L'Oreal Paris, Elseve, Bond Repair, Szampon do włosów

L'Oreal Paris, Elseve, Bond Repair, Szampon do włosów

Średnia ocena: 4.64/5

Szampon Bond Repair od Elseve to drugi krok intensywnej pielęgnacji wzmacniającej wewnętrzne wiązania włosa. Formuła wzbogacona została w 5% Bond Repair Complex z kwasem cytrynowym. Szampon oczyszcza i wzmacnia wewnętrzne wiązania włosa, a jego kremowa konsystencja bardzo szybko się pieni oraz rozprowadza na wilgotnych włosach. Po raz pierwszy nasze formuły wzbogacone w kwas cytrynowy przenikają przez powierzchnię włosa, aby wzmocnić zerwane wiązania.

Natychmiastowe przywrócenie siły włosom*, +82% odbudowa struktury włosów*, -98% złamań**, +90% blasku**.
* Test instrumentalny po 6 aplikacjach Pre-szamponu, szamponu oraz odżywki Bond Repair.
** Test instrumentalny po zastosowaniu Pre-szamponu, szamponu oraz odżywki Bond Repair.

Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych
oczyszczające, wzmacniające

Wysyp łupieżu

Szapon kupiłam wraz z odżywką z tej samej serii. Czytałam dużo pozytywnych opinii, polecała go też na instagramie jedna z influencerek, które obserwuję.

Zacznę od tego, że zamówiłam go przez internet i mocno zaskoczyła mnie pojemność. Za taką cenę spodziewałabym się większego kosmetyku. Szata graficzna w porządku, podobnie jak konsystencja produktu. Łatwo się pieni, dobrze się rozprowadza, jednak mam wrażenie, że jest ciężki i nie za dobrze radzi sobie z oczyszczaniem skóry głowy. Już po kilku zastosowaniach zauważyłam, że pojawił się łupież i to w sporej ilości, jednak zdecydowałam się dokończyć opakowanie. Z plusów: włosy już podczas mycia stają się miękkie i nieco wygładzone. Moje włosy nie są zniszczone, więc nie zauważyłam żadnej poprawy jeśli chodzi o ich kondycję.

Podsumowując: nie sięgnę ponownie po ten szampon ze względu na łupież, który spowodował i ze względu na cenę.

Regeneruje, dobrze oczyszcza

Wystarczy niedużo kosmetyku by umyć całe włosy. Szampon jest dość gęsty, skoncentrowany i wydajny. Regeneruje włosy, zauważyłam różnicę po tygodniu stosowania. Używałam go miesiąc i miałam bardzo ładne włosy - muszę do niego wrócić. Szampon bardzo ładnie pachnie. Ma wygodną butelkę. Trzeba polować na dobrą promocję by móc kupić go w korzystniejszej cenie.

Naprawia rozjaśniane włosy

Będąc na zakupach w rosmanie ten szampon przykuł moja uwagę więc znalazł się na mojej półce w łazience ;) Przede wszystkim dobrze się pienił , dobrze oczyszczał skórę głowy oraz włosy nawet po olejowaniu olejem rycynowym - a nie każdy daje sobie z tym radę ;) wystarczyła dosłownie odrobina go na dłoń , nie trzeba było wlewać niewiadomo ile go na głowę żeby działał - jest wydajny co też na plus. Ładnie pachnie taką kosmetyczną świeżością. Moje włosy wogóle się nie rozczesują po umyciu tylko szamponem a z nim bardzo łatwo się rozczesywały - stosując tylko szampon . Dla rozjaśnianych włosów blond z tendencją do puszenia się i rozdwajaniu na końcach polecam . Dobrze regenerował mi włosy . Chętnie wrócę do niego .

Dobry szampon

Szampon do włosów znajduje się w wygodnym opakowaniu oraz charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem, który przez jakiś czas wyczuwalny jest na włosach.

Szampon posiada gęsta konsystencję, dobrze się rozprowadza oraz dobrze się pieni.

Szampon dobrze oczyszcza włosy oraz nie plącze ich podczas mycia. Bardzo szybko łatwo się spłukuje.

Po zastosowaniu zdecydowanie łatwiej włosy się rozczesuje oraz są miękkie i lśniące.

Po regularnym stosowaniu widać poprawę w kondycji włosów.

Produkt wydajny.

Jak na obietnice - średniaczek

Linia Bond Repair ma na celu intensywną odbudowę zniszczonych włosów. Producent chce, abyśmy domową pielęgnacją mogli poprawić kondycję swoich włosów. Brzmi kusząco, prawda? ;)

Cała kuracja składa się z 3 kroków:
1. Pre-szampon - odbudowa
2. Szampon - wzmocnienie - dziś go zrecenzuje ;)
3. Odżywka - regeneracja

Co jest tu takiego specjalnego? Wzbogacona formuła o 5% Bond Repair Complex z kwasem cytrynowym, która „ przenika przez powierzchnię włosa, aby odtworzyć i wzmocnić zerwane wiązania”

Szampon:
????jest dość gęsty, łatwy w użyciu
????dzięki takiej konsystencji - bardzo wydajny
????dobrze się pieni
????dobrze oczyszcza włosy
????włosy mniej się plączą, łatwiej się rozczesują choć to nie jest jeszcze spektakularny efekt jakiego się spodziewałam
????długo otrzymujący się zapach

Minus?
❌dość wysoka cena jak na szampon. Miałam duże wymagania i niestety po wszystkich obietnicach spodziewałam się więcej

Moje włosy są dość mocno zniszczone, może dlatego nie zauważyłam tak spektakularnych efektów.

Może inne włosy się ucieszą, moje przyjęły ten szampon jako po prostu dobry szampon wspomagający rozczesywanie włosów i nadający im blasku.

Fajny szampon

Z ciekawości kiedyś kupiłam go łącznie z odżywką i pre-szamponem, bo wszystko było akurat na promocji :) bardzo polubiłam się z całą serią, to ratunek na moje wysokoporowate, rozjaśnione włosy. Szampon ma przyjemny zapach. Jest gęsty i tworzy miłą pianę. Ładnie domywa włosy i zostawia miły zapach. Na pewno kupię go kolejny raz.

Nie rozumiem zachwytu

Szampon Elseve Bond Repair pozostawił mnie z mieszanymi wrażeniami. Pomimo obietnic przywracania zdrowia moim włosom, doświadczenie było mniej spektakularne, niż się spodziewałam. Włosy nie uzyskały oczekiwanej poprawy kondycji, co było pewnym rozczarowaniem. Co więcej, odkrycie, że cała marka L'Oreal przeprowadza testy na zwierzętach, wpłynęło na moją ocenę nie tylko tego konkretnego produktu, ale również całej firmy. Przełożyło się to też na ogólną satysfakcję z użytkowania szamponu.

Oczyszczenie, wzmocnienie i radość!

Szampon do włosów otrzymałam w zestawie kosmetyków L'Oreal Paris Elseve z serii Bond Repair jako nagrodę w konkursie. Niegdyś już wspominałam, że każda "włosowa" nowość niezwykle mnie cieszy i tak się stało również tym razem. Dlatego, z wielką radością oraz zaciekawieniem przystąpiłam do stosowania niniejszego produktu.

Cała seria Bond Repair składa się z trzech produktów przeznaczonych do intensywnej pielęgnacji wzmacniającej wewnętrzne wiązania włosów. Producent wskazuje, aby niniejszy szampon stosować w drugim kroku pielęgnacji, tuż po użyciu pre-szamponu naprawczego. Głównym celem wskazanym przez producenta jest wzmocnienie struktury włosów, przy jednoczesnym oczyszczeniu skóry głowy.

Szampon umieszczony jest w zgrabnej butelce o pojemności 200 ml. Tak, jak w całej serii Bond Repair, szata graficzna zachowana w jest białym oraz srebrnym kolorze z wyodrębnionymi, najważniejszymi informacjami oraz sposobem stosowania.

Po wydobyciu produktu, dostrzegamy dosyć gęstą konsystencję o pięknym, mieniącym się perłowym kolorze. Towarzyszy przy tym przyjemny, cytrusowy zapach. Szampon jest wydajny i bardzo szybko się pieni, dzięki czemu bezproblemowo możemy go rozprowadzić na skórze głowy oraz włosach. Zgodnie z zaleceniem producenta, po ten produkt sięgałam po zakończeniu mycia wstępnego z użyciem pre-szamponu naprawczego. Muszę przyznać, że spodobała mi się taka formuła w pielęgnacji, ponieważ włosy były miękkie i przyjemne w dotyku i nie musiałam obawiać się znienawidzonego plątania.

Stosowanie niniejszego szamponu przyczyniło się do lepszego wyglądu moich włosów, które zachowywały wówczas dłuższą świeżość dzięki odpowiedniemu oczyszczeniu. Podczas odbudowującej kuracji zauważyłam również wzmocnienie oraz wygładzenie włosów. Jestem bardzo zadowolona z efektów i chętnie sięgnę po ten produkt ponownie.

Szampon, który dobrze oczyszcza i wzmacnia włosy

Szampon jest drugim elementem trzystopniowej pielęgnacji włosów. Zamknięty jest w poręcznej butelce. Ma gęstą konsystencję i ładny zapach, zresztą jak cała seria. Dobrze się rozprowadza na włosach, dokladnie je myje i sprawia, że są gładkie i sypkie. Nie obciąża ich ani nie powoduje nadmiernego przetłuszczania. Po użyciu całej serii włosy są gładkie, lśniące i dobrze się układają.

Bond repair szampon do włosów

Produkt zakupiłam na promocji w Rossmanie. Zobaczyłam go w reklamie i odrazu przykuł moją uwagę.

Jako że jestem posiadaczką włosów dość wysoko porowatych i czasami bardzo ciężko mi co kolejek z nimi zrobić postanowiłam go przetestować.

Szampon bardzo ładnie pachnie, świetnie się pieni , wystarczy mała ilość by wytworzyć pianę na całą długość włosów.

Zapach utrzymuje się na włosach do 2 dni czego nie zauważyłam przy innych produktach. Dodatkowo po umyciu włosy idealnie się rozczesuje, wydają się być bardziej gładkie i lśniące

Cała kuracja z tym szamponem daje mega efekty

Po przeczytaniu licznych opini na temat tej serii postanowiłam kupić je na własną rękę i nie żałuję bo są naprawdę świetne .
Szampon zamknięty jest w białej plastikowej butelce o dość małej pojemności która wynosi 200ml. Z racji tego że głowę myje codziennie jedna buteleczka starcza mi na ok 2 tygodnie użytkowania .
Butelka posiada nakrętkę typu klik.
Butela wykonana w 100 %, z produktów z recyklingu.
Szampon należy zużyć w ciągu 12 miesięcy od otwarcia.
Butelka o ciekawej szacie graficznej przyciągającej wzrok każdej sroczki .
Na etykiecie znajdują się srebnoholograficzne elementy.
Napisy na butelce w kolorze czarnym ,czerwonym.
Napisy czytelne szczegółowe w języku polskim.
Szampon ma dobry skład nie zawiera sylikonów.
Szampon w kolorze perłowym o bardzo ładnym zapachu.
Szampon o dość gęstej konsystencji.
Wystarczy odrobina by pokryć nim włosy.
Szampon dobrze się pieni i dobrze spłukuje.
Włosy po szamponie łatwo się rozczesują a po wysuszeniu są miękkie I błyszczące .
Tak jak pisałam stosuje cała serie więc po całej serii widzę że moje włosy wyglądają o wiele lepiej i są mega błyszczące.
Szampon nie podrażnia skóry głowy.

nie wiem czy duzo naprawił ale okej

do niego miałam dosyc wygórowane oczekiwania i nie wsuztakie zostały spełnione ale nie jeT zle

konsystencja szamponu jest wygodna tez dobrze sie pieni j rozmazowuje na włosach
zapach jest przyjemny mi odpowiada nie jezt zbyt mocny
piana dobrze zmywa brud i radzi sobie z niesfornymi włosami
niestety wydaje mi sie xe oczekiwałam lepszego efektu a ten ktory dostałam srednio mnie zadowalała
nie widze zabyt dużej poprawy w stanie moich wlosow nie jest to zbyt dobre
ale zdecydowanie szampon dobrze myje i nawilża włosy nie wiem jednak czy będą jakiekolwiek cuda