Soraya, Art&Diamonds, Esencja Przeciw Starzeniu Się Skóry 30+, Przeciwzmarszczkowy krem na noc

Art&Diamonds to ekskluzywna seria innowacyjnych kosmetyków, stworzona przez wybitnych specjalistów z różnych dziedzin nauki we współpracy z artystami. W ich `sercu` znalazły się luksusowe, zmikronizowane kryształy diamentów, które dają natychmiastowy efekt optycznego odmłodzenia i wygładzenia. Rewolucyjny kompleks ultra-expert 5D w skuteczny sposób zwalcza 5 rodzajów zmarszczek oraz wszystkie oznaki upływającego czasu. Innowacyjna tarcza antyrodnikowa tworzy na skórze aktywny system, który przeciwdziała starzeniu się skóry. Skóra staje się wyraźnie młodsza, piękniejsza, odzyskuje idealną gładkość, jędrność oraz promienny blask.
Diamentowy pył - mikronizowne kryształy diamentu (symbolu piękna, elegancji i ideału). Sprawiają, że skóra nabiera wyjątkowego blasku, staje się optycznie wygładzona i odmłodzona.
Tarcza antyrodnikowa - kompleksowy system, który dezaktywuje wolne rodniki, odpowiedzialne za starzenie się skóry oraz chroni jej strukturę przed uszkodzeniami. Blokuje procesy wiotczenia powodując, że skóra zachowuje atrakcyjny wygląd i młodzieńczą sprężystość.
IBR Dormin - ekstrakt z cebulek narcyza, charakteryzujący się wysokim stężeniem dormin - hormonów roślinnych, które opóźniają procesy starzenia. Spowalnia poliferację komórek, odpowiedzialną za starzenie się skóry. Zapewniaja długotrwały młody i zdrowy wygląd.
Ultra expert 5D - kompleks ukierunkowany na walkę z 5 rodzajami zmarszczek (mimiczne, statyczne, grawitacyjne, genetyczne, strukturalne). Skutecznie hamuje powstawanie zmarszczek, zmniejsza ich ilość, powierzchnię oraz głębokość.
Masło shea wykazuje wyjątkową aktywność przeciwzmarszczkową. Posiada właściwości silnie regenerujące i delikatnie natłuszczające.
Keratoline - enzym proteolityczny przyspieszający złuszczanie, a tym samym odnowę naskórka.
Efekty działania: przedłuża młodość skóry.
A ponadto:
- opóźnia procesy starzenia się skóry,
- hamuje proces pogłębiania się zmarszczek,
- likwiduje oznaki zmęczenia,
- stymuluje procesy regeneracyjne,
- wygładza drobne zmarszczki,
- głęboko nawilża i ujędrnia,
- uelastycznia i wygładza naskórek,
- chroni przed działaniem promieni słonecznych,
- zachowuje promienny, młodzieńczy blask.

Wielkie nadzieje

Kupiłam ten krem zachęcona opiniami innych Wizażanek i liczyłam na extra efekty (pamiętałam jeszcze cudowną maseczkę z tej serii jeszcze w poprzednim wydaniu).

Krem ma bogatą konsystencję, ale nie był bardzo ciężki dla mojej mieszanej skóry. Używałam go przez jesień i zimę i się sprawdził, jeśli chodzi o nawilżanie i odżywanie skóry, ale niewiele poza tym. Działał w tej kwestii przyzwoicie, choć przyznam, że liczyłam na więcej. Jest wydajny, ma bardzo ładne i wygodne opakowanie, jest tani i do tego polskiej marki. Szybko się wchłania, ma dość przyjemny zapach, choć dla mnie może zbyt perfumowany. Nie uczulił, nie podrażnił, nie zapchał. Raczej jednak nie sięgnę po niego ponownie.

Dobry. Bajer.nie.jest.zły :-)

Krem ,ktory uspokaja moja skórę po calodniowym makijażu. Wygładza,wydelikaca. Świetny słoiczek,ktory potwierdza,ze opakowanie nakręca zawartość,podobnie jak sprawna otoczka produktu uderzajaca w poczucie estetyki i miłość do luksusowych kamieni. Pewnie nie kupilabym, gdyby napisano "krem z oliwka", ale i zapewne nie odroznilabym produktu z "diamentami" od tego z oliwą z oliwek.

Bardzo odżywczy

Krem bardzo dobrze nawilża skórę i ją wygładza. Cera rano jest w świetnym stanie. Jest rozjaśniona, nawilżona i wygląda na wypoczętą. Raczej nie działa przeciwzmarszczkowo. Mam 30 lat i nie zauważyłam, żeby krem wygładzał pierwsze, delikatne zmarszczki przy oczach. W ogóle istnieje krem przeciwzmarszczkowy? :)
W każdym razie krem jest odżywczy i nawilżający. Jedyne do czego muszę się przyczepić to fakt, że używane codziennie zapycha moją tłustą skórę, wiec zaczęłam go używać po peelingach i maskach glinkowych (ok2-3 razy w tygodniu).
Polecam do skór normalnych i mieszanych. Krem jest tani w stosunku do jakości. Zwykle kremy o takim działaniu są dostępne powyżej 100 zł...

Dobry krem

Naprawdę dobry krem, do tego w bardzo ładnym opakowaniu:)
Ma fajną konsystencję, przyjemny zapach, pozostawia skórę wyraźnie nawilżoną a do tego idelanie się wchłania:)
Krem jest dość tłusty ale nie pozostawia świecącej skóry;)
Cena przystępna jak na tak dobrą jakość:)

Używam tego produktu od: 1/2 roku

Rewelacja

Bardzo przyjemny, treściwy krem.
Kupiłam go z myślą o potrzebie odżywienia skóry zmęczonej suchym powietrzem w domu, mrozami na dworze oraz zaniedbaniem z mojej strony. A przez ostatni rok serwowałam jej wyłącznie demakijaż, raz na jakiś czas peeling i zwykłe szybkie nawilżanie byle czym, byle było szybko.
Na czole zauważyłam już pierwsze niewielkie zmarszczki, postanowiłam więc kupić kosmetyk o mocniejszym działaniu, przeznaczony dla cery w moim wieku.
I nigdy nie spodziewałam się aż tak spektakularnych efektów po kremie za 20 zł, na dodatek średnio lubianej przeze mnie marki.
Mam wrażenie, że po kilku tygodniach stosowania ten krem odjął mi co najmniej 5 lat. Krem rewelacyjnie wygładził, nawilżył, odżywił i rozświetlił moją skórę. Twarz wygląda na wypoczętą, gładszą, promienną i przede wszystkim - brak podrażnień.
To cudo zadziałało na tyle dobrze, że pierwszy raz od nastu lat zdarza mi się regularnie rezygnować z używania podkładu do twarzy. Naprawdę, po tym kremie nie mam potrzeby niczego ukrywać.
Pozostanie ze mną na długo, bo jako jedyny spełnia obietnice producenta i moje, wcale nie małe, wymagania.
Opakowanie bardzo fajne, ładnie prezentuje się na półce w łazience. Lubię kremy w szklanych słoiczkach.
Nie obchodzi mnie, jakiego drogiego kremu jest odpowiednikiem. Dla mnie ważne jest to, że naprawdę działa i bije na głowę kilkakrotnie droższe kremy, jakich dane było mi używać (L\'oreal, Vichy, Caudalie, Lierac).

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

oh.

marzy mi się happylogy ale póki co nie mam na niego pieniędzy więc chwilowo szukałam zastępstwa.
mam kapryśną cere - nie lubi kremów, marudzi, raz się przesuszy - innym razem "lekki" krem okaże się zbyt ciężki.
przerażała mnie cena - krem za 30zł ma mojej rozkapryszonej cerze co najmniej nie zaszkodzić? bingo. na pewno do happylogy wróce bo jest niezrównany ale ten krem jest świetnym zastępcą. nawilża, odżywia - nie krzywdzi. Mam ładny koloryt cery i jest jakby "napompowana" rano co jest istotne bo mam sporo stresów co odbija się na moim wyglądzie.
polecam, choć na pewno wróce do guerlain.

fajny kremik

bardzo przyjemny kremik, przede wszystkim fajnie nawilża i przyjemnie pachnie. skóra jest po nim gładka i dobrze nawilżona, spełnia moje oczekiwańia :)

ok

Calkiem przyjemny krem. Bardzo dobrze nawilza, odzywia, rano twarz wyglada na wypoczeta, ma ladny kolor. Krem ma bogata konsystencje, ale nie zapycha, nie mialam po nim nigdy przykrych niespodzianek na twarzy, a mam cere mieszana i roznie z tym bywalo. Jesli chodzi o splycanie zmarszczek to nie zauwazylam takowego dzialania:-) A czy zapobiega powstawaniu nowych? Mam nadzieje, ze tak:-)
Nie wiem czy kupie go ponownie, bo jestem w trakcie pszukiwan kremu idealnego dla mnie. Ale Soraya jak najbardziej na TAK.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: prawie cale

Całkiem fajny

Krem kupiony spontanicznie, czego teraz, po skończeniu opakowania, nie żałuję :) Kremik spakowany jest w szklany słoiczek, całkiem ładny. Konsystencję ma gęstą, kremową, pachnie przyjemnie. Leciutko sie rozsmarowuje, dobrze nawilża, nie roluje, nie lepi. Mógłby się troszkę lepiej wchłaniać, trzeba ostrożnie dozować jego ilość bo inaczej nadmiar pozostanie nam na buzi. Jest to dość treściwy krem, to pewnie dlatego.
Nie oceniam jego działania przecizmarszczkowego, bo ożywam go raczej profilaktycznie. Ale jako nawilżacz sprawiał się dobrze.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Całkiem dobry

Kremu używam raczej profilaktycznie, bo większych zmarszczek właściwie nie posiadam. Jedynie delikatne zmarszczki mimiczne wokół oczu, ale tutaj używam innego kremu pod oczy. Tak więc właściwości przeciwzmarszczkowe ciężko mi ocenić.

Podejrzewałam go o zapychanie porów, bo zaczęły mi się częściej pojawiać pojedyncze krostki. Ale po odstawieniu kremu na dłuższy czas problem był podobny więc to raczej nie jego wina. Po prostu gorszy okres mojej skóry.

+ wygodna, gęsta konsystencja
+ łatwo się rozsmarowuje
+ krem jest dosyć treściwy, ale mimo to nie powoduje świecenia czym byłam zaskoczona
+ ładny, estetyczny słoiczek
+ nie zauważyłam zapychania porów
+ delikatnie nawilża, przy stosowaniu mocno nawilżającego kremu na dzień skóra pozostaje nawilżona

- mógłby lepiej nawilżać
- zapach nie jest w moim guście, ale jest delikatny i przyjemny więc bardzo nie przeszkadza

Nie mogę ocenić działania przeciwzmarszczkowego więc nie mogę dać 5 gwiazdek. Póki co takiego działania nie zauważyłam.

Doskonały dla Pań 25+

Kończę właśnie moje drugie opakowanie tego kremu i nadal jestem zachwycona.
Dotychczas na noc używałam kremów Shiseido/Lancome/Clarins - z nieznanych mi przyczyn wszystkie zaczęły mnie zapychać, a moja skóra z suchej stała się mieszana. Miałam dość kupowania drogich kremów, które przestały się sprawdzać i w ten sposób natrafiłam na ten kosmetyk.
Słoik do złudzenia przypomina Lancome Genifique, w środku znajdziemy biały gęsty krem, który według mnie pachnie bardzo średnio, jednak wybaczam mu to, ponieważ jego działanie jest wyborne.
Po wklepaniu w skórę pozostawia na niej film, który wchłania się w trakcie snu. Rano budzimy się z wypoczętą, napiętą i rozjaśnioną buzią, co jednak dla mnie najważniejsze - ten krem nie zapycha. Jest tak samo gęsty i odżywczy jak kremy Lancome czy Clarins, których używałam, a jednak na mojej skórze odkąd go używam nie pojawił się ani jeden wyprysk, co jest niesamowite.
Nie muszę chyba dodawać, że jest 10 razy tańszy? :)
W tej chwili kusi mnie by wypróbować inny krem na noc, ale wynika to jedynie z tego, że lubię testować nowości. Na pewno będę jednak do niego wracać.

Ilość zużytych opakowań: dwa

bardzo przyjemny

Bardzo treściwy, bogaty krem dla kobiet w okolicach 30-tki. Rozprowadza się doskonale i dość szybko wchłania. Pozostawia na skórze delikatny film, ale nie tłusty, to raczej warstewka ochronna. Rano cera jest dobrze odżywiona, wypoczęta i zregenerowana. Co ważne nie zapycha porów.