Eveline Cosmetics, Nail Therapy Professional, Miękkie i zadbane skórki, Preparat do usuwania skórek

Zobacz oferty

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Profesjonalny preparat marki Eveline Cosmetics, który szybko, łatwo i skutecznie usuwa suche, zgrubiałe i przerośnięte skórki wokół paznokci, bez ryzyka powstania uszkodzeń. Żel do skórek Eveline Cosmetics zapobiega zadzieraniu, pękaniu i narastaniu skórek na płytkę paznokciową.
Zawiera olej z awokado, który pielęgnuje, wygładza i intensywnie je nawilża.

w tubce
preparaty do skórek

Kupiony w: Drogeria Hebe

• Wydajność: 3
  • Opakowanie: 1

niezły, ale nie dla mnie

Od wielu lat sama robię sobie paznokcie i mam wręcz obsesję na punkcie zadbanych skórek, więc miałam już okazję testować wiele preparatów do usuwania skórek. Ten kupiłam kilka miesięcy temu na promocji w drogerii i prawdę mówiąc mam mieszane uczucia.
Zacznę może od plusów, bo występują mimo, że ten preparat nie okazał się moim ulubieńcem.
+ działa - zmiękcza skórki, ułatwia znacząco ich usuwanie - i to jest największy plus, bo produkt spełnia swoje zadanie. Co prawda nie dzieje się to błyskawicznie i jeśli skórki są suche i dość twarde to trzeba jednak odczekać kilka minut zanim preparat na nie zadziała (choć to raczej nie jest nic szczególnego)
+ ma delikatny, jakby migdałowy zapach - moim zdaniem przyjemny
+ nie uczula, nie podrażnia
Na duży minus:
- opakowanie - dla mnie bardzo niewygodne. Mała odkręcana tubka. Bardzo nieporęczne wg mnie i uciążliwe - jestem zdecydowaną zwolenniczą preparatów do skórek w formie buteleczki z pędzelkiem. Ciężko jest wydozować odpowiednią ilość, bardzo często zdarzyło mi się, że po naciśnięciu tubki wyleciało z niej za dużo lub za mało produktu i przez to cierpi jego wydajność. Ciężko go rozprowadzić wokół paznokcia, bo właściwie nie ma żadnego aplikatora, a podłużne zakończenie tubki nie jest w ogóle pomocne . Dodatkowo nie widać ile preparatu zostało nam jeszcze w opakowaniu.
Podsumowując produkt sam w sobie dobry, ale dla mnie zamknięty w okropnie uciążliwym opakowaniu i przez to na pewno nie zagości już w mojej kosmetyczce (chyba, że producent zmieni opakowanie na wygodniejsze;))

• Opakowanie: 3

Pozwala na szybkie i dokładne usuwanie skórek

Bardzo lubię ten produkt. Pierwszy raz kupiłam go ponad rok temu z czystej ciekawości. Problem odrastających skórek towarzyszył mi od dawna i szukałam sposobu na ich szybsze oraz efektywniejsze wycinanie. Nie spodziewałam się cudu, który usunie moje skórki w 15 sekund zgodnie z zaleceniami producenta, jednak bardzo pozytywnie się zaskoczyłam.

Dzięki małej i zręcznej tubce aplikacja jest bardzo łatwa. Wystarczy niewielka ilość produktu nałożona na każdy palec, aby faktycznie sprawnie pozbyć się nieestetycznych skórek. Jedyny minus jest taki, że produkt dość szybko zastyga, dlatego ja stosuję go schematycznie (aplikacja produktu - wycięcie skórki przy danym paznokciu). Ponadto, gdy jest już mała ilość produktu tubka potrafi się zapowietrzyć i ciężej zaaplikować preparat.

Poleciłam ten produkt także mojej mamie, która zmaga się z problemem skórek podobnie jak ja i obie z czystym sumieniem możemy przyznać, iż ten preparat jest naprawdę skuteczny i znacznie skraca czas opracowywania skórek, sprawiając że dłonie wyglądają zadbanie i estetycznie.

Świetnie usuwa skórki!

Kupiłam pierwsze opakowanie wiele lat temu i mimo testowania wielu innych produktów to ciągle wracam do tego! Fajna konsystencja, łatwy w użyciu. Nie wyobrażam sobie mojego manicure bez tego produktu. Zawsze w mojej kosmetyczce!

U mnie sprawdził się idealnie polecam!

• Zapach: 4
  • Opakowanie: 5

Szybki sposób na zadbane dłonie .

Każda kobieta chce mieć zadbane dłonie, ten preparat pozwala na szybkie pozbycie się niepotrzebnych i żle wyglądających skorek wokół paznokci. działa on bardzo szybko i skutecznie, co najważniejsze.
Jest wydajnym produktem, koloru mlecznego, konsystencja nie za gęsta, zapach zaś taki chemiczny po prostu.
Lubię go używać, często do niego wracam już od kilku lat.
Niezawodny pomocnik !

• Opakowanie: 5

Łatwe i szybkie usunięcie skórek

Bardzo lubię ten preparat. Dzięki niemu łatwo i szybko usuwam skórki. Zaznaczę że moje skórki są miękkie i nie wiem jak preparat sprawdza sie przy grubszych i twardych skórkach. Kosmetyk posiada wygodną końcówkę ułatwiającą aplikację. Dzięki swojej kremowo-żelowej konsystencji jest bardzo wydajny.

Wizażanki najczęściej polecają:

Skuteczny

Mały bardzo wydajny i bardzo skuteczny produkt. Bardzo szybko zmiękcza skórki pozwalał jej odsunąć. Zdecydowanie nie najlepszy jaki do tej pory miałam.

• Wydajność: 4
  • Zapach: 4
  • Opakowanie: 4

Całkiem fajny, ale są lepsze!

To był mój pierwszy produkt służący usuwaniu skórek. Jest dobry i naprawdę ok, ale mam teraz Sally Hansen i jest troszkę lepsza.

Aplikacja produktu jest bezproblemowa, szczególnie, że mamy tutaj taką małą tubeczkę. Niestety pod koniec już trudniej wydobyć preparat. Wystarcza na dość długo. Ma kremowo-żelową konsystencję.

• Wydajność: 4

zadbane skórki

To najlepszy produkt do skórek jaki znam. Kupiłam już 4-te opakowanie. Moje skórki są delikatne i to czego potrzebuję to ich odsunięcia (ach, jak tu się dobrać do tych półksiężyców?) i zmiękczenia.

Trzymam tak jak pisze producent - 1 minutę i odsuwam drewnianym patyczkiem (szkoda, że producent nie załącza patyczka). Potem myję ręce i jeszcze, na mokro, pod strumieniem wody, odsuwam skórki szczoteczką.

Produkt sprawdza się bardzo dobrze. Nie podrażnia skóry (ale trzymam krótko), nie wysusza. Nie odsuwa skórek tak jak na fotografii na opakowaniu, ale wyglądają zdecydowanie lepiej niż przed użyciem.

Przyzwoity

Na pewno nie działa w sposób profesjonalny. Na pewno nie poradzi sobie przy grubych, zaniedbanych skórkach. Jeżeli jednak ktoś odsuwa skórki systematycznie, ma je w miarę zadbane i miękkie, to ten preparat do domowej , cotygodniowej pielęgnacji jak najbardziej się nada.

Kosmetyk zapakowany jest w małą miękką tubkę z aplikatorem, który umożliwia oszczędne dozowanie produktu. Preparat ma postać białego żelu o delikatnym, dosyć przyjemnym zapachu. Nie spływa z dłoni w czasie aplikacji.

Ja czekam zawsze kilka minut, następnie spłukuję preparat, zaś skórki odsuwam patyczkiem.
Czy kosmetyk działa? Działa, ale jak wspominałam , tylko przy skórkach , które są w miarę miękkie i zadbane.
Zapewnia estetyczny wygląd dłoni i paznokci.
Dzięki swojej żelowej formule jest wydajny - mi jedno opakowanie wystarcza na mniej więcej trzy miesiace.
Daję cztery gwiazdki.

Ulubiony

Zawsze do niego wracam, mój ulubiony żel do skórek. Wystarczy niewielka ilość na każdy paznokieć i po minucie możemy bezboleśnie i szybko pozbyć się skórek. Jak najbardziej wart przetestowania.

Bardzo dobry

Bardzo dobrze dba, pielęgnuje skórki. Odsuwa je, zmiękcza.
Efekt utrzymuje się długo na dłoniach. Żel jest bardzo wydajny. Opakowanie jest praktyczne, wygodnie się aplikuje produkt. Konsystencja jest żelowa i dzięki temu nie spływa.

Skórki na medal

Preparatu do usuwania skórek z marki Eveline używałam przez bardzo długi czas. Potem chciałam przetestować inne podobne do tego produkty dlatego na dłuższy czas porzuciłam ten z Eveline. Ale ostatnio wszystkie inne mi się skończyły, więc postanowiłam znowu zakupić ten preparat. I ponownie byłam pozytywnie zaskoczona. Produkt ten ma bardzo ładny zapach przypominający awokado, znajduje się w tubce z małym aplikatorem. Preparatu używam raz w tygodniu, przed zrobieniem manicure. Ja nakładam małą ilość na każdą skórki, rozsmarowuję i zostawiam na kilka minut. Preparat idealnie zmiękcza moje skórki i dzięki temu można je bardzo łatwo odsunąć patyczkiem. Ja używam drewnianej szpatułki. Potem przemywam dłonie ciepłą wodą z mydłem i wycieram. Skórki po kilku minutach wyglądają pięknie, są odsunięte i wygładzone. Jak dla mnie wyglądają jak z salonu i jestem absolutnie zachwycona efektem.