Cena PLN 25.00

Rimmel Match Perfection Gel dzięki zaawansowanej technologii perfekcyjnie dopasowuje się do koloru cery i struktury skóry. Sprawia, że staje się ona świeża i rozświetlona.
Technologia Smart - Tone imituje strukturę skóry oraz jej karnację, dzięki czemu cera jest nieskazitelna. Zawiera ona barwniki wzbogacone kwasami aminowymi, które harmonijnie współgrają ze składnikami powierzchni skóry (stanowią w głównej mierze białka, duże i złożone cząstki zawierające łańcuchy kwasów aminowych). Pozwala to uzyskać naturalny kolor i efekt końcowy. W formule żelu znaleźć można również niebieskoszafirowe pigmenty, które niwelują żółtawy, niezdrowy odcień cery.
Rimmel Match Perfection Gel ma kremowo - żelową konsystencję, co wyróżnia go pośród pozostałych produktów z tej linii. Dzięki temu jest lekki i łatwo się rozprowadza nie pozostawiając smug.

Skład: Aqua, Water, Cyclopentasilixane, Sodium, Acrylate, Sodium Acryloyldimethyl, Taurate, Copolymer, Hydrogenated, Polydecene, Sorbitan Laurate, Mica, Sodium Pca, Capryl, Glycol, Lecithin, Ascorbyl, Glucoside, Cinnamal, Tocopheryl, Dimethicone, Limoneneailylate, Buthyl Phenyl, Mathelpropional, Sapphire Powder.

Cena: 25zł / 18ml
/m/

idealny !

Jak dla mnie był to podkład idealny. Jako, że mam bardzo jasną cerę, trudno mi czasem znaleźć jasny, dobry podkład. Ivory był dla mnie idealny. Super konsystencja, krył i wyrównywał koloryt skóry.
Bardzo ubolewam, że go wycofali... Teraz znowu szukam podkłady idealnego.

Używam tego produktu od: ponad rok

dobry, ale

Konsystencja podkładu jest dość gęsta, choć sam produkt nie jest ciężki. Przy odpowiednio cierpliwym i szybkim nakładaniu ma dosć dobrą "przyczepność" ale wygląda bardzo naturalnie. Całego dnia w pracy nie wytrzymuje, schodzi po kilku godzinach.

Kolor: niestety True Ivory 103 jest dla mnie za ciemny. Podkład mogłam używać w sezonie letnim na delikatnie opaloną skórę ale z powodu gęstej konsystencji przegrał z lekkim, rozświetlajacym (choć ciemniejszym i nie kryjacym) Clarins Teint Eclat Confort Autofocus (07 Tender Ivory).

Ujednolica skórę. W lecie nie mam z nią większych problemów ale wydaje wydaje mi się że solo nie zda egzaminu z krycia niedoskonałości. Na sezon jesienno-zimowy szukam innego.

Szklane opakowanie utrudnia higieniczną aplikację, ale za to widać dokładnie ile produktu zostało i można go wykorzystać do samego końca.

Raczej nie kupię ponownie - na lato zbyt gęsty, na zimę zbyt ciemny i nie kryje idealnie.

Nie pojmuję czemu zniknął tak dobry produkt...?

Jak zauważyłam, nie tylko ja ubolewam nad zniknięciem tego świetnego (jak dla mnie) podkładu.

Dla mojej problematycznej mieszanej cery był niemal idealny w połączeniu z korektorem i pudrem wymagał niewielkich poprawek, nie sprawiał w ciągu dnia przykrych niespodzianek, nie ważył się i nie pozostawiał smug. Należało się jedynie przyzwyczaić do dosyć gęstej konsystencji ale mnie to nigdy nie przeszkadzało.

Na zimę idealny, w lato było troszkę gorzej szczególnie w upały (ale wtedy żaden podkład nie daje rady).

Cena przystępna.

Dobrze dopasowywał się do cery, poza tym łatwo było dobrać odpowiedni odcień - spora gama.

W miarę możliwości nie powodował świecenia, nie zatykał porów.

Jeśli tylko pojawi się ponownie czym prędzej do niego wrócę.

Używam tego produktu od: 2 lata, do czasu aż zniknął z półek
Ilość zużytych opakowań: 3 opak

Nie dla mnie!

Plusy:
*ładny zapach
*poręczne opakownie
*konsystencja, łatwo się rozprowadza
*cena, kupiłam na promocji za ok 15zł

Minusy (tylko dwa ale dyskwalifikujące go):
*nie matuje, mam tłustą cerę i z pudrem ten podkład daje radę max godzinę, a bez pudru nawet nie będę się wypowiadać...
*nie maskuje żadnych niedoskonałości

Oodcień, 103 (true Ivory) jest za ciemny.

Ogólnie nie polecam!

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno, zaczęte

WTF?

Daję tylko jedna gwiazdkę za fajną konsystencję, bo nic ciekawego oprócz jej w tym podkładzie nie widzę. Nie kryje wcale nawet najmniejszych niedoskonałości, w dodatku kompletnie nie ujednolica kolorytu skóry, a przecież o to w podkładach chodzi, mało tego, po jakimś (niedługim) czasie pozostawia po sobie dziwne smugi, których nie było po nałożeniu. Mam cerę mieszaną w trone suchej, może do takiej jest szczegónie nieudany? Tego nie wiem, ale i tak nie polecę go niekomu.

Używam tego produktu od: rok temu użyłam go I raz
Ilość zużytych opakowań: ani jednego

Nigdy nie zrozumiem, dlaczego wycofano podkład niemalże idealny.

Po raz pierwszy kupiłam go, kiedy był w promocji, zachęcona pozytywnymi opiniami oraz tym, że tester nakładany i na rękę, i na szyję, w każdym przypadku naprawdę dostosowywał się do odcienia skóry. I tak oto zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia :).

Plusy:
+ kolor! Nie wierzyłam, że będzie on dla mnie dobry, gdyż w opakowaniu wygląda na zdecydowanie zbyt ciemny, ale jego zdolność dostosowania się do naturalnego odcienia skóry jest zaskakująco dobra! (posiadam kolor 100 Ivory)
+ daje bardzo naturalny efekt, jest praktycznie niewidoczny na twarzy
+ matuje, choć nie jest to typowy płaski mat (dla mnie to zaleta), a co najważniejsze, efekt ten utrzymuje się bardzo długo, ok. 8-10 h, czyli nałożony rano nie wymaga poprawek w ciągu dnia, co jest bardzo wygodne. Jednak gdy zaczyna schodzić z twarzy… Ale o tym będzie w minusach :)
+ nie wymaga przypudrowania, bo sam daje pudrowe wykończenie
+ nie tworzy efektu maski, nawet gdy przesadzi się z ilością
+ całkiem przyzwoicie kryje – dobrze sobie radzi z niewielkimi przebarwieniami potrądzikowymi, ukrywa także te większe, jednak pod warunkiem, że w tych miejscach zostanie wklepany, a nie rozsmarowany. Ja nie musiałam już używać ani korektora, ani pudru
+ nie podkreśla rozszerzonych porów
+ łatwo się go nakłada i rozprowadza, choć trzeba to robić dość szybko
+ nie brudzi ubrań
+ wystarczy niewielka ilość podkładu, by pokryć twarz, a zatem jest wydajny, choć opakowanie jest małe
+ bardzo ładny kwiatowo-owocowy zapach, który jednak szybko się ulatnia
+ opakowanie: słoiczek. Jest to mój pierwszy podkład w słoiczku i muszę przyznać, że ta forma opakowania przypadła mi do gustu. Jako że nie mam zbyt dużego doświadczenia w makijażu, ułatwia mi to aplikację, której należy dokonywać raczej sprawnie, gdyż podkład szybko zastyga na twarzy. Dzięki takiej formie opakowania mogę niewielką ilość podkładu nanieść na jeden policzek, potem znowu „pobrać” kolejną niewielką porcję i nanieść na drugi policzek itd. Ułatwia mi to aplikację oraz pozwala w pełni kontrolować ilość „pobieranego” kosmetyku. W przypadku tubek zwykle nie miałam wyczucia i wyciskałam zbyt dużą ilość podkładu, na czym cierpiała wydajność. Poza tym taka forma opakowania gwarantuje możliwość zużycia kosmetyku do końca (co nie zawsze jest możliwe w przypadku np. opakowań z pompką). A sprawę higieny rozwiązuje mycie rąk przed i po każdym użyciu.
+ dostępność: od Rossmanna, poprzez osiedlowe drogerie, na działach kosmetycznych w supermarketach kończąc

Minusy:
- pomimo iż długo utrzymuje się na skórze (o czym wspominałam w zaletach), gdy zaczyna znikać z twarzy, wygląda nieestetycznie, schodzi nierównomiernie, co jak dla mnie jest jego największą wadą
- podkreśla suche skórki, ale który podkład tego nie robi?
- cena! Pomimo, że podkład jest raczej wydajny, to 28 zł za 18 ml to wg mnie trochę za dużo. I na dodatek rzadko można dostać go w promocji, kiedy kosztuje nawet 19 zł

Pomimo wad był (niestety był :() to mój KWC, gdyż jego wielkimi zaletami były dla mnie: kolor, naturalny efekt, jaki można dzięki niemu uzyskać, i łatwość nakładania. Jest lekki, nie czuć go na twarzy, dlatego przyjemnie używa się go na co dzień. Lepszego podkładu jeszcze nie miałam, a jeśli zadbałabym bardziej o nawilżenie skóry (eliminacja suchych skórek), mogłoby być jeszcze lepiej, gdyby go nie wycofano :(. Teraz czeka mnie szukanie jego godnego następcy, choć mam już kilku kandydatów do tego tytułu :).

Ilość zużytych opakowań: 2 słoiczki

Dlaczego go wycofali?

Odkryłam fenomen tego podkładu dopiero po jego wycofaniu, czy tam zamianie na nowszą wersję. Na szczęście w Realu ostały się jeszcze jakieś resztki w bardzo niskiej cenie, to wzięłam od razu kilka słoiczków odcienia 200 i 203.
Podkład jest bardzo lekki, ma taką puszystą konsystencję, ale nie jest to mus tylko żel. Łatwo się nakłada (ja najczęściej nakładam palcami, ale nawet pędzlem sobie poradziłam), nie trzeba go dużo żeby pokryć całą twarz. Po kilku godzinach trochę się ściera, ale nie wymaga jakichś wielkich poprawek. Poza tym nie robi wcale efektu maski. Nie lubię go tylko za to, że gdy jest bardzo ciepło, niemiłosiernie się świeci i czasami nawet puder ledwo daje sobie z nim radę.

Podejrzewam, że nowa wersja nie jest tak dobra, więc pewnie się nie skuszę, ale jeżeli kiedykolwiek w głębinach jakiegoś supermarketu znajdę tę wersję, to na pewno kupię.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: trzy słoiczki

jeden z lepszych..

Podkład jest jak najbardziej profesjonalny. Sprawia, ze nie widać na twarzy tzw. maski. Ja go lubię, lecz każdy ma swoich ulubieńców. Mogę go spokojnie polecić, jest wydajny i nie trzeba go wiele nakładać, by nasza buzia w całokształcie makijażu była ładniejsza. Używam go na zmianę, z innym podkładem, bo zależy to od tego czy jestem już opalona czy nie.

Ilość zużytych opakowań: 2 słoiczki

Producent:
Powiększ Rimmel, Match Perfection, Cream Gel Foundation (Podkład dopasowujący się do cery)

Cena około 26zł ( bez promocji)
_____________________________________________________

Mam 2 podkłady w klorze 100 i 200.
Są to jedne z lepszych podkładów drogeryjnych jakie miałam.
Podkłady są w formie żelu nie musu jak to większość takich podkładów w słoiczku.
Podkład nakładałam rożnymi sposobami , rękoma , pędzlami oraz gąbeczka.
Najlepiej rozprowadza mi sie go pędzlem - podkład nie zostawia smug , ładnie się z nim pracuje , można stopniowac jego krycie poprzes dokładanie go ... gdy podkład już "zastygnie" staje sie matowy , u mnie (a mam cere mieszana w kierunku do tłustej , przetłuszcza mi sie zwłaszcza strefa T ) sam mat bez zagruntowania podkładu pudrem utrzymuje sie 3h , po "zagruntowaniu" go strefa T zaczyna mi sie błyszczec po 6h .
Podkład pięknie stapia sie z kolorem skóry.
Zakrywa większe i mniejsze niedoskonałości.
Długo utrzymuje się na buzi.
Nie tworzy efektu maski ( moim zdaniem ciężko z nim przesadzić)

+/- gdy miałam suche miejsca na policzkach szczypał mnie i strasznie sciągał , wiec dla posiadaczek cery suchej raczej bym nie poleciła oraz ostrożnie w okolicach oczu
***************************************************************************-
Jeśli jesteście posiadaczkami cery : normalnej , mieszanej bądź tłustej - Szczerze Polecam ten podkład :)
Pamiętajcie jednak ,że każda z nas ma inna skóre twarzy i dany produkt może zachować sie inaczej :)
U mnie się sprawdził :)

Ilość zużytych opakowań: dwa słoiczki

Może i nie może

Nie jestem przekonana. Kryje dobrze, ale niestety u mnie naprawdę widać ten podkład, mimo moich starań. Koloru nie mogłam znaleźć, opakowanie bardzo nie poręczne. Taki...nijaki, moim zdaniem

Ilość zużytych opakowań: 1, niecały

IDEAŁ

Nigdy wcześniej nie miałam tak wspaniałego podkładu, jest to zdecydowanie mój IDEAŁ, dlatego tak ubolewam, że został wycofany. Jest to decyzja dla mnie niezrozumiała i marzę, że kiedyś wróci do sprzedaży.

+nie spływał nawet w upalne dni,
+doskonale matował nawet tłustą cerę, tworzył zwaną przeze mnie ,,skorupkę", gdyż nie było szansy na świecenie,
+nie było szansy na plamy czy nierównomierne rozprowadzenie, świetnie łączył się ze skórą,
+naturalny, promienny wygląd,
+brak efektu maski,
+trzymał się cały dzień, a nawet dłużej (przetestowane na imprezie),
+bardzo dobra gama kolorów, przy mojej prawie porcelanowej cerze najjaśniejszy kolor perfekcyjnie się wtapiał.

-dość wysoka cena,
-mała pojemność,
-róż w musie źle się wtapiał

Minusy czysto techniczne, róż w kamieniu wyglądał fenomenalnie. Nie rozumiem i nie mogę przeboleć braku tego podkładu w mojej kosmetyczce. Obecnie używam affinitone, który miałam kiedyś, przed tym cudem i męczę się okrutnie, raczej nieprędko znajdę zastępstwo.

Używam tego produktu od: 10 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 5 całych opakowań

Ulubiony ;)

Ten produkt stosowałam dwa razy.Pierwszy raz w momencie kiedy wchodził ON na rynek i byłam nim bardzo zachwycona, później mój zachwyt trochę zmalał. Miałam krótką przerwę w jego użytkowaniu.Powróciłam ponownie i uwielbiam go stosować ( niestety w chwili obecnej ciężko jest mi go dostać, nie wiem czy nie został wycofany (?))
Plusy:
-cera nawilżona, fajnie napięta daje wrażenie ożywionej
-jednolity kolor, łatwa w nałożeniu
- dopasowuje się do kolorytu skory nie dając efektu maski
- fajna konsystencja, która bardzo mi odpowiada
- cena
- wygodne opakowanie, które umożliwia łatwy dostęp do produktu

Minusem moze być jego jak dla mnie słaba wydajność

Używam tego produktu od: 1.5 roku z małą przerwą
Ilość zużytych opakowań: wiele