Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Talika, Bust Serum (Serum do pielęgnacji biustu)

Talika, Bust Serum (Serum do pielęgnacji biustu)

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Marka
Pojemność 50 ml
Cena 149,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Produkt do pielęgnacji biustu i dekoltu nadaje biustowi więcej objętości, ujędrnia go i napręża. Kombinacja substancji poprawia elastyczność skóry i zapobiega utracie kształtu tkanki. Wynik: biust nabiera ujędrnionego kształtu i wygląda na powiększony.

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 4 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: jedno opakowanie

Fajny kosmetyk, ale nie w takiej cenie.

Serum zamknięte zostało w solidnym opakowaniu z pompką, która ma za zadanie ułatwić aplikacje. Kilka razy zdarzył mi się je upuścić na podłogę i nic się nie uszkodziło. Moim zdaniem jak na tego typu produkt, pojemność jest bardzo malutka. Mam biust w rozmiarze B i żeby zaaplikować kosmetyk muszę zużyć kilka pompek tego specyfiku, jest to spowodowane tym, że wydobywa się z niego niewielka ilość produktu. Zaliczam, więc ten kosmetyk do mało wydajnych. Opakowanie wystarczyło mi na niecałe 3 tygodnie regularnego stosowania.
Serum do pielęgnacji biustu marki Talika, to kosmetyk o lekkiej kremowej konsystencji, która bardzo szybko się wchłania. Wyróżnia go bardzo ładny intensywny perfumowany zapach, ale to już chyba standard przy kosmetykach produkcji francuskiej.
Trudno jest mi pisać o efektach stosowania tego typu produktów, ponieważ jest to raczej długoterminowa inwestycja. W trakcie regularnego stosowania odniosłam delikatne wrażenie, że biust jest jędrniejszy. Skóra i dekolt były gładkie w dotyku niczym atłas i to by było na tyle, jeśli chodzi o jakieś zauważalne efekty stosowania tego serum.
Podsumowując uważam, że jest to dość fajny kosmetyk, ale jego cena i pojemność sprawia, że jest to bardzo droga inwestycja. Myślę, że mogłabym się skusić na zakup kolejnego opakowania, ale tylko w bardzo atrakcyjnej promocji.

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  0
  produktów

  0
  recenzji

  7
  pochwał

  10,00

 2. 2

  0
  produktów

  2
  recenzji

  0
  pochwał

  8,57

 3. 3

  0
  produktów

  0
  recenzji

  5
  pochwał

  7,14

Zobacz cały ranking