Rimmel, Match Perfection, Cream Gel Foundation (Podkład dopasowujący się do cery)

Cena PLN 25.00

Rimmel Match Perfection Gel dzięki zaawansowanej technologii perfekcyjnie dopasowuje się do koloru cery i struktury skóry. Sprawia, że staje się ona świeża i rozświetlona.
Technologia Smart - Tone imituje strukturę skóry oraz jej karnację, dzięki czemu cera jest nieskazitelna. Zawiera ona barwniki wzbogacone kwasami aminowymi, które harmonijnie współgrają ze składnikami powierzchni skóry (stanowią w głównej mierze białka, duże i złożone cząstki zawierające łańcuchy kwasów aminowych). Pozwala to uzyskać naturalny kolor i efekt końcowy. W formule żelu znaleźć można również niebieskoszafirowe pigmenty, które niwelują żółtawy, niezdrowy odcień cery.
Rimmel Match Perfection Gel ma kremowo - żelową konsystencję, co wyróżnia go pośród pozostałych produktów z tej linii. Dzięki temu jest lekki i łatwo się rozprowadza nie pozostawiając smug.

Skład: Aqua, Water, Cyclopentasilixane, Sodium, Acrylate, Sodium Acryloyldimethyl, Taurate, Copolymer, Hydrogenated, Polydecene, Sorbitan Laurate, Mica, Sodium Pca, Capryl, Glycol, Lecithin, Ascorbyl, Glucoside, Cinnamal, Tocopheryl, Dimethicone, Limoneneailylate, Buthyl Phenyl, Mathelpropional, Sapphire Powder.

Cena: 25zł / 18ml
/m/

Bardzo fajny podkład za śmieszną cenę. UKŁONY RIMMEL

Kiedy dowiedziałam się, że Match Perfection ma swoje próbki w magazynie Show - od razu zakupiłam kilka egzemplarzy by dokładnie przetestować podkład. :)
Wytrzymał całą imprezę na wysokich obrotach, zatem można wywnioskować, iż trzyma się dobrze. WCALE nie zaczął się błyszczeć na mojej mieszanej buzi, ładnie ją zmatowił i wyrównał koloryt. Mimo że jestem naczynkowcem nie wywołał u mnie uderzeń ciepła pod wpływem substancji wymienionej przez Wizażankę. ;) Postanowiłam wybrać się do najbliższego Rossmana i kupiłam propozycję Rimmela za jedynie 19.99. :D
Najbardziej zaskoczyło mnie nie to, że dopasowuje się do karnacji a fakt DOPASOWANIA SIĘ DO STRUKTURY SKÓRY! Rzeczywiście tak się dzieje! Zapanował nad moją problematyczną buzią i wygląda świetnie.
Jest wart swej ceny.

* bardzo fajne opakowanie, lubię słoiczki. :3

Minusów jak na razie nie mam.

...

Miałam już dwukrotnie przygodę z podkładami Rimmela i to było moje trzecie podejście. Zachęcona Waszymi opiniami, wydałam całe dwie dyszki i znowu niestety się zawiodłam, może już nie tak całkowicie jak zawsze, ale... Rimmel ma za ciemne odcienie wszystkich podkładów, przynajmniej dla bladziochów. Nie mam w zwyczaju smarowania szyi podkładem, bo nie chcę mieć wybrudzonych ciuchów, ale dzięki temu widzę, jak również i ten podkład odcina się (tak, mam najjaśniejszy odcień).

Podkład ma też sporo plusów, ładnie się wchłania, czuć nawilżenie. Gdy się go nakłada ma się wrażenie jakby smarowało się wodą, przyjemne :) Ładnie rozświetlona cera, dobra konsystencja. Niezbyt kryje, ale to jestem zdolna wybaczyć, ponieważ od tego są korektory. Jednak gama kolorystyczna jak dla mnie przesądza ten podkład. Są lepsze.

Bardzo dobry podkład

Jestem Rossmaniaczką, często chcodzę do tego sklepu, tylko po to, aby pooglądać kosmetyki:) W trakcie jednej z moich "wycieczek"natrafiłam na próbki tego podkładu.Wzięłam od razu 2 próbeczki i poszłam testować do domu:) Moje pierwsze spostrzeżenie- podkład delikatnie pachnie, chłodzi podczas nakładania, ale bez efektu mrowienia, mała ilość ujednoliciła mi cerę. Skóra byłam po nim promienna, nie matowa, lecz na pewno się nie świeciła- ot zdrowy blask. Podkład dobrze trzyma się na skórze, drugi raz zaaplikowałam go wieczorem, przed imprezą- w tej sytuacji sprawdził się także idealnie, wytrzymał bez poprawek przez 9 godzin:) Wtedy już wiedziałam, że muszę mieć pełnowymiarowe opakowanie. Nabyłam je za 24,99 i stosuję ponad tydzień. Moje obserwacje z tego tygodnia:
-podkład nie wysusza,
-nie podkreśla suchych skórek,
-nadaje cerze blasku,
-łatwo się nakłada,
-jest wydajny,
-wytrzymuje cały dzień bez poprawek,
-posiadam odcień najjaśniejszy, który jest idealny dla takiego bladzioszka jak ja.

Nie widzę w nim żadnych wad, poleciłam kilku koleżanką i one także są nim oczarowane.

Używam tego produktu od: już 2 tygodnie, pełnowymiarowe opakowanie od ponad tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 2 próbki i trochę pełnowymiarowego opakowania- jest bardzo wydajny

bardzo dobry! :)

Kupiłam ten podkład tylko i wyłącznie z racji tego,iż był w promocji za 19pln w Rossmannie- właściwie kupując go sama się sobie dziwiłam bo miałam już ten podkład tyle, że wersję standardową w płynie i nie byłam zadowolona zbytnio :/
Dlatego jakież byłó moje zdziwienie gdy użyłam wersji żelowej i było... fanastycznie! :D Nie lubię podkładów w musie, większość podkreśla suche skórki etc a ten żel jest idealny. Plusy:

+ konsystencja - rozprowadza się jak marzenie,
+ nie tworzy smug
+ stapia się ze skórą
+ dopasowuje się do kolorytu cery
+ matuje chociaż to NIE jest podkłas stricte matujący (!) :)
+ nie ściera się
+ cena nawet nie w promocji nie daje mocno po kieszenie

Minusy:
- jeden w sazadzie - mała pojemność 18ml ale jest bardzo wydajny

Podsumowując- cieszę się ogromnie, że miałam próbkę w gazecie-nigdy bym nie wpadła, że ten podkład w innej postaci (nie płynnej) będzie dla mnie tak odpowiedni :)
Polecam osobom z mieszaną cerą-warto :)

Używam tego produktu od: tugodni

bardzo bardzo fajny!

Z takich kosmetyków używałam kiedyś trochę tylko Estee Lauder DW+ i kremu tonującego z Oriflame bo... nie potrzebuję krycia, mam ładną cerę, nie umiem sobie dobrać odcienia i jakoś zawsze jak próbowałam innych miałam wrażenie, że mam "machę" :]

Ale zawsze podobał mi się efekt idealnej cery u dziewczyn, które potrafią się tym posługiwać i nie wyglądają jak tapeciary z pomarańczową warstwą na twarzy :) Więc szukałam... Skusiłam się na ten w sumie dzięki recenzjom stąd :) I dzięki cenie- nie używam tego codziennie a od czasu do czasu więc nie chcę wydawać dużo pieniędzy na taki okazjonalny kosmetyk.

Pani w drogerii pomogła mi dobrać odcień (dzięki Bogu nie zrobiłam tego sama heh) i kupiłam :)

I JESTEM MEGA-ZADOWOLONA! Mam kolor Beige lub Classic Beige (te dwa mi pasowały) i na buzi wygląda mega naturalnie. Super się nakłada (nawet dla mnie-niewprawionej łatwo!) , nie jest trudno go rozprowadzić dzięki konsystencji, NIE WIDAĆ GO NA BUZI (na tym punkcie mam fioła), nie wysusza i nie podrażnia (mam bardzo suchą skórę) a wręcz może koi, buzia jest gładka, aksamitna, nie widać cieni pod oczami, nie odcina się od szyi, nie ma smug i nie ma "tapety" :) U mnie raczej trwały, wytrzymuje te kilka godzin na które go potrzebuję, delikatnie matuje. Aha, no i po tych kilku godzinach buzia nie robi się tłusta ani nic z tych rzeczy (co miewałam przy innych). Nie zapycha, nie szkodzi skórze.
No i cena przystępna, ja dodatkowo kupiłam w promocji.

Odjęłam pół gwiazdki bo mój newralgiczny punkt- nos, zaczyna się świecić po dość krótkim czasie i muszę go przypudrować.

bardzo dobry podkład za niewielką cenę

Używam tego podkładu od około miesiąca i jestem z niego bardzo zadowolona. Pierwszy raz użyłam go z próbki jaką dostałam w drogerii i co...na drugi dzień poleciałam go kupić bo tak mi się spodobał:)
- pięknie podkreśla kolor karnacji, tym jestem naprawdę zachwycona
-naprawdę miło się go rozprowadza, ma lekką konsystencję, miło pachnie i lekko chłodzi podczas nakładania
-lekko matuje, mam cerę przetłuszczającą się a mimo to dosć długo skóra się nie świeci
- średnio długo utrzymuje się na twarzy
-średnie krycie
- nie wysusza, nie zatyka porów
-idealny na lato
Należę do tych które wiecznie szukają idealnego podkładu....Ten podkład może nie jest dla mnie idealny ale jest bliski ideałowi, gdyby tylko miał lepsze krycie...mógłby być tym ideałem.

Używam tego produktu od: około miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Lekki, kryjacy, ale nie matuje

Niechętnie przetestowałam ten produkt, mający tylko saszetkę - próbki dodana w jakieś gazecie.
Rimmel zawsze był dla mnie dość dziadowską firmą jesli chodzi o podkłady, pudry itp.
Ale tu jest o dziwo inaczej:
- fajne naprawde dobre krycie
- niesamowicie lekka konsystencja jak na krycie jakie daje
- łątwo sie rozprowadza
- wtapia się w skóre
- nie robi smóg, plam
- nawet dobrze się trzyma w sensie nie znika z twarzy
- nie zatyka porów

Ale są i minusy:
- NIE MATUJE!!!
- zbiera sie z kropelkami potu, miałam pierwszy raz dziwną sytuację z takim czymś, nad ustami krople potu zebrały się z tym podkładem :/

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka, ale pewnie kupie jako delikatniejszy zamiennik

duże zaskoczenie

Jedna z najnowszych pozytywnych kosmetycznych niespodzianek :)
Bardzo fajny dość lekki-myślę, że idealny na lato - podkład, który rzeczywiście zgodnie z obietnicami producenta dopasowuje się do cery, ładnie matuje, ma genialną konsystencję i super zapach :)
Jedynym minusem jaki można zauważyć to słabe krycie, więc na pewno nie sprawdzi się u osob z problemami skórnymi.

Używam tego produktu od: m-ca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

Idealny do cery mieszanej.

Według mnie ma prawie same zalety:

+ matuje!
+ lekka konsystęcja
+ idealnie stapia sie z kolorem cery
+ nie zapycha
+ neutralny zapach

Czas na jeden mały minusik:

- opakowanie słoiczek (troche nie wygodne, napewno niehigieniczne)

Oceniam odcień 100 Ivory, idealny dla jasnej buzki w chłodnym odcieniu jak moja:)

Ilość zużytych opakowań: 1 próbka, w trakcie pierwszego słoiczka

Świeży i lekki-idealny

Przypadkowo napotkaną próbkę postanowiłam wypróbować i jestem zachwycona zarówno kolorem, naturalnym efektem jak i aplikacją!
A wrażenia?

+ tani(stosunek ceny do jakości i wydajności)
+ świetna lekka, aksamitnie żelowo- kremowa konsystencja
+ szalenie naturalny efekt końcowy
+ idealnie stapia sie z naturalnym kolorem skóry
+ idealnie ujednolica i wyrównuje koloryt
+ zero efektu maski
+ nie obciąża
+ w ogóle nie czuć, że sie go ma
+ ładnie roświeta cerę i wygładza
+ nakladany podkład sprawia wrażenie subtelnego schłodzenia
+ gładko sie rozprowadza zarówno palcami jak i pędzlem
+ skóra wygląda zdrowo, świeżo i promiennie
+ szybko schnie, ale nie tworzy smug
+ dobrze napigmentowany
+ nie podkreśla skórek
+ nie wysusza
+ mam wrażenie, że lekko matuje, gdyż cera mimo, że mam mieszaną, nie świeci sie po nim
+ wydajny
+ nie uczula
+ nie zapycha
+ dośc trwały
+ idealny na lato
+ zawiera głęboko nawilżający kwas hialuronowy, aczkolwiek w małym stężeniu (na ostatnim miejscu-patrz skład)
+ nie ściera się
+ lekko perfumowany
+ kolor nie ciemnieje w ciągu dnia
+ dobrze kryje drobne zaczerwienia, cienie
+ nie zbiera sie w zmarszczkach mimicznych
+ bardzo naturalne kolory
+ opakowanie szklane, z wieczkiem oddzielające podkład od nakrętki opakowania

+/- opakowanie w formie słoiczka dla niektórtych może byc niehigieniczne wówczas warto sięgnac po pędzel zamiast nabierać go palcami, aczkolwiek posiada ochronny pokrywkę chroniocą podkład oraz nakrętkę przed pobrudzeniem
+/- zawiera phenoxyethanol więc uwaga dla naczynkowców
+/- zawiera silikony, ale łatwo usuwalne(rozpuszczalne w wodzie), zatem nie powinien zapychać, zaletą jest ze wygładzają, zatrzymują wilgoć w naskórku
+/- średnio kryje, ale nie to jest jego zadaniem oraz tego producent nie obiecywał. Natomiast tytułowe dopasowywanie sie do cery wychodzi mu znakomicie(!)
+/- nie zawiera SPF, ale dobrze współpracuje z filtrami 50+

Podkład jest niezwykle świeży podczas aplikacji i daje wyraźne odczucie nawilżenia i chłodzenia skóry. Efektem jestem zachwycona- gdyby nie fakt ze mam spory zapas podkładow (głównie YR i Avene to do nich mam porównanie) z chęcią sięgnełabym po Rimmela. Match Perfection jest przyjemny,a co ważne skóra podczas jego noszenia jest nawilżona i przyjemnie napięta i oddycha. Mam cere mieszaną, naczynkową i nie zauważylam zapchania, czy też nadmiernego świecenia ani podrażnienia. Niestety na próbce, którą posiadam nie widnieje oznaczenie koloru, niemniej dla bladolicej jak ja kolor dobrany zostal idealnie(zapewne Ivory).
Na stronie dostępne odcienie to Ivory, True Ivory, Soft Beige, Classical Beige, Natural Beige.

Skład próbki zamieszczam poniżej:
aqua, cyclopentasiloxane, sodium acrylate/sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, hydrogenated polydecene, sorbitan laurate, peg/ppg-18/18 dimethicone,mica, sodium pca, trideceth-6, phenoxyethanol, caprylyl glycol, lecithin, poly(glycoladipate)/bis-hydroxyethoxypropyl dimethicone copolymer, parfum, triethoxycaprylylsilane, ascorbyl glucoside, ethylhexyl palmitate, sodium hydroxide, glycerin, sorbic acid, dimethicone, hexyl cinnamal, tocopheryl actetate, vp/va copolymer, limonene, butylphenyl methylproprional, benzyl salicylate, linalool, geraniol, amodimethicone, hydroxypopyl methylcellulose, silica dimethyl, glycol, sapphire powder, chlorphenesin, palmaria palmata extract, sodium hialuronate, hexylene glycol. (may contain: +/- titanium dioxide CI77891, iron oxides CI 77491,CI 77492,CI 77499)

Podsumowując- podkład bardzo dobry, Szczególnie dla cer tłustych i mieszanych. Można śmiało kupować w ciemno!

Polecam!

Używam tego produktu od: tydzien

Ilość zużytych opakowań: 1x1,5ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

polecam wypróbować

Nie spodziewałam się rewelacji po tym podkładzie, bo już na jednym z firmy Rimmel się zawiodłam, ale akurat miałam 2 próbki z gazety, więc oczywiście wypróbowałam. Myślałam, że będzie średni, choć kampania którą zrobił Rimmel była głośna, wszędzie trąbiono o tym podkładzie.

Teraz mogę stwierdzić, że to świetny produkt, bardzo ciekawa nowość.

Plusy:

+świetna konsystencja, lekki żelowy podkład, bardzo przyjemny w użyciu, wspaniale się rozsmarowuje, nie tworzy smug. Niemal od razu przylega do twarzy, nic się nie odznacza, tworzy jedność ze skórą, a najlepsze jest to, że pory stają się nie widoczne! Bardzo naturalny efekt, skóra wygładzona, ujednolicona, troszkę kryje jednak nie topornie, skóra jest promienista i świeża nie widać, że jest na niej podkład,

+ uniwersalny kolor- w mig dopasowuje się do kolorytu cery, nie wiem jak u innych, ale u mnie pełen natural, nie ma więc problemów z zastanawianiem się nad odcieniem właściwym dla cery- tu znika ten problem, nie trzeba martwić się, czy nie kupiło się za ciemnego.

+ podkład ma dość ładny, delikatny zapach

+ jest trwały, może nie cały dzień, ale dobre 8 godzin trzyma

+ w ogóle nie podkreśla skórek czy przesuszeń

+ matuje- i to ładnie,na długo i nawet po uprzednim użyciu kremu z filtrem

+ jest wydajny- wystarczy odrobina

+przyjazne dla oka i ręki opakowanie

Plusem jest też cena.

Podsumowując, świetny produkt, na pewno go kupię i będę stosować jako zamiennik, próbki mnie przekonały :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Ilość zużytych opakowań: 2 próbki, kupię opakowanie

Rewelacja

- Świetna cena - 19,99pln
- rewelacyjny zapach
- fajna konsystencja
- idealnie wygładza twarz
- świetny na wiele godzin
- wygodny do nałożenia(słoiczek)
- lekki, nie daje efektu maski

Minusów nie widzę :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania