt dość drogi, ale wart swojej ceny! Kryje wszystko, a siłę krycia można stopniować w zależności od nałożonej warstwy. Rzeczywiście kryje żylaki i naczynka. Przez lata stosowałam ciężkie kamuflaże kremowe, które przy codziennym stosowaniu przesuszały moją skórę i zapychały pory. Musiałam ciągle wybierać między naturalnością a idealnym pokryciem niedoskonałości. Tu ten problem znika. Pudru nie czuję na twarzy, a przy tym przez wiele godzin skóra nie wymaga poprawek. Używam koloru \\\'All Even\\\'. Mam cerę jasną o ciepłym zabarwieniu. Polecam wszystkim fankom makijażu mineralnego.