Marion, Nawilżający płyn do demakijażu oczu i twarzy do skóry suchej i wrażliwej

Wyjątkowo łagodny dwufazowy płyn do demakijażu oczu i twarzy stworzony z myślą o potrzebach cery suchej i wrażliwych oczu. Skutecznie usuwa wodoodporny i trwały makijaż, bez pozostawiania na skórze tłustego filmu. Formuła oparta została na wodzie różanej, która zapobiega wysuszaniu wrażliwej skóry wokół oczu, zmniejsza obrzęki pod oczami oraz nadaje skórze zdrowy koloryt. Zawarta alantoina przyspiesza odnowę uszkodzonego naskórka, doskonale nawilża oraz łagodzi podrażnienia.
Faza ciemna oparta na wodzie różanej, to bardzo delikatny płyn, który odświeża i nawilża skórę. Faza jasna bogata w delikatne oleje, skutecznie zmywa makijaż wodoodporny i długotrwały bez pozostawiania na skórze tłustego filmu.
Nie powoduje podrażnień skóry i spojówek. Nie zawiera detergentów i substancji zapachowych. Polecany również dla osób o wrażliwych oczach oraz noszących szkła kontaktowe.

Cena: 6zł / 120ml
/m/

Średni

Zwyczajny płyn do demakijażu. Dosyć dobrze zmywa makijaż oczu - niewodoodporny. Mimo wszystko gdy przejadę po oczach i brwiach innym płynem(np. lipowym Sylveco lub Ziaja oliwkowym), zostają na płatku resztki kosmetyków. Trochę też podrażnia oczy. Minusem jest też duży otwór, prze który wylewa się za dużo płynu. Do plusów można zaliczyć cenę i zapach.

Używam tego produktu od: ok. 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

DNO

Okropieństwo, jeszcze nigdy nie trafiłam na kosmetyk do demakijażu, którego NIE DA się używać. Uczucie wypalania skóry, zwłaszcza jak zmywam makijaż oczu. Piecze bardzo, i zmywa tak sobie.

Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Nie dla mnie

Nie pachnie wodą różaną
Tusz zmywa , ale trzeba sie bardzo natrudzić
Stosuję od 2 tygodni, ale nie zauważyłam do dzisiaj efektu nawilżenia.
Plusem jest niska cena
W opisie produktu jest napiusane, że zmniejsza obrzeki pod oczami. Niestety do dnia dzisiejszego nie zauwazyłam takiego efektu.

Ilość zużytych opakowań: Jedno o pojemności 120ml

Nie przypadł mi do gustu

Na co dzień nie stosowałam do zmywania makijażu czy też samego tuszu płynu micelarnego, tylko piankę bądź też delikatny żel do twarzy, który radził sobie z tym bardzo dobrze.Jednak noszę soczewki i postanowiłam trochę lepiej i delikatniej zadbać o moje oczy i tusz zmywać takim właśnie płynem.
Trochę się zawiodłam, a nawet bardzo. Płyn ten ze zwykłym tuszem radzi sobie bardzo źle. Nie zmywa go, a jeśli już to bardzo topornie i trzeba się bardzo namęczyć, żeby na rzęsach nie pozostał po tuszu żaden ślad.
Szczerze to szkoda mi delikatnej skóry oczu,żeby się dalej tak męczyć.
Jedyne do czego jak dla mnie ten płyn nadaje się dobrze, to do usuwania patyczkiem kosmetycznym śladów świeżego tuszu z powieki, bo mam niestety tendencję,że niektórymi szczoteczkami potrafię sobie wymalować na powiece piękna kreskę;)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Świetnie nawilża

Z plusow:

+świetnie nawilża skore, zostawiając lekki filtr
+cudny, różany zapach
+nie podrażnia
-+cena
Jeśli chodzi minusy, mógłby lepiej zmywac tusz, dlatego minus jedna gwiazdka.

Całkiem niezły kosmetyk

Mnie ten płyn wcale nie piecze :) a mam wrażliwą skórę i suchą, dlatego bardzo fajnie natłuszcza okolice oczu, bo do demakijażu oczu go głównie używam i sprawdza się świetnie. Doskonale usuwa tusz, z którym np Ziaja sobie nie radziła, wreszcie nie muszę rozciągać swojej skóry, trąc i trąc ;) Polecam wypróbować i samemu zdecydować, tym bardziej, że cena korzystna.

Używam tego produktu od: 2 dni

masakra

Nigdy więcej! Straszliwie podrażnia skórę wokół oczu i same oczy - po prostu nigdy nie trafiłam jeszcze na tak zły kosmetyk do demakijażu. Tragedia pod każdym względem :-(

Używam tego produktu od: niecałego miesiąca

piecze - fatalny

piecze i to bardzo
nie tylko jak diabli pieką powieki ale i skóra
fatalny i na pewno nie dla wrażliwej skóry
pół gwiazdki za to, że w ogóle zmywa makijaż

po bardzo fajnym płynie z Lirene i Bielendy jestem bardzo zawiedziona tym z Marion

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęte

Słaby.

Spotkałam się z tym płynem w jakimś supermarkecie. Miał ładny kolor i był niedrogi, więc wzięłam. Niestety nie był to najbardziej udany zakup.

Płyn ma ładny kolor, nie spotkałam się jeszcze z czerwoną dwufazówką. Zawierają się w nim dwie warstwy, przy czym jedna to ponad 3/4 zawartości, druga to reszta. Łączą się dobrze, ale odwarstwiają się szybko.
Czymś pachnie, nie wiem czym. Z pewnością nie różami, nie powiedziałabym że zapach ten jest urzekający, czy choćby przyjemny.
Dozuje się dobrze, fajnie że się nie rozlewa. Buteleczka jest ładna i poręczna. Szkoda, że zawiera podłużną nakrętkę, których nie lubię.
Dość wydajny, choć martwi mnie ta dysproporcja w warstwach.
Ale do sedna. Bo przecież o demakijaż chodzi. W moim przypadku demakijaż samych oczu. Nie jestem przyzwyczajona do zmywania dwufazowymi płynami całej buzi, a więc tego nie robię. Mam sprawdzone sposoby.
A demakijaż oczu? Choć właściwie skuteczny to.. mało przyjemny. Zmywa kredkę, tusz, cienie. Co prawda niewodoodporne, ale trzeba oddać cesarzowi co cesarskie. Tymczasem na opakowaniu czytamy, że płyn jest niezwykle łagodny i przeznaczony dla oczu wrażliwych. Trochę darcie łacha mówiąc językiem młodzieży, ponieważ łagodny to on nie jest.
Może nie piecze, ale jakoś tak.. mrowi, parzy, jakby ktoś wbijał mi maleńkie szpileczki pod powieki. Bardzo wrażliwi mogą się srodze zawieść na tym kosmetyku.
Cena śmiesznie niska - 5 złotych.

Plusy:
- Niska cena.
- Dobra wydajność.
- Poprawne zmywanie makijażu.
- Przyjemny wygląd.

Minusy
- Nieprzyjemny w stosowaniu.
- Lekko podrażnia oczy.
- Szybko się odwarstwia.
- Słabiutki zapach.

Dokończę jedno opakowanie, ale kolejnego chyba nie kupię.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

średni

Wizualnie bardzo podobny do (mojej ukochanej) Ziaji, ale jest gorszy. Niby zmywa makijaż, ale potrafi szczypać w oczy. I mam problem z połączeniem składników. W chwili obecnej już mi się kończy, a został mi tylko czerwony płyn, mimo iż dokładnie wstrząsam, poza tym nigdy nie miałam problemu z dwufazowcami, a z tym nie wiem dlaczego tak się dzieje.

Zalety:
- cena

Wady
- potrafi szczypać w oczy

Używam tego produktu od: pierwsze opakowanie
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Szczypie w oczy, ale do twarzy ok.

Płyn dostałam do testów, ale z tego co zauważyłam ciężko go gdziekolwiek dostać.

Opakowanie kosmetyku to 120ml bezbarwna butelka z czerwoną zakrętką. Prosta i estetyczna.

Ciężko ocenić zapach tego kosmetyku- jest neutralny, przypomina wodę źródlaną.

Konsystencja kosmetyku to dwufazowy płyn- pierwsza, ok. 2cm warstwa to bezbarwny olejek, reszta kosmetyku to jasnoczerwony płyn.

Przed użyciem płyn należy wstrząsną, aby obydwie warstwy dobrze się wymieszały.

Płyn dobrze radzi sobie z podkładem, ale zmywanie nim tuszu do rzęs to już prawdziwa katorga, bo po prostu piekielnie szczypie w oczy. Nie uczula ale podrażnia oczy. Pozostający na skórze tłusty film szybko się wchłania, pozostawiając twarz nawilżoną i miłą w dotyku.

Oceniam go jako dobry do demakijażu twarzy ale nie oczu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

UWAGA DLA WRAŻLIWYCH - PIECZE!

Pożałowałam pieniędzy na dwa razy droższy ulubiony dwufazowy płyn i mam za swoje.

Ten płyn jest u mnie zdyskwalifikowany za okropne pieczenie oczu. Użyłam raz i nie odważe się zrobić tego ponownie, najprawdopodobniej wyląduje w koszu bo nie chce by komuś wypaliło powieki...

Jedna gwiazdka za usunięcie wodoodpornego tuszu - ale jakim kosztem!

NIE POLECAM.

Używam tego produktu od: Jeden dzień
Ilość zużytych opakowań: Jedno użycie wystarczyło