Revlon, ColorBurst, Lipgloss (Błyszczyk do ust)

Revlon, ColorBurst, Lipgloss (Błyszczyk do ust)

Kategoria
Marka
Cena PLN 40.00

Błyszczyki Revlon ColorBurst Lipgloss zawierają olejek ze słodkich migdałów oraz witaminę E, które odżywiają i wygładzają usta. Dają niesamowity, lustrzany efekt a usta są pokryte pięknym kolorem. Błyszczyki do ust Revlon dostępne w wielu apetycznych odcieniach.

paletki błyszczyków, w płynie /z aplikatorem
Efekt
kryjące, transparentne, z drobinkami

super :)

Oceniam produkt w kolorze 004 - oczywiście w mojej ulubionej gamie kolorystycznej nude.
Błyszczyk delikatnie kryje, zawiera drobinki ale jest ich tyle ile jestem w stanie znieść ;)
Daje efekt wilgotnych, błyszczących ust. Ma delikatny zapach i jest bezsmakowy (dokładnie tak jak lubię).
Utrzymuje się na ustach jak na błyszczyk długo i świetnie się go aplikuje.
Produkt zamknięty jest w ładnym i poręcznym opakowaniu, które zabezpieczone jest szczelną gumką, która ściąga z aplikatora nadmiar błyszczyka przez co nic się nie wylewa i nie marze.
Dołączył niedawno do grona moich ulubieńców z Revlon. Dotąd nałogowo sięgałam po ich Super Lustrous w kolorze 205 i Color Burst Lip Butter w kolorze 095.
Polecam!

Używam tego produktu od: 1mc
Ilość zużytych opakowań: 1szt

bo oszalałam dla jego koloru :D

Lubię błyszczyki, ale nie aż tak, aby płacić za nie 40 dychy :brzydal:

Ale mam też i fioła na punkcie mało popularnych i tym samym rzadko spotykanych kolorów - fiolety, głębokie śliwki itp.

No i bach! - w jakiejś gazetce Hebe znalazłam zapowiedź kolekcji Revlon na jesień 2013 i tam piękny, fioletowy, bardzo ciemny błyszczol :love:

Łaziłam do Hebe prawie codziennie :rolleyes: czyhając aż się pojawi i wreszcie był.
Kolor dość szokująy w opakowaniu - baaardzo ciemny, na graniy czerni fiolet z milionem drobinek, wow!
Na ustach okazał się być bardzo zimną śliwką, ciemną i soczystą.
Testowałam, testowałam i w końcu mnie porwała i jego uroda i inne zalety i nabyłam, skwapliwie korzystając z promo :D.

I dobrze zrobiłam, to naprawdę super produkt, a do tego w kolorze dla mnie stworzonym :ehem:

+ elegankie opakowanie, zarazem praktyczne, bo szczelne, nie ma mowy o ufajdaniu błyszczykiem na zewnątrz opakowania

+ poręczny, gąbkowy aplikator

+ kolor - piękny, głęboki, bardzo intensywny jak na błyszczyk, drobinki niewidoczne i niewyczuwalne na ustach (:brawo:), dają jednak taki błysk jaki obieuje producent, rzeczywiście lustrzany

+ trwałość jak na błyszczyk znakomita, schodzi bardzo równomiernie (niestety najpierw szybko traci błysk), ale zostawia na ustach kolor i to bardzo długo, usta są jakby zafarbowane - daje do świetny efekt :love:

+ nie jest lepki, ma idealną konsystencję, aplikacja jest łatwa, choć przy wybranym przeze mnie kolorze lusterko niezbędne ;)

+ kolor daje się stopniować, co w wypadku tak intensywnej barwy daje kilka możliwyh efektów, od codzienniaka do naprawdę wieczorowego, to też na plus

+ pielęgnuje - nawilża i chroni przed niską temperaturą (a usta mam bardzo wrażliwe i suche)

Ogółem, znakomity produkt, rzeczywiście wysokiej jakości.

Jednak jak wspomniałam, skąpa jestem jak chodzi o błyszczyki:P i zaznazyłam opcję "nie wiem czy kupię", ponieważ do zakupu przekonał mnie kolor.

Niemniej, jeśli znów pojawi się jakiś przeze mnie upragniony/rzadko spotykany kolor, raczej kupię.

Tym których cena nie powala, polecam serdecznie:)

Używam tego produktu od: około 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Swietny blyszczyk!

Dlugo czailam sie nad zakupem tego blyszczyka.Kusil mnie kolor papaya papaya ktory koniec koncow zakupilam sobie szczesliwa w jakiejs promocji.Ten blyszczyk to wg mnie taka szminka w plynie.Kolor jest naprawde bardzo intensywny na ustach:) Ja mam pomaranczowy i na ustach rzeczywiscie taki wychodzi.Nie jest rozwodniony jak to czesto u blyszczykow bywa.Bardzo ladnie blyszczy sie na ustach;) Blyszczyk jest naprawde jednym z trwalszych jakie kiedykolwiek mialam.Nie straszne mu jedzenie i picie! Moze jest troszke mniej intensywny ale dalej trwa na ustach dobre 5h:) Nie wysusza ust.Nie klei sie,wlosy do niego nie lgna:)Na plus tez ladne opakowanie i wydajnosc:) Polecam:)

Używam tego produktu od: ok pol roku

Bez szału

Produkt bardzo ładnie wyglada na ustach. Ładnie sie błyszczy ale nie wyglada to sztucznie. Duże opakowanie oraz to ze produkt jest wydajny sprawia ze starczy na długo.

Niestety nie jest trwały ( al jak się ściera to równomiernie) oraz wysusza usta.

Używam tego produktu od: Pól roku

Posiadam kolor 040 Crystal Water.

Jest to kolor bardzo nietypowy, jeden z takich, po ktore sie siega w sklepie, nie dlatego, ze szuka sie konkretnego koloru, czegos praktycznego. Ale wtedy, gdy ma sie ochote po prostu kupic cokolwiek, jakis fajny gadzet I do tego za grosze w promocji.

Blyszczyk jest bezbarwny z mnostwem niebieskich, rozowych i fioletowych drobinek ;)
Drobinki sa maluskie. Efekt na ustach obledny. Drobinki wspaniale odbijaja swiatlo i usta przez to pieknie sie blyszcza. Jednoczesnie usta wygladaja bardzo naturanie, jak pomalowane blyszczykiem bezbarwnym.

Sam blyszczyk przyjemnie sie aplikuje dlugim aplikatorem. Blyszczyk lekko sie klei, jednak przez to jest dosc trwaly. Sciera sie z ust rownomiernie, razem z drobinkami, ktore na ustach przyklejone nie zostaja.
Blyszczyk nie wysusza ust, do czego maja tendencje blyszczyki z drobinkami.

Testowalam na rece inne kolory z tej serii, I szystkie sa dosc kryjace, tylko ten jeden transparentny, zupelnie inny. Na kolorowy bym sie raczej nie skusila, wole blyszczyki delikatne.

Używam tego produktu od: styczen 2013 - 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

TAK, TAK, TAK!!!

W poszukiwaniu błyszczyka idealnego, trafiłam pewnego razu na to cudeńko. Zachwycona opiniami na temat siostry szminki, zdecydowałam zakupić w ciemno jeden egzemplarz, ponieważ żadna z moich znajomych go nie miała okazji używać. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę ;) Posiadam odcień Cheers - zdecydowanej, acz nie dającej po oczach fuksji.

+ ładne, eleganckie i poręczne opakowanie
+ mimo jakichś tam mieniących się drobinek, nie prezentuje się \'wieśniacko\' na ustach
+ dobrze się rozprowadza
+ BAAAARDZO trwały!!! Można z ustami robić, co się chce - ten błyszczyk Wam prędko z ust nie zejdzie ;)
+ nie pachnie chemicznie - ma raczej przyjemny, dla szczególnie wraźliwych bardzo znośny, delikatnie słodki zapach; mi kojarzy on się z watą cukrową ;)
+ piękny blask
+ naprawdę świetna paleta kolorów - myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie
+ nie da się zużyć go w nadmiarze, samemu można bardzo ładnie nadawać stopień natężenia koloru, bez wrażenia, że na ustach błyszczyku jest za mało

Minusów nie zauważyłam.

Z całego serca serdecznie polecam wszystkim dziewczynom, które jeszcze nie znalazły tego najlepszego produktu do ust, a tym, które mają ten swój naj - polecam zakup, a nuż zmienią zdanie? ;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (i nie ostatniego ;))

Crystal Lilac

Ulubiony błyszczyk. Bardzo trwały - chyba to jest jego główny atut. Nie klei się, ma delikatny przyjemny smak i zapach. Choć stosuję go od niedawna, na pewno na jednym opakowaniu nie poprzestanę. Fajne jest to, że nie zostaje cały na szklankach itp. Mimo zagryzania, oblizywania i rozcierania ust nadal dzielnie trwa i trwa... A poza tym to piękny brudno-różowy, twarzowy kolor, dzięki któremu biel ząbków jest podkreślona, a zarazem nie przyćmiewa spojrzenia. Polecam zdecydowanie. Wart swojej ceny. Trzeba zainwestować.

Błyszczyk jest fenomenailny

Mam odcień 02 crystal lilac.Ten błyszczyk jest genialny nadaje się na i inmprezy i na codaień, dosć długo się utrzymuje, nie klei się jest poprostu wspaniały. To jest mój pierwszy błyszczyk z tej serii i nie ostatni.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże