Keloo, Busti Serum, Serum intensywnie ujędrniające biust

Keloo, Busti Serum, Serum intensywnie ujędrniające biust

Busti Serum zawiera naturalne ekstrakty i olejki. Tworzy niewidzialną powłokę wzmacniającą skórę. Mikro i makroelementy sprawiają, iż skóra staje się nawilżona, a biust napięty i ujędrniony. Regularne stosowanie sprawia, że biust wygląda pełniej.

w butelce
serum
<50ml

zadziwił mnie pozytywnie

Serum jest bardzo malutkie przez co cena jest dość wysoka i może to odstraszyć. Jednak kiedy zaczęłam je stosować uświadomiłam sobie, że to dobrze, że opakowanie jest tak małe- większe i jeszcze droższe byłoby ciężkie do zaryzykowania w celach testów. Mam duży biust więc serum nie wystarczyła na długo, używałam 4 pompeczki na każdą pierś. Biust po zastosowaniu jest bardzo miły w dotyku, taki aksamitny. Po tygodniu zauważyłam znaczne ujędrnienie. Po 2 tygodniach mój narzeczony zapytał czy robiłam coś z biustem, bo jest uniesiony i bez stanika wygląda jak w staniku- i to jest według mnie najlepsza recenzja tego produktu. Na pewno będę do niego wracać i polować na jakieś promocje, żeby kupić od razu kilka opakowań. Produkt ma praktycznie niewyczuwalny zapach, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu,

Średni efekt

Serum ładnie się wchłaniało i miało przyjemny zapach. Jednak po zużyciu całego opakowania i stosowaniu go regularnie nie zauważyłam jakiegoś zauważalnego efektu oprócz ładnie nawilżonej skóry. Opakowanie nie zbyt poręczne, niby fajne ale trudno zużyć do końca.

Sympatyczne

Zużyłam z wielką przyjemnością. Lubię takie wspomagacze i chętnie sięgam po wszelkiego rodzaju. To serum zaliczam do tym lepszych kosmetyków do pielęgnacji biustu. Miało przyjemną, lekką konsystencję. Dobrze się rozprowadzało i szybko wchłaniało. Przyjemnie pachniało. Nie pozostawiało tłustej, czy lepkiej warstwy. Bardzo miło wspominam.

Ekstra!

Serum jest genialne! Do tej pory wydawało mi się, że wszystkie tego typu produkty nie działają i nie mają prawa działać. Tutaj zaskoczenie! super konsystencja, produkt pozostawia delikatną mgiełkę a przede wszystkim naprawdę działa i ujędrnia biust! Mąż zaczął dopytywać co się stało z moim biustem. No ale po co mężczyzn wtajemniczać w to - odpowiedziałam, że nic :D

fajne serum ;)

Bardzo przyjemny produkt, który z chęcią stosuje. Jak dla mnie serum ma świetną konsystencję, wygodnie się dozuje i niezwykle odżywia skórę biustu ;). Na pewno nie jest to produkt niezbędny, ale uważam że warto dbać o całe ciało, a piersi są bardzo ważnym jego elementem, są też narażone na duże zmiany w trakcie naszego życia takie jak ciąża czy wahania wagi. W im lepszej kondycji jest nasza skóra, tym lepiej jest sobie w stanie z tym poradzić ;)

jestem zadowolona!

Ponawiam swoją recenzję, ponieważ mineły 2 miesiące od testowania. Serum dostałam w prezencie, a nie jestem zwolennikiem "udziwnianych" kosmetyków. Nie używałam wcześniej tego typu produktów, ale stwierdziłam, że spróbuję.

Produkt jest bardzo wydajny. Uelastycznił i napiął skórę na dekolcie i na piersiach. Ma piękny zapach, dobrze się rozprowadza. Butelka jest trwała, dobrze "leży" w ręku. Widocznie zauważyłam poprawę. Polecam.

Wadą jest dostępność - wysyłka możliwa przez internet.

bez wciskania kitu

Zanim rozpiszę się bardziej na temat samego kosmetyku pragnę zaznaczyć, że ŻADEN krem/serum/olejek nie sprawi, że piersi się podniosą. Za to odpowiedzialne są mięśnie klatki piersiowej i trzeba po prostu je ćwiczyć.
Uważam, że takie serum jest świetnym dodatkiem do ćwiczeń czy diety, też jako prewencja jeszcze u młodych piersi. Serum otrzymałam w GlossyBoxie i z chęcią go używam.

Zalety produktu:
-bardzo ładny zapach
-ładne i wygodnie opakowanie z pompką
-bardzo szybko się wchłania
-dobra konsystecja
-nie klei się
-wygładził skórę piersi oraz dekoltu
-wydajny

Odejmuję jedną gwiazdkę za głupoty wypisane na etykiecie, że piersi się podniosą i będą jędrne od kosmetyku... No błagam :)

Godne polecenia!!

- Przyjemnie pachnie
- Ma bardzo śliską konsystencję idealną do wykonania masażu
- Świetnie się wchłania
-Już po kilku użyciach widać wyraźny wzrost nawilżenia skóry
- Kilka aplikacji wystarczy, aby zobaczyć że piersi są bardziej jędrne i uniesione.
- Skóra piersi i dekoltu jest widocznie piękniejsza i gładsza
- Serum jest średnio wydajne (starcza na około 2 tygodnie regularnego stosowania), ale widać rezultaty więc napewno kupie ponownie:-)