Marion, Termoochrona, Spray dodający włosom objętości

Średnia ocena: 4.86/5

jokasklep.pl
Średnia ocena: 4.55/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Spray dzięki zastosowaniu innowacyjnych składników aktywnych, zapewnia uzyskanie efektu zwiększonej objętości włosów. Specjalnie ukierunkowany aplikator umożliwia precyzyjną aplikację produktu u nasady włosów, przez co fryzura zyskuje lekkość i puszystość. Dodatkowo unikalna formuła zawiera kopolimery, które chronią włosy przed działaniem wysokiej temperatury podczas używania suszarki, prostownicy lub lokówki, dzięki czemu włosy są mocniejsze, sprężyste i lśnią zdrowym blaskiem.
Efekt na włosach:
- większa objętość
- uniesienie u nasady
- wzmocnienie i połysk.

Dobry produkt za niską cenę

Produkt kupiłam mamie, która ma cienkie i krótkie wlosy. Spray rzeczywiście dodaje objętości, nie skleja włosów. Główna właściwość czyli ochrona przed wysoką temperaturą również działa, ten aspekt sprawdzilam także u siebie. Wcześniej po jednej stylizacji prostownicą włosy miały widoczne uszkodzenia, a po użyciu produktu Marion i umyciu włosów wyglądały na nienaruszone. Jestem pozytywnie zaskoczona, że produkt w takiej cenie tak dobrze się sprawdza.

Dobra termoochrona

Mam włosy cienkie, delikatne. Będąc w drogerii szukałam czegoś co uniesienie moje włosy u nasady, nada im objętości a przy okazji ochroni moje włosy przed działaniem wysokiej temperatury.
Produkt z Marion kosztował ok 7 złotych.
Jest w butelce ze sprayem. Ma delikatny piękny zapach. Nie skleja włosów ani ich nie obciąża.
Włosy stylizuje lowkówko suszarką i nie zauważyłam, żeby były jakoś "popalone" więc termoochrona działa na plus.
Po użyciu preparatu włosy wyglądają na grubsze, błyszczące i są lekko uniesione u nasady.
Niestety efekt nie utrzymuje się na moich włosach zbyt długo. Pewnie musiałby utrwalić fryzurę lakierem a nie chce za bardzo "katować" moich włosów

Jest okej!

Mam straszny problem z oklapniętymi włosami. Jedyny sposób na nie to taki, by umyć włosy przed spaniem, a następnego dnia to co mam na głowie potraktować lakierem (bez czesania) ;) A chyba nie do końca chcę tego dla moich włosów ;) .
Więc ten spray jest idealnym rozwiązaniem. Nie przeciąża włosów ani ich nie skleja. Nie są przy tym sztywne, co często zdarza się często przy tego typu produktach. A tutaj nie ma tego problemu. Polecam :)

Objętości brak

Zdaję sobie z tego sprawę, że moje włosy są trudne we współpracy zwłaszcza jeśli idzie o ich objętość. Ze względu na to, że są cienkie i dość delikatne to mają taką tendencję do oklapywania w ciągu dnia, nawet po wysuszeniu ich suszarką, głową w dół i wyciągnięciu na szczotce to cudów nie da się zdziałać, aczkolwiek ja się nie poddaję i ciągle próbuję dodać im trochę życia.

Spray termoochronny Marion stosowałam zawsze podczas suszenia włosów suszarką, mam już taki nawyk i nie wyobrażam sobie w inny sposób suszyć włosów bez ich wcześniejszego zabezpieczenia przed wysoką temperaturą.
Spray pokrywa włosy delikatną wartwą, nie jest wyczuwalna pod palcami i w zasadzie nie czuć jej wcale więc to duży plus.
Włosy po wysuszeniu bardziej się błyszczą, są podatne na stylizację, jednak co mnie najbardziej zawiodło, niestety nie są odbite od nasady.
Może wydają się delikatnie grubsze? Ale to nie jest bardzo zauważalna różnica.
Włosy niestety po użyciu tego sprayu są tak samo oklapnięte jak zwykle, więc niestety nie mogę potwierdzić jego działania jako, że miałby dodawać im objętości.
Szkoda bo jednak właśnie na to liczyłam dodając go do moich zakupów.
Jako termoochrona sprawdza się poprawnie, tak jak i inne spraye i kosmetyki tego typu. Jego plusem jest nieobciążająca konsystencja, ponieważ w przeszłości zdarzało mi się używać tego typu produktów które były zbyt ciężkie i zbyt lepkie do moich włosów.

Gdyby jeszcze tylko dodawał objętości to byłaby bajka.

Super

Produkt jest w białej buteleczce z czarnym aplikatorem, co umożliwia proste i bezproblemowe dozowanie produktu. W środku mamy 130 ml produktu za około 7zł. Jest to spray łatwo dostępny, gdyż poza drogerią idzie go kupić w Biedronce. Przy stosowaniu raz czy dwa razy w tygodniu starcza na jakieś 3 lub 4 miesiące.
Konsystencja produktu jest przyjemna i lekka. Posiada przyjemny zapach, który czuć również na włosach.
Ja używam tego spray'u głownie, gdy chcę wysuszyć włosy lub wyprostować. Wtedy najpierw psikam produkt na włosy, rozczesuję, a następnie przechodzę do suszenia czy prostowania. Spray chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury. Dodatkowo delikatnie podnosi włosy u nasady. Poza tym nie obciąża włosów i nie skleja ich. Włosy są puszyste, lekkie i miękkie.
Moim zdaniem jest to dobry produkt, który chroni nasze włosy przed wysoką temperaturą i ja właśnie w taki sposób tego spray'u używam i na pewno jeszcze kupię kilka opakowań.

Tani spray dodający włosom objetości

Kupiłam go całkiem przypadkiem w lokalnej małej drogerii. Jego cena była niska, spora pojemność, fajny dozownik . Za około 7zł otrzymałam dobre jakości spray który jest lekki, nie przetłuszcza jacy skóry głowy.

Po spryskaniu nim włosów o wiele łatwiej się je stylizuje . chroni włosy przez zniszczeniem podczas suszenia suszarką. Włosy mają wyraźnie większą objętość i odbicie od nasady. Najlepsze efekty są przy suszeniu włosów na szczotce bo wtedy włosy wyglądają świeżo, są pełne objętości i tak jakbyśmy właśnie wyszły z salonu fryzjerskiego.

Naprawdę działa

Naprawdę lubie ten spray z marionu. Niska cena, spora pojemność, bardzo wygodna aplikacja, a przede wszystkim działa. Nie będę się zbytnio rozwodzić. Za niecałe 7zł otrzymujemy buteleczkę, którą wygodnie wmanewrujemy przy skórze głowy. Sam spray nie przetłuszcza skóry głowy. Po spryskaniu włosów o wiele łatwiej się je stylizuje a przy okazji nie niszczy ich ( z tego co pamiętam nie ma alkoholu). Widać też dodanie objętości i odbicie od nasady. Nawet jeśli nie wysuszymy włosów na szczotce to będzie jakiś tam efekt. Oczywiście delikatny, ale widoczny. Przy suszeniu na szczotce efekt jest bardziej intensywny. Ja jestem osobiście zadowolona i będę wracać. Daję jednak 4 gwiazdki za słabą dostępność no i jednak efekt mógłby być mocniejszy.

Średniak

Produkt kupiłam, ponieważ szukałam czegoś co ochroni moje włosy przed ciepłem suszarki czy prostownicy. Dozownik jest przeznaczony do nakładania produktu u nasady włosów, jednak nie zauważyłam uniesienia kosmyków. Zapach też średnio mi odpowiada, jednak nie zostaje on długo na włosach. Cenowo bardzo przystępny, zakupiłam go w Naturze. Raczej nie wrócę do niego ponownie, gdyż oczekuję czegoś więcej od tego typu kosmetyków.

Mam mieszane uczucia.. i chyba jednak nie robi nic...

Mam mieszane uczucia i nie wiem sama co o nim do końca myśleć. Przede wszystkim nie zauważyłam żadnej zwiększonej objętości. Co do działania ochronnego ciężko mi stwierdzić, ponieważ ja używam tego typu produktów raz na jakiś czas przy stylizacji włosów. Sądzę, że gdybym częściej prostowała/kręciła czy też suszyła włosy mogłabym zauważyć ich mniejsze bądź większe zniszczenie. Zapach ma delikatny i ładny. Praktyczne opakowanie z atomizerem. Cena również jest przyjemna dla portfela, bo nie przekracza 10zł. Dostępny w wielu osiedlowych drogeriach, jak w i Naturze. Sądzę, że może być to kosmetyk dobry dla niewymagających. Ja nie jestem zadowolona z zakupu, ponieważ głównie liczyłam na to odbicie włosów u nasady. Więcej do niego nie wrócę, szukam dalej ????

Może być

Produkt całkiem okej, jak an razie nie widzę rozdowjonych końcówek, ładnie pachnie, rzeczywiście dodaje trochę objętości, jest niedrogi ale źle sie rozprowadza, ma spory wyrzut płynu, lepiej spryskać nim dłonie i wytrzeć we włosy. Nastepnym razem postawie na serum z tej serii

Używam,ale..

Używam na umyte wilgotne włosy od około 3 miesięcy, uniesienia od nasady nie zauważyłam, ale moje włosy są dłuższe, ciężkie, proste, mało który produkt sobie z nimi radzi. Widzę różnicę jeżeli chodzi o prostowanie włosów żeby nadać im kształt, nie niszczą sie tak jak bez stosowania tego produktu. Zaletą produktu jest cena oraz zapach.

Produkt właściwie niepotrzebny... Marion ma o wiele lepsze odżywki

Kupiłam go razem z błyskawiczną odżywką ułatwiającą rozczesywanie, bo spodobało mi się czerwone serum termoochronne. Odżywka dodająca objętości to produkt przynoszący bardzo słabe efekty i wypada u mnie zdecydowanie najgorzej.

Mam cienkie włosy i muszę dodawać im objętości różnymi kosmetykami. Bez wahania kupiłam tą odżywkę, tym bardziej, że kosztowała niecałe 10 zł.

SPOSÓB UŻYCIA

Bardzo ważne jest, by spryskać na mokre, rozczesane włosy przed ewentualnym suszeniem suszarką czy naturalnym schnięciem. Gdy spsikamy suche włosy, jak zrobiłam to ja za pierwszym razem, zrobi nam się na włosach skorupa.

DZIAŁANE

Odżywka faktyczne lekko dodaje objętości włosom, unosi je od nasady, nie są przyklapnięte, a ładnie podniesione. Nie jest to jednak jakiś spektakularny efekt, raczej lekkie uniesienie. Odżywka nie robi jednak nic na reszcie włosów.

OPAKOWANIE

Biała butelka, nie widać, ile zostało produktu w środku. Wygodny atomizer z krótką rurką do precyzyjnej aplikacji.