KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Vipera Żel do demakijażu oczu ze świetlikiem

3,4 na 533 opinie

Kupi ponownie: 21% osób
    KarolinaM
    26 marca 2009 o 22:34
    4 / 5
    Nie bardzo rozumiem te negatywne komentarze. Mnie tam pasuje - nie trzeba trzeć, rozciągać skóry powiek, nie wysusza, jest łagodny i skóra się po nim nie klei. Nie daję mu KWC tylko dlatego, że najlepszym żelem, jaki miałam, był ten z Yves Rocher - ten był wprost genialny, no, ale musieli go zlikwidować >:-( Nienawidzę płynów, które zawsze mnie wysuszą, ani mleczek i oliwek, które dla odmiany nadmiernie obciążają oko, powodując opuchliznę. Vipera doskonale daje radę niewodoodpornym kosmetykom, więc na pewno nie skończy się na 1 opakowaniu. Tym bardziej, że, jak widzę, jest wydajny. Używam tego produktu od: 2 tygodni Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Yen7
    4 marca 2008 o 23:12
    5 / 5
    tani i dobry
    Mam bardzo wrażliwe oczy, ten żel nie uczula mnie, nie szczypie, nie napina skóry. Wszystko idealnie. Poleciła mi go koleżanka i od tamtej pory nawet nie chce próbować z innymi kosmetykami do demakijażu. Aż sama się dziwię, że produkt za parę zł. może być tak wspaniały. Ma cudowny poślizg, bardzo łatwo zmywa tusz. Przy innych tego typu kosmetykach, zwłaszcza w płynie musiałam trzeć oczy aby wszystko zmyć. Pozostanę mu wierna dopóki będzie na rynku. Ma tylko teraz inne opakowaie, ładniejsze.

jolla11
    4 sierpnia 2007 o 18:55
    1 / 5
    fuuuu!
    Kupiłam ten żel, bo akurat zabrakło w drogerii mojego ulubionego płynu do demakijażu. Fuuu! To jakaś obrzydliwa galareta! Szczypie straszliwie oczy i trzeba się męczyć, żeby zmyć "tym" z rzęs najzwyklejszy tusz. W dodatku, widok zasychających resztek żelu widniejących na korku od butelki nie należy do najbardziej estetycznych...Używam tego produktu od: jakiś czas temu Ilość zużytych opakowań: tylko jedno, na szczęście

kaczina
    6 kwietnia 2007 o 11:06
    3 / 5
    Średni!
    Teraz występuje w ładniejszym opakowaniu. Z jednej strony jest dobry, bo ma konsystencję żelu, dzięki czemu fajnie się ślizga. Jednak makijaż zmywa się ciężko i żeby uniknąć tarcia trzeba goi więcej zużyć, przez co jest mało wydajny. Zresztą na razie odkryłam płyny micelarne i muszę stwierdzić, że nie ma nic lepszego do delikatnej skóry oczu. Używam tego produktu od:kilku misięcy Ilość zużytych opakowań:3

suerte
    20 sierpnia 2006 o 0:59
    2 / 5
    niedokładny
    Żel ma jedną zasadniczą wadę, która go eliminuje: nie zmywa dokładnie tuszu (mimo iż nie używam wodoodpornych). Trzeba długo kombinować żeby wszystko zmyć a i tak zawsze coś zostanie. Plusy: nie podrażnia oczu, nie szczypie, nie wywołuje jakiś chwilowych mgieł na oczach (jak np. mleczko z Avonu - okropność), ogólnie chyba działa pielęgnująco na skórę. Ale co z tego skoro ma zmywać, a nie rozmazywać! Nie polecam. Używam tego produktu od: dawna Ilość zużytych opakowań: męczę się z jednym