Marion, Termoochrona, Spray dodający włosom objętości

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Średnia ocena: 3.68/5

Spray dzięki zastosowaniu innowacyjnych składników aktywnych, zapewnia uzyskanie efektu zwiększonej objętości włosów. Specjalnie ukierunkowany aplikator umożliwia precyzyjną aplikację produktu u nasady włosów, przez co fryzura zyskuje lekkość i puszystość. Dodatkowo unikalna formuła zawiera kopolimery, które chronią włosy przed działaniem wysokiej temperatury podczas używania suszarki, prostownicy lub lokówki, dzięki czemu włosy są mocniejsze, sprężyste i lśnią zdrowym blaskiem.
Efekt na włosach:
- większa objętość
- uniesienie u nasady
- wzmocnienie i połysk.

w sprayu, z aplikatorem, w butelce
nadające objętość, termoochronne
termoochrona

Rewelacyjny!

Kiedy chcę, żeby moje włosy były proste, po umyciu czeszę je, psikam tym sprejem na całą długość, a następnie opuszczam głowę w dół i suszę. Efekt? KLIK. No dobra, może ciut przesadziłam :P Ale na głowie mam tyle włosów, że nigdy by mi się nie marzyło. UWIELBIAM ten sprej. Dodatkowo nie obciąża włosów i ochrania przed wysoką temperaturą.

Naprawdę, produkt godny polecenia!!!

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: cztery

wow! ;o

Muszę przyznać, że dawno żaden kosmetyk mnie tak nie zaskoczył. Ta mgiełka jest cudowna!

Kupiłam ją, ponieważ moje włosy ostatnio dość sporo straciły na objętości, są cienkie, przyklapnięte i jakieś takie pozbawione blasku. To znaczy były. Odkąd zakupiłam ten produkt, moje włosy naprawdę odżyły.

Do tego zakupu byłam nastawiona dość sceptycznie, gdyż termoochronne (czerwone) serum z tej firmy mnie nie zachwyciło. Z tym produktem jest zupełnie inaczej. Ale przejdę do rzeczy... :D

Mgiełka nadaje wlosom niesamowitej objętośći i rzeczywiście chroni włosy przed dzialaniem wysokich temperatur, czy to przy użyciu suszarki czy prostownicy. Ja zazwyczaj nie suszę włosów, pozostawiam do samoistnego wyschnięcia, a efekt po spryskaniu włosów tym cudem i tak jest spektakularny. Kiedy włosy podeschną spryskuję je u nasady oraz na długości, dość obficie. Później przeczesuję je i często wygładzam trochę prostownicą. Włosy są maksymalnie uniesione! Nie potrzebuję już pianek dodających objętości. Tutaj mam 2 w 1 razem z termoochroną. A właściwie 3 w 1 bo zastępuje mi także lakier do włosów. Efekt push-up utrzymuje się cały dzień nawet w ekstremalnych warunkach. Wytrzymał 2-godzinny spacer podczas deszczu i mocnego wiatru. W normalnych warunkach jest jeszcze lepiej. Włosy po wyprostowaniu utrzymują się długo proste, nie skręcają się pod wpływem wilgoci. Na drugi dzień po umyciu włosów, są dalej uniesione. Kolejną zaletą tego produktu jest to, że nadaje włosom niesamowitego blasku i sprężystości. Włosy są takie "lejące", świetnie się układają. Naprawdę efekt jest spektakularny. Jeszcze lepszy efekt uzyska się gdy po zaaplikowaniu produktu na wilgotne włosy, wysuszy się je suszarką (głową schyloną w dół). Dostają wtedy takiej objętości, że z całą pewnością jest to efekt wow.
Co jeszcze? No na pewno muszę tu uwzględnić to, że mgiełka nie skleja włosów w strąki, nie wpływa na ich szybsze przetłuszczanie się, nie obciąża, nie przesusza (wręcz przeciwnie, jakby nawilża, wypełnia- pewnie to zasługa keratyny i olejku). Bardzo ładnie, słodko pachnie (podobnie do serii czerwonej termoochronnej z Mariona), ma idealny atomizer, szybko i łatwo można spryskać całe włosy.
Dla mnie zaletą jest także skład tego produktu. Nie zawiera alkoholu, co bardzo mnie urzekło. Ogólnie rzecz biorąc, skład jest o niebo lepszy od wielu innych tego typu preparatów, często dużo droższych. Rzeczywiście zawiera kopolimery, które chronią włosy przed działaniem gorącej temperatury, i to na początku składu! Jest też olejek, jest keratyna, jest silikon (ale nie jest tak jak w przypadku innych preparatów-spray nie jest napakowany silikonami po brzegi), który chroni włosy przed uszkodzeniami. Naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem.

Mgiełka pozwala mi utrzymać włosy w lepszej kondycji. Właśnie.. Kondycja moich włosów odkąd stosuję ten produkt, znacznie się poprawiła. Włosy mniej się łamią, są bardziej elastyczne, wyglądają zdrowiej, nie rozdwajają się. I nie jest to efekt do kolejnego mycia. Do tego ten spray jakby aktywował blask moich włosów. Ostatnio naprawdę lśnią.
Spray jest wydajny, tani, ma ładne, poręczne opakowanie, jak już wcześniej wspominałam, z wygodnym spryskiwaczem

Nie wiem co jeszcze mogę dodać bo słów mi brak.

Jestem zdumiona, tym co może zrobić tak tani kosmetyk. Mam ochronę, odżywienie i długotrwałą mega objętość w jednym kosmetyku.

Polecam każdemu. :)

Taki sobie

Ogólnie nie zachwycił mnie...
Skleja włosy przy suszeniu,
Rozpryskuje się po całej głowie a nie tylko u nasady - musiałam przelać do innej butelki żeby móc aplikować go przy skórze,
nie przetłuszcza włosów
Tani ale nijaki.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

BARDZO FAJNY I PRZYJEMNY:)

Dostałam ten produkt od mamy, bo przy jej włosach się nie sprawdził.
Już po pierwszym użyciu wiedziałam, że to nie będzie moja ostatnia butelka:)
Dobrze chroni włosy przed suszarką i prostownicą, a piękny zapach długo utrzymuję się na włosach.

Plusy:
- niska cena
- bardzo przyjemny zapach
- wydajność
Minusy:
- dostępność

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (w trakcie)

REWELACJA

Świetny produkt za grosze!

Moje włosy są cienkie i koniecznie chciałam im nadać objętości, żeby móc je ułożyć.

Produku używam codziennie, ponieważ codziennie myję włosy. Zastosowałam sie do opisu na okapowaniu i jestem zachwycona.

Produktu używam na wilgotne włosy, które wcześniej rozczesałam. Spsikuję włosy u nasady, a następnie suszę je na okrągłą szczotkę. Włosy wspaniale wyglądają, jest ich mnóstwo, są miękkie i można jest w łatwy sposób ułożyć.

Plusy:
- dodają objętości,
- nie obciążają i nie przetłuszają włosów,
- włosy są miękkie i miłe w dotyku,
- świetnie się układają
- niska cena,

Wady:
- dostępność.

Nie wiem w jaki sposób stosowały ten spray osoby, które miały słabsze opinie na temat tego produktu. Jeśli nadal go macie w domu, spróbujcie mojego sposob, może akurat będzie lepiej :)

może być

Szukając produktu zabezpieczającego włosy przed wysoką temperaturą pani w drogerii poleciła mi ten produkt. Od jakiegoś czasu używam codziennie suszarki (czego wcześniej nie robiłam) i włosy są w dobrej kondycji.
+cena
+nie obciąża włosów
+zabezpiecza przed wysoką temperaturą
+włosy się nie puszą

+/- czy dodaje objętości- trudno powiedzieć,
po umyciu głowy spryskuję włosy sprayem i suszę je głową w dół, więc może stąd ten efekt ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Bez zachwytów

Przetestowałam całą serię Termoochronną z Marion. Ten produkt nie odstaje od reszty. Przyjemny w użyciu, dobrze rozprowadza się po włosach, wydajny, przyjazna cena.
I wszystko byłoby fajnie gdyby nie fakt, że spray ma kiepskie działanie. Do układania włosó używam suszarko-okówki i zaraz po wymodelowaniu wszystko jest dobrze. Po 2-3h włosy zaczynają żyć własnym życiem, wywijają się, końcówki podkręcają itp....
Efekty są szczególnie krótkotrwałe przy dużej wilgotności, wyglądam wtedy jakbym niczego nie użyła:(
Efektu push-up nie oceniam, ponieważ mam swój naturalny:)
Dodam, że mam włosy do brody, niesforne, skonne do puszenia, trudne do układania...

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Brak widocznego efektu

Niestety trochę rozczarowałam się tym produktem. Liczyłam, że kosmetyk choć trochę uniesie u nasady moje włosy, ale tak się nie stało.
\\nPlus za to, że spray nie obciąża i nie przetłuszcza włosów.
\\nMa ładny, nienachalny zapach. Ponadto wydaje mi się, że po jego użyciu włosy się lepiej układają, spray chroni je również w jakimś stopniu przed gorącą temperaturą.
\\nPlus za przystępną cenę.

Kolejny produkt BEZ SZAŁU :(

Zacznę od tego, że tak wiele już wypróbowałam środków typu "push up" że nie jestem tego w stanie zliczyć i oczywiście za każdym razem byłam zawiedziona, bo gdzie ta obiecywana objętość?
Poszłam więc do profesjonalnego sklepu fryzjerskiego i tam Pani poleciła mi ten spray. Zachwalała, że on dobry, że będę miała swoją objętość. Więc go kupiłam i kolejny raz się rozczarowałam. Dobrze, że nie kupiłam produktu, który na początku Pani w sklepie mi poleciła (za 40zł), który ponoć ma bardzo podobne efekty dawać co ten.

Zacznę od plusów:
+ ZAPACH - zakochałam się
+ dobrze się rozpryskuje, kropelki są malutkie
+ włosy nie są obciążone i nie tłuszczą się - gdy przesadzimy jednak z ilościąproduktu efekt jest tragiczny - włosy są tłuste i oklapnięte.

Minusy:
- objętość - BRAK !!! :(
- włosy po nałożeniu produktu są szorstkie

Kolejne pieniądze wyrzucone w błoto, niby nie dużo (10zł) ale jednak. Nie wiem gdzie mam iść i co kupić bym nie miała przylizanych włosów.
Będę próbować dalej, może trafię na mój wymarzony.
Fryzjerka poleciła mi puder Schwarzkopfa, jak zużyje moje pianki i spraye "dodające objętości" to może to kupię, ale na cuda nie liczę :(

Ilość zużytych opakowań: połowa buteleczki

beton

spray tłuści włosy u nasady a końce wysusza
włosy są szorstkie trudne do ułożenia jak spryskane mocnym lakierem ponadto moje blond włosy robią się od niego żółte
stosuję zbyt krótko żeby stwierdzić czy chroni włosy przed temperaturą

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

puszystość

spray nadaje puszystość, połysk, włosy się dobrze układają są miękkie i nie wysuszają się pod wpływem suszarki. Ja stosuję razem z serum z tej serii,

Używam tego produktu od: 1-mc
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe